Dzisiaj jest sobota 31 lipca 2021, imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15295) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 17oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar kombajnu na polu. Działania gaśnicze ponad d ... (0)Aktywne i bezpieczne wakacje dla kolonistów z koni ... (0)

Śnieg zalegał na ulicach Konina. Zima zaskoczyła drogowców?

Dodano: 25.01.2019 11:30
Źródło: LM.pl

Zalegający śnieg i brak na drogach pługopiaskarek. - Tak o godz. 9:00 rano wyglądały główne ulice w Koninie – pisze do nas jedna z czytelniczek.

Rano mieszkańców Konina powitał zimowy krajobraz. Skrobać szyb nie trzeba było, ale przejazd przez miasto nie należał do najłatwiejszych. W centrum miasta (skrzyżowanie ulic: Aleje 1 Maja i Dworcowa) oraz na drodze prowadzącej do starego Konina zalegał śnieg.

- Ciężko było przejechać. Gdzie są pługi i pługopiaskarki? Znowu zima zaskoczyła drogowców? - pisze internautka.

Niestety ani z dyrektorem Zarządu Dróg Miejskich, ani z jego zastępcą nie udało nam się skontaktować. 

Śnieg zalegał na ulicach Konina. Zima zaskoczyła drogowców?
Slajd 1/7

Śnieg zalegał na ulicach Konina. Zima zaskoczyła drogowców?

slajd 1 z 7

Zalegający śnieg i brak na drogach pługopiaskarek. - Tak o godz. 9:00 rano wyglądały główne ulice w Koninie – pisze do nas jedna z czytelniczek.

Śnieg zalegał na ulicach Konina. Zima zaskoczyła drogowców?

slajd 2 z 7

Zalegający śnieg i brak na drogach pługopiaskarek. - Tak o godz. 9:00 rano wyglądały główne ulice w Koninie – pisze do nas jedna z czytelniczek.

Śnieg zalegał na ulicach Konina. Zima zaskoczyła drogowców?

slajd 3 z 7

Zalegający śnieg i brak na drogach pługopiaskarek. - Tak o godz. 9:00 rano wyglądały główne ulice w Koninie – pisze do nas jedna z czytelniczek.

Śnieg zalegał na ulicach Konina. Zima zaskoczyła drogowców?

slajd 4 z 7

Zalegający śnieg i brak na drogach pługopiaskarek. - Tak o godz. 9:00 rano wyglądały główne ulice w Koninie – pisze do nas jedna z czytelniczek.

Śnieg zalegał na ulicach Konina. Zima zaskoczyła drogowców?

slajd 5 z 7

Zalegający śnieg i brak na drogach pługopiaskarek. - Tak o godz. 9:00 rano wyglądały główne ulice w Koninie – pisze do nas jedna z czytelniczek.

Śnieg zalegał na ulicach Konina. Zima zaskoczyła drogowców?

slajd 6 z 7

Zalegający śnieg i brak na drogach pługopiaskarek. - Tak o godz. 9:00 rano wyglądały główne ulice w Koninie – pisze do nas jedna z czytelniczek.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

4,2 milona idzie na odśnieżanie pytam P. Pająk na co ,na to co widać?.
Dodano: 25.01.2019 12:13    Przez: ~xxx
Zmienić zarząd !!!Jest uzasadnienie !!!!
Dodano: 25.01.2019 12:02    Przez: ~Mundek
Po co wydawać kase na odśnieżanie jak można do siebie, przecież już prawie luty koniec zimy. A że śnieg dziś będzie wiadomo było już wcześniej.
Dodano: 25.01.2019 12:05    Przez: ~Srs
NO TO CHYBA ŻADNA NOWOŚĆ ŻE DROGOWCY ZASKOCZENI
Dodano: 25.01.2019 12:42    Przez: ~TOMI
Prezydent oszczędza... nawet kosztem bezpieczeństwa ludzi , super.... ..Nikt się nie może dodzwonić nawet Prezydent...?? Jaka władza takie rządy ....Zadnego wsparcia dla Koninian . Proszę o wyciągnięcie konsekwencji żeby już się tak w Koninie nie działo Panie Prezydencie bo z takimi prostymi czynnościami powinien Pan sobie dać radę i nie oszczędzać co przekłada się na bezpieczeństwo ludzi . Potem Policja ma wyższe statystki wypadków i dlaczego tak się musi dziać w Koninie, przecież mówiono że Konin to miasto bezpieczne.....?????? Tak krótko na stołku i taka banalna wpadka....??
Dodano: 25.01.2019 13:16    Przez: asdar6

KOMENTARZE

Zwykłe błoto pośniegowe, a pseudo kierowcy płaczą jakby z 50 cm napadało. A na chodniki to straż miejską wysłać do odśnieżania.
Dodano: 25.01.2019 11:54    Przez: ~Pn
Nasz klon Petru musi oszczędzać bo jego koledzy z PO i SLD zadłużyli miasto i nas na ponad 100 000 000
Dodano: 25.01.2019 13:57    Przez: ~fdewq
Zima jak zima.wiadomo snieg i zimno. Normalka .trzeba doatosowac predkosc do warunkow na drodze a nie pajacowac.no i nauczyc sie jexdzic.a jak nie to mzk albo pieszo. 5cm sniegu a tu juz teagedia w miasteczku. A co by bylo gdyby pol metra spadlo
Dodano: 25.01.2019 14:18    Przez: ~ech
Jakie ubogie musi byc zycie w tym miasteczku skoro lokalne portale wstawiaja zdjecia nie wiadomo czego. Sniegu jak kot naplakal. Zal was
Dodano: 25.01.2019 14:21    Przez: ~nzf
A włodarz miasta chodzi sobie uśmiechnięty i zadowolony
Dodano: 25.01.2019 15:02    Przez: ~Pn
Wypad POkemonie to wanny z tata jak co wieczor
Dodano: 25.01.2019 15:54    Przez: ~Tusk♡Macron
A to nie Urząd Miejski odpowiada za odśnieżanie czyli Prezydent Miasta. Robi to poprzez Zarząd Dróg Miejskich. Nie Drogowcy zaspali! Proszę przejechać Pranie Prezydencie przez Konin. Wedlug prognoz śnieg dziś sam nie stopnieje.
Dodano: 25.01.2019 19:30    Przez: ~Me
Tu pissuarze musze ci dac plusa bo prawde napisales.😁
Dodano: 25.01.2019 21:12    Przez: ~Pn
@Pn - lepiej niecj wkodarz sie usmiecha zamiast plakac. 😂
Dodano: 25.01.2019 21:13    Przez: ~Pn
Zmienić zarząd !!!Jest uzasadnienie !!!!
Dodano: 25.01.2019 12:02    Przez: ~Mundek
4,2 milona idzie na odśnieżanie pytam P. Pająk na co ,na to co widać?.
Dodano: 25.01.2019 12:13    Przez: ~xxx
Dzisiaj na kleczewskiej widziałem plugo-solarke tylko z podniesionym pługiem...
Dodano: 25.01.2019 13:28    Przez: ~A
5 centymetrowej warstwy śniegu nie zbierają pługi nieuki
Dodano: 29.01.2019 18:35    Przez: ~Abc
Po co wydawać kase na odśnieżanie jak można do siebie, przecież już prawie luty koniec zimy. A że śnieg dziś będzie wiadomo było już wcześniej.
Dodano: 25.01.2019 12:05    Przez: ~Srs
nie przesadzajcie ile tam śniegu jest zwykłe błoto pośniegowe. Ciekawe co by było jakbyście w góry pojechali to byłby płacz
Dodano: 25.01.2019 12:18    Przez: ~33
No Zakopanem się pięknie jezdzilo w weekend ibylo 4 razy tyle śniegu co tu
Dodano: 25.01.2019 14:45    Przez: ~On35
NO TO CHYBA ŻADNA NOWOŚĆ ŻE DROGOWCY ZASKOCZENI
Dodano: 25.01.2019 12:42    Przez: ~TOMI
Dziwny jest ten świat w styczniu śnieg pada!!!!
Dodano: 25.01.2019 12:59    Przez: ~ja
Coroczne zaskoczenie!!!
Dodano: 25.01.2019 12:59    Przez: ~ja
Najwiecej placza niedzielni kierowcy.
Dodano: 25.01.2019 14:19    Przez: ~abeesem pulsacyjnie
Skończy się zima to piaskarki się znajda
Dodano: 25.01.2019 13:14    Przez: ~Koninian
Prezydent oszczędza... nawet kosztem bezpieczeństwa ludzi , super.... ..Nikt się nie może dodzwonić nawet Prezydent...?? Jaka władza takie rządy ....Zadnego wsparcia dla Koninian . Proszę o wyciągnięcie konsekwencji żeby już się tak w Koninie nie działo Panie Prezydencie bo z takimi prostymi czynnościami powinien Pan sobie dać radę i nie oszczędzać co przekłada się na bezpieczeństwo ludzi . Potem Policja ma wyższe statystki wypadków i dlaczego tak się musi dziać w Koninie, przecież mówiono że Konin to miasto bezpieczne.....?????? Tak krótko na stołku i taka banalna wpadka....??
Dodano: 25.01.2019 13:16    Przez: asdar6
avatar Nie ma tragedii szło przejechać niestety jest zima to musi być śnieg taki mamy klimat, ogólnie nasz region i tak oszczędza zima od jakiegoś czasu. a służby odśnieżające mają jakieś czasy żeby wyjechać po opadach a tutaj pruszy cały czas :D
Dodano: 25.01.2019 13:41    Przez: Właściciel
PO prostu konińskie niedbalstwo i dziadostwo jest nieuleczalne.No cóż,sami jesteśmy temu winni.
Dodano: 25.01.2019 13:42    Przez: ~edjan
dokładnie tak jak piszesz. gdy by prezydentem został jakiś klecha albo pisuar to prawdopodobnie w mieście nie spadł by śnieg i nie miał byś o czym pisać. a tak to możesz sobie zaspakajać chore ambicje.
Dodano: 27.01.2019 06:27    Przez: ~rokita
NOWE ,OSOBOWE AUTA NA, ZDJĘCIACH ,NA OPONY STAĆ ,NA OPASKI NA OPONY ,STAĆ[ -OPASKI PLASTIKOWE ,I PO ODŚNIEŻENIU DO KOSZA—{NETTO -SPRZEDAWAŁO].. A KIEROWCA AUTOBUSU ZASUWA ,JAK ,,SZTUBA,NA GLINCE O::, 20,Z ,,TYM ŻE KOTA MOŻE PRZEJECHAĆ I MARCINKOWSKIEGO TEŻ''[JEDNEGO KIERUNKU BRAK ?, A W GNIEŹNIE NA LELEWELA ZAUWAŻYŁEM ŻE JADĄ DO 30 KM/GODZ. ,,I ZNAKU OGRANICZENIA NIE MA?. ...