Dzisiaj jest piątek 21 lutego 2020, imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21231) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przytulne zacisze w Specjalnym Ośrodku Szkolno - W ... (0)Niepełnosprawni sportowcy bez nagród. Nie starczył ... (6)

W Ślesinie będzie się działo. Samorząd gotowy do działania

Materiał promocyjny

Dodano: 25.01.2019 08:03
Źródło: LM.pl

Ślesin ma szansę na gazociąg. Przed władzami gminy też sporo inwestycji. O tym co było, ale przede wszystkim o tegorocznych wyzwaniach mówi burmistrz Mariusz Zaborowski.

Budowa tężni, przebudowa świetlicy wiejskiej w Holendrach Szyszyńskich oraz kontynuacja remontu drogi w Honoratce. To priorytetowe zadania w tegorocznym budżecie Ślesina. Pojawiła się też szansa na instalację gazową, do której podłączyć mogliby się mieszkańcy gminy. Już na najbliższej sesji radni zdecydują o zabezpieczeniu środków na dokumentację wykonania gazociągu w Honoratce, co pozwoliłoby na połączenie dwóch inwestycji.

Gmina cały czas czeka na blisko 2,4 mln zł dotacji, które zostały przyznane, ale fizycznie pieniądze jeszcze do ślesińskiego magistratu nie wpłynęły. To ok. 1,2 mln zł za termomodernizację budynku urzędu i drugie tyle za budowę ścieżki pieszo-rowerowej w ramach Konińskiego Obszaru Strategicznej Interwencji.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.