LM.plSportWicher Dobra zwyciężył w pierwszym turnieju halowym OZPN

Wicher Dobra zwyciężył w pierwszym turnieju halowym OZPN

Szesnaście zespołów zmierzyło się ze sobą w pierwszym halowym turnieju zimowym organizowanym przez OZPN Konin. Najlepszy okazał się Wicher Dobra.

W finale rozgrywanego w Kazimierzu Biskupim i w Golinie turnieju młodzików Wicher Dobra spotkał się z zespołem Oranje Sport Konin i zwyciężył 1:0. Najniższe miejsce na podium wywalczyła Tulisia Tuliszków.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Konrad Peruga z Wichru Dobra. Tytuł najlepszego bramkarza trafił do Wiktora Szczepaniaka z Piasta Grodziec. Królem strzelców został z kolei Bartosz Bachta z Akademii Reissa, który w całym turnieju strzelił pięć bramek.