Dzisiaj jest sobota 24 sierpnia 2019, imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19073) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 18oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Obsługa baru łatwiejsza niż myślisz

Materiał promocyjny

Dodano: 9.02.2019 23:09

W ramach dzisiejszego materiału pragniemy przedstawić produkt, który z całą pewnością zainteresuje właścicieli lokali gastronomicznych. Zastanawiać się oni mogli bowiem, czy systemy dla baru są rozwiązaniem wydajnym i czy sprawdzą się w przypadku prowadzonej działalności gospodarczej. Niedawno na rodzimym rynku pojawił się nowy gracz z rzeczonej niszy – JoinPoster. Z miejsca zaskarbił on sobie przychylność przedsiębiorców i wszystko wskazuje na to, że z biegiem czasu będzie tylko umacniał swoją pozycję na krajowym rynku gastronomicznym. Dlaczego jednak tak się dzieje? Kwestii tej przyjrzymy się w niniejszym artykule.
 

Efektywny program dedykowany branży gastronomicznej

Systemy pos dla baru - są obecnie dosyć kosztowne, a dodatkowo – niejednokrotnie nie posiadają wszystkich kluczowych modułów, które byłyby zdaniem zarówno właściciela jak i obsługi niezbędne. Wysokiej jakości oprogramowanie powinno przyspieszać czas obsługi klienta, ułatwiać pracownikom wykonywanie swoich codziennych zadań oraz generować zauważalnie wyższe zyski dla przedsiębiorcy prowadzącego bar czy też jemu podobny lokal gastronomiczny. Czy sytuacja taka ma miejsce w przypadku systemu JoinPoster dostępnego na stronie producenta pod adresem www.JoinPoster.com? Jak najbardziej! Program zasługuje na ogromny plus za to, że jego instalacja oraz konfiguracja zajmie maksymalnie kwadrans…i to nawet osobie niezaznajomionej z tematyką. Po zakończeniu nadmienionej procedury, nic nie stoi na przeszkodzie, aby od razu rozpocząć użytkowanie systemu. Co oferuje on użytkownikowi, który zdecyduje się go zakupić w modelu abonamentowym?
 

Korzyści wynikające z zastosowania systemu

Plusów rozwiązania jest o wiele za dużo, aby wszystkie je wymienić w ramach jednego artykułu, dlatego też zebraliśmy dla Państwa listę najbardziej kluczowych funkcjonalności oraz możliwości JoinPoster, dzięki którym będą Państwo w stanie określić, czy jest to system, który wpisze się w Państwa oczekiwania czy też nie.

  • Możliwość korzystania z systemu niezależnie od miejsca pobytu,
  • Łatwy w obsłudze oraz wysoce intuicyjny interfejs użytkownika,
  • Możliwość generowania i drukowania zarówno paragonów fiskalnych jak i wszelkiej maści bonów promocyjnych z poziomu tabletu,
  • Możliwość użytkowania oprogramowania nawet bez dostępu do Sieci,
  • Zapis wszystkich dokumentów w Chmurze zapobiegający ich utracie,
  • Możliwość tworzenia raportów i zestawień,
  • Możliwość sprawdzenia stanu magazynu oraz realizowanych zamówień w czasie rzeczywistym bez konieczności przełączania się pomiędzy aplikacjami,
  • Ponadprzeciętnie korzystny stosunek jakości do ceny.
     

Słowem podsumowania

Wszystkie powyższe cechy sprawiają, że trudno wyobrazić sobie bar lub inny punkt gastronomiczny, w przypadku którego zastosowanie JoinPoster nie przyniosłoby wymiernych, satysfakcjonujących rezultatów. Warto także nadmienić, że jest on owocem wieloletnich prac ekspertów z branży IT, dzięki czemu jest on nie tylko zaskakująco funkcjonalny, ale też przygotowano go w taki sposób, aby obsługiwać go mogły nawet osoby nie mające zbytniego rozeznania w dziedzinie obsługi sprzętu elektronicznego i oprogramowania. Dzięki rzeczonemu faktowi, szkolenie z obsługi systemu z całą pewnością nie zajmie dużo czasu, a pracownicy będą w stanie go z powodzeniem użytkować po kilku godzinach (lub maksymalnie dniach) praktyki. Jak już nadmienialiśmy w ramach przygotowanej dla naszych czytelników listy zalet programu, JoinPoster to lider na rynku jeżeli chodzi o oferowane możliwości w cenie, jaką należy zapłacić za abonament umożliwiający użytkowanie go do celów komercyjnych. Koszt podstawowego pakietu to bowiem nieco powyżej pięćdziesięciu złotych miesięcznie, natomiast nabycie opcji najbardziej rozbudowanej równoznaczne jest z wydatkiem rzędu dwustu złotych. Po przeprowadzeniu rozlicznych testów oraz konsultacjach z użytkownikami, możemy śmiało powiedzieć, że naprawdę warto! Jest on o wiele lepszy niż inne systemy pos dla baru - joinposter.com.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bar,   imprezy,   biznes

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.