Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18427) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 19oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa świata. Koniec marzeń Mateusza Sztrauc ... (0)Konin. Mieszkańcy mogą zdecydować o uchwale krajob ... (0)

Zajęcia plastyczne, taneczne, wokalne, filmowe oraz kino na ferie

Dodano: 23.01.2019 09:48

Zajęcia plastyczne, taneczne, wokalne, filmowe oraz kino dla najmłodszych – takie propozycje na ferie zimowe 2019 przygotowały dla dzieci i młodzieży Koniński Dom Kultury i Kino Centrum. To już ostatnie dni feryjnej zabawy.

W ostatnim czasie w KDK wiele się działo. Dzieci i młodzież mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć prowadzonych przez naszych instruktorów. Z Grzegorzem Ambroziakiem tańczyli break dance, z Jackiem Szczepankiewiczem – disco dance, a z Martą Merdzińską i Aleksandrą Fydryszewską poznawali tajniki tańca współczesnego i jazzowego. Andrzej Moś prowadzący Amatorski Klub Filmowy Muza, zaprosił chętnych na warsztaty filmowe, Anna Ciesielska zachęcała do zimowego śpiewania, a Katarzyna Mijakowska, czyli Pani KreDKa szalała artystycznie podczas zajęć ,,Mrozem malowane”, tworząc między innymi popularne wśród dzieci slajmy. Można było również uczestniczyć w próbach otwartych Kapeli Podwórkowej ,,Z Kopyta” oraz zespołu ,,Agharta”.

Każdego dnia, Kino Centrum zapraszało również na świetne filmy. Były to historie o odwadze, przyjaźni, spełnianiu marzeń i wspaniałych przygodach. Zajęcia artystyczne oraz feryjne kino jeszcze do czwartku, 24 stycznia.

Fot. KDK

 

 

 

  • Zajęcia plastyczne, taneczne, wokalne, filmowe oraz kino na ferie
  • Zajęcia plastyczne, taneczne, wokalne, filmowe oraz kino na ferie
  • Zajęcia plastyczne, taneczne, wokalne, filmowe oraz kino na ferie
  • Zajęcia plastyczne, taneczne, wokalne, filmowe oraz kino na ferie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ferie Konin,   KDK,   kino Centrum,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Tak trzymać
Dodano: 23.01.2019 13:23    Przez: ~azaz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.