LM.plSportSokół Kleczew zremisował w Jarocinie, gol Sebastiana Śmiałka

Sokół Kleczew zremisował w Jarocinie, gol Sebastiana Śmiałka

Trzeci zimowy mecz kontrolny Sokoła Kleczew zakończył się remisem z Jarotą Jarocin. Bramkę dla kleczewian zanotował Sebastian Śmiałek.

W sobotę Sokół mierzył się w Jarocinie z tamtejszym III-ligowym Jarotą. W kadrze drużyny Łukasza Cichosa znaleźli się w większości zawodnicy, którzy grali już we wcześniejszych sparingach, w tym Aleksander Theus, Szymon Szczęsny, czy Kiril Waniukow. Sokół był bliski zwycięstwa w sparingu, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

Już w drugiej minucie niefrasobliwość obrońców Jaroty wykorzystał Sebastian Śmiałek. Przez większość meczu Sokół prowadził, a gospodarze zdołali wyrównać dopiero w 87. minucie. Z rzutu karnego na 1:1 trafił Krzysztof Matuszak.

Kolejny sparing kleczewianie mają zaplanowany na 9 lutego. W Swarzędzu zmierzą się wtedy z tamtejszą Unią.

Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 1:1 (87' Krzysztof Matuszak - 2' Sebastian Śmiałek)

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski – Alaksander Theus, Mikołaj Pingot, Sebastian Śmiałek, Arkadiusz Widelski, Michał Wolinowski, Tomasz Kowalczuk, Jakub Groszkowski, Jan Paczyński, Patryk Olczyk, Jakub Dębowski.

Ponadto zagrali: Kirill Waniukow, Tomasz Koziorowski, Kuba Młynarski, Szymon, Szczęsny, Dominik Jesiołowski, Miłosz Świątnicki.

źródło: sokol.kleczew.pl