Dzisiaj jest niedziela 17 lutego 2019, imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20956) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 4oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zamiast klas lekcyjnych, mieszkania. Inwestycja w ... (6)Młodzież III LO w Koninie w finale Turnieju Debat ... (16)

MOSiR Konin. Konkurs na zastępcę dyrektora został unieważniony

Dodano: 11.02.2019 15:05
Źródło: LM.pl

Pomimo zgłoszenia się trzech osób, konkurs na zastępcę MOSiR został unieważniony. - Obecnie omawiana jest nowa koncepcja zarządzania MOSiR-em - informuje rzecznik prezydenta Konina, Aneta Wanjas.

Konkurs na zastępcę dyrektora ogłoszony został w połowie stycznia. Stanowisko zwolnione zostało po tym, jak rzecznikiem prezydenta Konina została Aneta Wanjas. Dokumenty chętni składać mogli do 6 lutego. W piątek konkurs został jednak unieważniony przez dyrektora MOSiR Kamila Szadkowskiego.

Według nieoficjalnych informacji do konkursu zgłosiły się trzy osoby. Jedna z nich miała nawet spełnić kryteria i zostać zakwalifikowana do dalszego postępowania. Mimo tego konkurs został unieważniony.

MOSiR sprawy komentować nie chce i odsyła do miasta. Aneta Wanjas, rzecznik prezydenta Konina, informuje natomiast: - Dyrektor MOSiR Konin skorzystał z możliwości unieważnienia konkursu, co zastrzegł w ogłoszeniu. Obecnie omawiana jest nowa koncepcja zarządzania MOSiR-em.

 



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Przede wszystkim zmienic dyrektora MOSIR-u
Dodano: 11.02.2019 15:39    Przez: ~Mosir
Szadkowskiego zawsze był dziwny typ i nie ogarnięty chciał by coś stworzyć a pstro w głowie tak jak na tej przystani wieszanie chorągiewek wokół pomostu pomysł z pierwszej półki śmiech na sali oraz wokół banery z napisem MOSiR ...
Dodano: 11.02.2019 15:35    Przez: ~Slajd
Dlaczego Prezydent Korytkowski nadal wisi na wyborczych bilbordach ?
Dodano: 11.02.2019 16:23    Przez: ~Jan
zostawił do następnych wyborów :) . A tak poważnie to jest (chyba) taki przepis który mówi że bilbordy polityczne powinny być usunięte do 30-dni po wyborach.
Dodano: 11.02.2019 16:53    Przez: ~!2
Jak zwykle kolega przecież czeka na stołek
Dodano: 11.02.2019 15:14    Przez: ~Ififi

KOMENTARZE

Jak zwykle kolega przecież czeka na stołek
Dodano: 11.02.2019 15:14    Przez: ~Ififi
złośliwy jesteś.Ciężko masz w życiu.
Dodano: 11.02.2019 15:19    Przez: ~Koniniak
Koniniak a ty to co kolega?
Dodano: 11.02.2019 15:23    Przez: ~Lfifi
@Ififi - mowisz o jakims Pisiewiczu, ktory marzy o Korycie Plus??
Dodano: 11.02.2019 15:57    Przez: ~Pn
Poza tematem. Dlaczego cenzurujecie posty i blokujecie forumowiczów na LM-ie. Każą Wam, czy tak od siebie? Macie odwagę odpowiedzieć? Czy jak to w życiu zwykle bywa, ktoś płaci i ktoś wymaga?
Dodano: 11.02.2019 18:38    Przez: ~ocenzurowany
@Brawo LM - niech sie nie dziwia, ze sa blokowani kiedy jadem i nienawiscia az sie gotuja. Tu akurat popieram LM.
Dodano: 11.02.2019 19:02    Przez: ~Pn
Miłosierny ~Pn. Senator Piesiewicz tu za wiki. "w 2005 został wybrany na senatora VI kadencji w okręgu warszawskim z ramienia Platformy Obywatelskiej. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz piąty uzyskał mandat senatorski...W grudniu 2009 zawiesił swoje członkostwo w klubie parlamentarnym PO w związku z zamierzeniami prokuratora co do przedstawienia mu zarzutów m.in. posiadania środków odurzających.." To ten , co w fartuszku wciągał polopirynę nosem ku uciesze pań uprawiających wiadomy zawód. Ładnie, to tak się naśmiewać ze "swojego"?
Dodano: 11.02.2019 19:38    Przez: ~Miłosierny ~Pn-ie
Dla mnie to tematyka zastępcza. Przede wszystkim liczy się gospodarka. Mija właśnie 3 miesiąc urzędowania Pana Prezydenta, który dotychczas nie zabrał głosu na tematy gospodarcze. Moje pytania są następujące – gdzie są obiecane inwestycje i miejsca pracy? Kiedy społeczeństwo konińskie zapozna się z projektem Dolina energii i kiedy ten projekt zostanie zrealizowany? Wydano grube miliony na strefę inwestycyjną po której w tej chwili hula wiatr. Kiedy powstaną tam jakieś inwestycje? W ostatnich latach Urząd miasta wydał setki tysięcy na reklamą gospodarczą miasta Konin w wielu miejscach w kraju. Jakie to dało efekty w przełożeniu na wydane pieniądze? Pytań mam wiele, tylko jak do tej pory nie ma chętnych, by zając w tym temacie swoje stanowisko.
Dodano: 12.02.2019 08:32    Przez: ~Obserwator gospodarczy
Czy ~Pn jest etatowym pracownikiem LM-u? Jeżeli tak, to teraz rozumiem dlaczego wielu forumowiczów zostało pozbawionych prawa głosu. Trzymajcie tak dalej. Brawo LM!!!
Dodano: 12.02.2019 15:04    Przez: ~Brawo LM
Pan Nowak też wisi na Zatorzu.Panwice pewnie zapomnial...a za to to sa chyba jakies kary
Dodano: 13.02.2019 21:00    Przez: ~Nnn
MOSiR-em trzeba zarządzać tak aby zgodnie z retoryką Beton-u w Centrum Miasta broń panie Może nie powstał basen kryty. Rodziło by to pokusy skojarzenia go z zasobami termogeologicznymi. A to z kolei pociąga za sobą spekulacje o remoncie kapitalnym takich czy innych obiektów. W kuluarach zbliżonych do Miss Rady Miasta poszeptuje się również jakoby w zamysłach Beton-u wobec spektakularnego planu demontażu prowizorki Kleczewskiej powstał szerszy plan zagospodarowania pobliskich Hałd Zatorzańskich.
Dodano: 11.02.2019 15:35    Przez: ~pro_voca_tor
Szadkowskiego zawsze był dziwny typ i nie ogarnięty chciał by coś stworzyć a pstro w głowie tak jak na tej przystani wieszanie chorągiewek wokół pomostu pomysł z pierwszej półki śmiech na sali oraz wokół banery z napisem MOSiR ...
Dodano: 11.02.2019 15:35    Przez: ~Slajd
a obserwowałeś kiedyś co się działo na przystani cały sezon???? no to się nie odzywaj ! zajrzyj na profil MOSiR na fb
Dodano: 12.02.2019 13:23    Przez: ~miki
Przede wszystkim zmienic dyrektora MOSIR-u
Dodano: 11.02.2019 15:39    Przez: ~Mosir
Dzieki Kamilowi w MOSIR wyszło z głębokiego marazmu i stało się prężnie działającymi obiektami w paru miejscach w Koninie. to nie on uniewaznił konkurs lecz tak mu polecono... ci wszyscy, którzy tak piszecie nigdy nawet z nim nie rozmawialiście - to bardzo dobry i kompetentny czlowiek.
Dodano: 12.02.2019 11:44    Przez: ~_ja_
Ułan, Ułan, Ułan......
Dodano: 11.02.2019 15:49    Przez: ~kkk
O nie,O nie,O nie....
Dodano: 12.02.2019 09:28    Przez: ~sługus Józefa
Weśta Jozepha
Dodano: 11.02.2019 16:11    Przez: ~Sld
Za młody jest na kierownika.
Dodano: 11.02.2019 16:59    Przez: ~hc
Dlaczego Prezydent Korytkowski nadal wisi na wyborczych bilbordach ?
Dodano: 11.02.2019 16:23    Przez: ~Jan
Z pewnością dlatego, że nie został zaklejony mowym bilbordem. To takie trudne do zrozumienia?
Dodano: 11.02.2019 16:52    Przez: ~logik
zostawił do następnych wyborów :) . A tak poważnie to jest (chyba) taki przepis który mówi że bilbordy polityczne powinny być usunięte do 30-dni po wyborach.
Dodano: 11.02.2019 16:53    Przez: ~!2
to samo się tyczy Itmanki przy ul. Popiełuszki
Dodano: 11.02.2019 19:00    Przez: ~ssd
@jsn - a Itmam np w Slesinie? I to w centrum i na calej scianie???
Dodano: 11.02.2019 19:03    Przez: ~Pn
Dlatego że lubi być obwiesiem ,ahahahaahhaaaaaa.
Dodano: 12.02.2019 16:38    Przez: ~Agent MAX
Dlaczego Poseł z PO Tomasz Nowak wisi cały czas na bilbordzie u zbiegu ulic Poznańskiej i Dworcowej ?
Dodano: 11.02.2019 16:25    Przez: ~Jan
A dlaczego nie? Czytałeś treść bilborda?
Dodano: 11.02.2019 16:50    Przez: ~ciekawski
Też możesz sobie kupić miejsce i zawisnąć ;)
Dodano: 11.02.2019 17:38    Przez: ~:)
@jan - a Itmam np w Slesinie? I to w centrum i na calej scianie???
Dodano: 11.02.2019 19:04    Przez: ~Pn
bo to nie jest bilbord wyborczy
Dodano: 12.02.2019 12:11    Przez: ~paweł
Bo jest pasażerem na gapę. ahahaaahhaaaaaaaa
Dodano: 12.02.2019 16:41    Przez: ~Agent MAX
Ja tu jestem od koncepcji :-)
Dodano: 11.02.2019 16:58    Przez: ~bolo
"Szukajcie a znajdziecie..." Najlepiej w Ślesinie, jest woda, ryby są, śmierdzi palonymi śmieciami, ale kultura też jest-mamy Dom Kultury :)
Dodano: 11.02.2019 16:58    Przez: ~LOL
To akurat wina suwerena niekumatego, ktory sam sie truje palac plastik.
Dodano: 11.02.2019 19:05    Przez: ~Pn
A i nad wodą kułko gospodyń pali śmieci żeby wędzić ryby i śmierdzi wędząką aż w domu kultury się zajadali.Ahahahahahaaaa