Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18498) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (0)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Słupca. Wypadek na ul. Dworcowej. Samochód uderzył w lampę

Dodano: 29.01.2019 13:57

Na ul. Dworcowej w Słupcy, doszło do wypadku. Samochód uderzył w lampę.

Kierująca pojazdem kobieta wyleciała z drogi i uderzyła w przydrożną lampę, która była zamontowana na chodniku. Po dojeździe strażaków okazało się, że kierująca znajduje się poza pojazdem. Strażacy udzielili jej kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej. Na miejsce zadysponowano pogotowie ratunkowe, które zabrało poszkodowaną do szpitala. Strażacy sprawdzili czy nie ma prądu w uszkodzonej lampie, następnie odłączyli akumulator od pojazdu. Musieli również zlikwidować zagrożenie, które powodowała druga uliczna lampa, również uszkodzona. Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej.

  • Słupca. Wypadek na ul. Dworcowej. Samochód uderzył w lampę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Słupca,   wypadek,   uderzenie w lampę,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jak WYLECIAŁA z drogi???
Dodano: 29.01.2019 14:18    Przez: ~ef
Cztery zaś następne zastępy były w pogotowie, aby dojechać jeszcze ?
Dodano: 29.01.2019 15:53    Przez: ~Jak zabawa to zabawa
A wszystkiemu winien jest smartfon ?
Dodano: 29.01.2019 15:58    Przez: ~SMS
Słupca i wszystko jasne... Kierowca PSL, volkswagen golf albo bmw e46 i jezdza jak uchyleni, albo punto PSL czy Matiz... Jak ja nie cierpie jezdzic przez Slupce, 'kierowcy' jadą 20kmh gdzie można do 50kmh albo jeżdżą jak poyyyebani w zabudulcu ponad 100kmh. PSL Stan umysłu
Dodano: 29.01.2019 16:50    Przez: ~O boze, tylko nie PSL
Z takiej odległości dojrzałeś stan opon na zdjęciu Sherlocku? Co do tego ma koszt auta, może być warte i 100 zł, jeśli jest tylko sprawne i za kierownicą siedzi osoba z prawidłowym organem pod czaszką, to do takiego czegoś nie dojdzie. 30 lat temu miałeś zimówki w autach? ABS, ESP, poduszki i inne cacka? I co, rozbijali się ludzie co chwilę na latarniach?Jak ktoś jest kretynką, bądź matołem, to i wypasionym SUV-em zrobi coś takiego. Zresztą tutaj mamy raczej teren zabudowany, więc jeśli nie pędziła 70-80 km/h to stan auta ma tutaj drugorzędne znaczenie.
Dodano: 29.01.2019 16:44    Przez: ~r

KOMENTARZE

Jak WYLECIAŁA z drogi???
Dodano: 29.01.2019 14:18    Przez: ~ef
A wszystkiemu winien jest smartfon ?
Dodano: 29.01.2019 15:58    Przez: ~SMS
dryftem szła
Dodano: 29.01.2019 22:16    Przez: ~hołek
BMW i wszystko jasne
Dodano: 30.01.2019 10:08    Przez: ~Mundek
Mundek ale jestes ulomnym czlowiekiem
Dodano: 30.01.2019 15:29    Przez: ~Prawda
4 zastępy straży do jednej lampy i jednego auta osobowego? Widać jak w Słupcy marnotrawią pieniądze obywateli. Trzeba przekazać odpowiednim służbą, aby zbadali zasadność takich wyjazdów.
Dodano: 29.01.2019 14:26    Przez: ~Zbadać zasadność 4 zastępów
Cztery zaś następne zastępy były w pogotowie, aby dojechać jeszcze ?
Dodano: 29.01.2019 15:53    Przez: ~Jak zabawa to zabawa
Jeśli już to służbom, nie "służbą". Sięgnij najpierw po słownik ortograficzny, później dopiero mędrkuj na forum.
Dodano: 29.01.2019 16:49    Przez: ~r
Powycinać wszystkie lampy i latarnie bo wyłażą tak jak drzewa na jezdnię biednym zaskoczonym kierowcom.
Dodano: 29.01.2019 14:32    Przez: ~edjan
Opony za 50 zł, samochód za 3000 zł z amortyzatorami od nowości do tego kobieta za kierownicą bez wyobraźni...dobrze, że to było lampa a nie rodzina z wózkiem sle grupka małych dzieci
Dodano: 29.01.2019 14:46    Przez: ~Oko
Skosiła by wszystkich, a mówi się, że kobiety to takie łagodne stworzenia.
Dodano: 29.01.2019 15:56    Przez: ~Płeć piękna ?
Z takiej odległości dojrzałeś stan opon na zdjęciu Sherlocku? Co do tego ma koszt auta, może być warte i 100 zł, jeśli jest tylko sprawne i za kierownicą siedzi osoba z prawidłowym organem pod czaszką, to do takiego czegoś nie dojdzie. 30 lat temu miałeś zimówki w autach? ABS, ESP, poduszki i inne cacka? I co, rozbijali się ludzie co chwilę na latarniach?Jak ktoś jest kretynką, bądź matołem, to i wypasionym SUV-em zrobi coś takiego. Zresztą tutaj mamy raczej teren zabudowany, więc jeśli nie pędziła 70-80 km/h to stan auta ma tutaj drugorzędne znaczenie.
Dodano: 29.01.2019 16:44    Przez: ~r
A gdyby chodnikiem szli ludzie ?
Dodano: 29.01.2019 16:19    Przez: ~Co wtedy ?
To by przestali