Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18707) SPORT FORUM FIRMY (5360) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)Dynia królowała na stołach. Pierwsza Feta z Banią ... (4)

Zatrzymany z narkotykami. Wpadł podczas kontroli drogowej

Dodano: 6.02.2019 11:22

Policjanci z komisariatu w Tuliszkowie w trakcie kontroli drogowej znaleźli u 24 - letniego kierowcy narkotyki.

We Władysławowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena polo. Podczas kontroli znaleźli ok. 3 gramy amfetaminy i niewielką ilość suszu roślinnego. Po zbadaniu testerem narkotykowym okazało się, że jest to marihuana. W związku z podejrzeniem, że mężczyzna mógł kierować samochodem znajdując się pod wpływem środków odurzających, została pobrana mu krew do badań.

Zatrzymany mieszkaniec gminy Tuliszków w trackie przesłuchania przyznał się do posiadania środków odurzających. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za naruszenie przepisów podejrzany odpowie przed sądem.

 

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Turek,   komisariat Tuliszków,   narkotyki,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zero tolerancji dla palantów co lądują proch w noch !!! potem takie denaty życiowe...
Dodano: 6.02.2019 12:20    Przez: ~Ty
Karać narkomanów, zero tolerancji, mleka niech się napije jeden z drugim.
Dodano: 6.02.2019 11:47    Przez: ~Ojciec
Krystiana Walata z Mikorzyna musza w końcu zatrzymać ciągle ujarany jezdzi i z narkotykami i czuje sie bezkarnie. Taka sprawiedliwość!!!
Dodano: 6.02.2019 20:09    Przez: ~Testy

KOMENTARZE

Wybaczyć MU !!!!!!
Dodano: 06.02.2019 11:37    Przez: ~M..k
Zero tolerancji dla palantów co lądują proch w noch !!! potem takie denaty życiowe...
Dodano: 06.02.2019 12:20    Przez: ~Ty
Powinni mu udzielic rozgrzeszenia
Dodano: 06.02.2019 20:13    Przez: ~Turban
Niech mu proboszcz da rozgrzrszenie i do domku niech sie napije siadlego mlyka
Dodano: 07.02.2019 13:18    Przez: ~Pn
Jak można tak zatrzymywać gościa za takie coś, gdy w naszym kraju łamana jest konstytucja, a z tym nikt nic dalej nie robi!
Dodano: 06.02.2019 11:46    Przez: ~Nie wyczymie
Rzeczywiście, to co robią bojówki KOD-u i Obywatele RP pod telewizją publiczną, to istne bezprawie, gdzie Policja i Organy ścigania ?
Dodano: 06.02.2019 11:49    Przez: ~Praworządny
Karać narkomanów, zero tolerancji, mleka niech się napije jeden z drugim.
Dodano: 06.02.2019 11:47    Przez: ~Ojciec
3 gramy... Szok taka ilość
Dodano: 06.02.2019 12:32    Przez: ~He he
Tam nawet nie było grama..
Dodano: 06.02.2019 15:34    Przez: ~Ktos
To tam tyż popalajum ?
Dodano: 06.02.2019 12:35    Przez: ~Cyfka
każdego dealera gumą po żebrach
Dodano: 06.02.2019 18:44    Przez: ~Winciaszek
Krystiana Walata z Mikorzyna musza w końcu zatrzymać ciągle ujarany jezdzi i z narkotykami i czuje sie bezkarnie. Taka sprawiedliwość!!!
Dodano: 06.02.2019 20:09    Przez: ~Testy
Kto chce to bierze po.alkolohu bije bardziej na głowę niż po narkotykach marichuana to roślina którą rośnie to jest chory kraj to by się.okazalo że kaktus ma thc to też by zakazali hahahaha