Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18817) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 14oC
Jutropogoda
23 / 14oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Cała jesteś w skowronkach, czyli suknie ślubne kon ...Turniej im. Mariana Paska. Poznaniacy najlepsi w o ... (0)

Panama w Licheniu, czyli Światowe Dni Młodzieży w bazylice

Dodano: 24.01.2019 09:56

Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej zaprasza do modlitwy z młodzieżą i za młodzież 26 stycznia od godz. 16.30, czyli do „Panamy w Licheniu”.

Podczas radosnego spotkania będzie czas na wspólną modlitwę, mszę o godz. 18 i adorację w duchowej łączności z papieżem Franciszkiem i uczestnikami tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Panamie. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba zespół muzyczny wspólnoty charyzmatycznej „Ekipa dla Jezusa” z Lichenia. Wszyscy, nie tylko młodzież, zaproszeni są, aby modlić się w duchu łączności z młodymi całego świata, zgromadzonymi w Panamie na Światowych Dniach Młodzieży.

Program: godz. 16.30 - rozpoczęcie w kaplicy Całunu Turyńskiego (sala ogrzewana), 18.00 – msza przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Licheńskiej. Po mszy adoracja.

  • Panama w Licheniu, czyli Światowe Dni Młodzieży w bazylice

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Bóg czeka cały czas, kiedy Kościół Katolicki oczyści się z pogaństwa i bałwochwalstwa uprawianego w tym wrogim Jemu kościołowi.
Dodano: 24.01.2019 16:42    Przez: ~Chrzescijanin

KOMENTARZE

Bardzo się cieszę na spędzony czas z Wami, ku chwale Pana! :) I polecam wszystkim, którzy chcą doświadczyć Boga wśród ludzi sympatycznych, życzliwych, pozbawionych pogardy. Zachęcam. I sama nie mogę się doczekać na to spotkanie! :) ❤️
Dodano: 24.01.2019 10:08    Przez: ~Nawrócona i szczęśliwa
Rozliczcie się wreszcie z pedofilii.
Dodano: 24.01.2019 11:33    Przez: ~X
najpierw rozlicz się ze swojej :)
Dodano: 25.01.2019 09:46    Przez: ~Nick
Ty nick jastes nikt a pedofile powinni byc kastrowani mechanicznie
Dodano: 25.01.2019 10:11    Przez: ~Yu
Czyli chcesz być wykastrowany?? Masz niezły bałagan pod kopułką ale to nie moja sprawa w sumie :p
Dodano: 25.01.2019 11:58    Przez: ~Nick
To nie Panama , tylko MESYK ,jeśli nie Sajgon
Dodano: 24.01.2019 13:51    Przez: ~zx
to że masz syf na chacie nas nie obchodzi
Dodano: 25.01.2019 09:47    Przez: ~Nick
Nikt idz lepiej daj ze sto zł na tace bu haha
Dodano: 25.01.2019 10:14    Przez: ~Yu
Nick - patrz na swoją chatę...
Dodano: 25.01.2019 10:18    Przez: ~zx
bo w mojej nie byłeś i nigdy nie będziesz...
Dodano: 25.01.2019 10:21    Przez: ~zx
Kto by chciał być w jednej chacie z takim zwyrolem jak ty no prosze :D
Dodano: 25.01.2019 11:59    Przez: ~Nick
https://www.jasnastronamocy.info/
Dodano: 26.01.2019 09:55    Przez: ~jsm
Świetna okazja do przeglądu młodzieży - wybrania chętnych do wiadomego celu!!!
Dodano: 24.01.2019 14:36    Przez: ~Mundek
Bóg czeka cały czas, kiedy Kościół Katolicki oczyści się z pogaństwa i bałwochwalstwa uprawianego w tym wrogim Jemu kościołowi.
Dodano: 24.01.2019 16:42    Przez: ~Chrzescijanin
Wyrzućcie na śmietnik z waszych budynków kościelnych wszystkie bałwany i bałwochwalcze obrazy, do których się modlicie.
Dodano: 24.01.2019 16:45    Przez: ~Chrz...
Nie nazywajcie zmarłej matki Pana Jezusa i pochowanej w Efezie, "matką boga", bo blużnicie. Bóg nie ma matki, On jest Ojcem całego wszechświata.
Dodano: 24.01.2019 16:48    Przez: ~Chrz...
Jakiej płci jest bóg ??? Czy ma dziadka ?? Ciotkę ?
Dodano: 24.01.2019 18:33    Przez: ~Kali
Żaden szyderca nie wejdzie do Królestwa Bożego, a Ty jesteś jednym z nich.
Dodano: 24.01.2019 18:40    Przez: ~Pamiętaj o tym
Nie strasz nie strasz bo sie zesrasz
Dodano: 25.01.2019 10:15    Przez: ~Tt
Powiedz to Bogu, chojraku !
Dodano: 26.01.2019 17:28    Przez: ~Tt no powiedz !
Co to byłby za bóg, gdyby za matkę miał prostą wiejską dziewczynę z Nazaretu ?
Dodano: 24.01.2019 16:49    Przez: ~Chrz...
Banda z LM kasuje prawdziwe komentarze. Policja nie reaguje na wezwanie, cyganie, robotnicy i wycieczki wyznaniowe, wszystko głośne, wiecznie śmiecące. Każdy na drugiego patrzy i widzi złotówkę!
Dodano: 24.01.2019 17:06    Przez: ~licheniok
Jezus jest drogą do Boga, on sam nie jest Bogiem, a jedynie drogą po której my chrześcijanie, czyli Jego uczniowie mamy iść, naśladując Go. "Nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przeze mnie", mówi Jezus. Odrzuć wszystko czego nie nauczał Jezus i idż za Nim, a dojdziesz do Boga Ojca.
Dodano: 24.01.2019 18:50    Przez: ~Chrz...
1 z 2
12>>