Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia 2019, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19256) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Strzałkowo. Wypadł z drogi i zatrzymał się w przyd ... (12)Podsumowanie konsultacji w sprawie nowego rozkładu ... (24)

Koło. Podejrzany o posiadanie marihuany 36-latek, zatrzymany 

Dodano: 7.02.2019 11:20

Kolscy policjanci zatrzymali 36-latka podejrzanego o posiadanie marihuany. Wpadł w trakcie jednej z interwencji na terenie noclegowni.

Do zatrzymania mężczyzny doszło 6 lutego br. podczas interwencji, którą funkcjonariusze podjęli na terenie Koła. Na telefon alarmowy zadzwonił pracownik noclegowni prosząc o pomoc policjantów w związku z awanturującym się mężczyzną. 36-latek nie dość, że był pijany, to jeszcze zakłócał spokój innym mieszkańcom noclegowni. W trakcie legitymowania mundurowi z „patrolówki” znaleźli w kieszeni awanturnika woreczek strunowy z suszem roślinnym. Wstępne badanie przeprowadzone przez policjantów potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty posiadania środków odurzających, za które grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   noclegownia,   narkotyki,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie jestem fanem jakichkolwiek narkotyków, ale ciągłe podniecanie się tym, że kogoś złapano z ćwierć grama marihuany jest już nudne. Dzisiaj takie osoby są wielkimi przestępcami stawianymi prawie na równi ze złodziejami, czy nawet gwałcicielami, aza jakiś czas może się to zmienić. Kiedyś była prohibicja w niektórych krajach, później ją zniesiono, a nie muszę chyba nikomu trzeźwo myślącemu przedstawiać jaka jest różnica między marihuaną a alkoholem. Żeby zniszczyć sobie życie tym pierwszym trzeba być naprawdę niesamowitym kretynem, a jeśli idzie o alkohol to nie dość, że można zniszczyć je nie tylko sobie, ale też innym osobom. No ale z jakiegoś powodu państwo nie troszczy się o to kto spożywa alkohol. W przypadku marihuany - pełna kontrola. Dlaczego? Bo tak!
Dodano: 7.02.2019 12:37    Przez: ~R
No właśnie widzę, że nie rozumiesz. Marihuana nie ma właściwości uzależniających tak jak inne narkotyki, oczywiście znajdzie się pełno okazów, które palą to dzień w dzień, co ma negatywny skutek, ale tak samo jest z masą innych używek.Natomiast pisanie o tym, że zaczyna się od marihuany i niby na niej się nie kończy, to trochę tak jak powiedzieć, że zaczyna się od piwa a kończy na wódzie dzień w dzień. Widzisz analogię?
Dodano: 7.02.2019 16:37    Przez: ~R

KOMENTARZE

Kronika kryminalna bez patologicznego Koła, czy jest to możliwe ? Jaki procent mieszkańców w tym miasteczku miało problemy z prawem ?
Dodano: 07.02.2019 12:02    Przez: ~Jan
Mają temat a rachunki za cieplo poszly w koninie o 34 procent wlodarz miasta chodzi sobie usmiechniety i zadowolony a ci sie podniecaja gramem zielska niech jada do Czech to będą mogli sobie kupic w sklepie
Dodano: 08.02.2019 10:30    Przez: ~Yt
Nie jestem fanem jakichkolwiek narkotyków, ale ciągłe podniecanie się tym, że kogoś złapano z ćwierć grama marihuany jest już nudne. Dzisiaj takie osoby są wielkimi przestępcami stawianymi prawie na równi ze złodziejami, czy nawet gwałcicielami, aza jakiś czas może się to zmienić. Kiedyś była prohibicja w niektórych krajach, później ją zniesiono, a nie muszę chyba nikomu trzeźwo myślącemu przedstawiać jaka jest różnica między marihuaną a alkoholem. Żeby zniszczyć sobie życie tym pierwszym trzeba być naprawdę niesamowitym kretynem, a jeśli idzie o alkohol to nie dość, że można zniszczyć je nie tylko sobie, ale też innym osobom. No ale z jakiegoś powodu państwo nie troszczy się o to kto spożywa alkohol. W przypadku marihuany - pełna kontrola. Dlaczego? Bo tak!
Dodano: 07.02.2019 12:37    Przez: ~R
"państwo nie troszczy się o to kto spożywa alkohol" ? Nie rozumiem, o co co chodzi ? Narkotyki to trucizna, która uzależnia i z nią państwo powinno walczyć z całą surowością, a zaczyna się od niewinnej marihuany.
Dodano: 07.02.2019 15:58    Przez: ~Monar
No właśnie widzę, że nie rozumiesz. Marihuana nie ma właściwości uzależniających tak jak inne narkotyki, oczywiście znajdzie się pełno okazów, które palą to dzień w dzień, co ma negatywny skutek, ale tak samo jest z masą innych używek.Natomiast pisanie o tym, że zaczyna się od marihuany i niby na niej się nie kończy, to trochę tak jak powiedzieć, że zaczyna się od piwa a kończy na wódzie dzień w dzień. Widzisz analogię?
Dodano: 07.02.2019 16:37    Przez: ~R
Dodam, że ćpunów i jakiegokolwiek odurzania się czymkolwiek nie znoszę, ale nie zamierzam mimo wszystko demonizowaćmarihuany i siać taniej propagandy przeciwko tej używce. Tak samo dość mam nadmiernej penalizacji i latania za 19-latkami, którzy mają jakieś śladowe ilości tego zioła. Jeśli już karać to dilerów, a nie młodych, żądnych wrażeń ludzi. Policja zamiast tego mogłaby zająć się innymi rzeczami, takimi jak kradzieże, pobicia itp.
Dodano: 07.02.2019 16:42    Przez: ~R
Kradzieże i pobicia pod wpływem marihuany, to prawda.
Dodano: 07.02.2019 18:04    Przez: ~Anatol
Co za ćpuny cpaja ta marihuanę a później się awanturują, wypilby tylko to byłby normalny a marichuana go rozwścieczyła, wiem bo u syna znalazłam kiedyś bialy susz marihuany i prawie mnie zadzgal, naszczescie jest już zamknięty.Zamknąć go na zawsze narkomana
Dodano: 07.02.2019 13:25    Przez: ~Ludzie
Ja zajaralem dwa razy i bardzo mi odbiło a po alkoholu jestem normalny miły życzliwy
Dodano: 07.02.2019 15:13    Przez: ~Zyczliwy
Ja też nienawidzę ćpunów i nie życzę sobie być w ich towarzystwie
Dodano: 07.02.2019 15:17    Przez: ~Feluś
Młodzi zaczynają od marihuany, a kończą na twardych narkotykach, ilu piosenkarzy, aktorów i innych celebrytów leży na cmentarzach schodząc z tego świata w młodym wieku ?
Dodano: 07.02.2019 18:07    Przez: ~Monar
Co to za konopia była i w jakim celu miał przy sobie susz? Może jest przewlekle chory i musi zażywać? Tłuki, którzy nie wiedzą o co chodzi zawsze będą psioczyć
Dodano: 07.02.2019 20:28    Przez: ~Konopietak
Przynajmniej państwo zapewni mu na jakiś czas wikt i opierunek, być może zresztą mu na tym zależało. Głodny nie będzie się włóczył po noclegowniach, może wreszcie wytrzeźwieje i przejrzy na oczy?
Dodano: 12.02.2019 23:47    Przez: ~Romko