Dzisiaj jest sobota 22 lutego 2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21157) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 6oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ostatni sparing na remis. Za tydzień pierwszy mecz ... (0) W Turku powstanie pierwsza strefa wolna od dymu t ... (4)

Kolejne warsztaty w OZPN Konin. Szkolić będzie Marcin Dorna

Dodano: 12.02.2019 13:39
Źródło: LM.pl

Jedenasta edycja warsztatów z Konińskim OZPN odbędzie się 24 lutego w Golinie. Zajęcia poprowadzi trener reprezentacji Polski do lat szesnastu - Marcin Dorna.

Warsztaty będą dotyczyły treningu doskonalącego umiejętności gry na danej pozycji na boisku. Spotkanie rozpocznie się od godzinnego wprowadzenia teoretycznego. Druga część, warsztatowa, potrwa 45 minut. Zajęcia zakończy część praktyczna o długości jednej godziny.

Trener Dorna podzieli się również z uczestnikami wnioskami po pierwszym obozie Talent Pro służącemu indywidualnemu rozwojowi najlepszych w kraju zawodników w kategoriach U-15 do U-17. Obóz odbył się w styczniu w Hiszpanii. Prowadzący będzie również nawiązywał do publikacji wydanej przez PZPN pt. ,,Trening Pozycyjny".

Warsztaty odbędą się 24 lutego w Golinie. Początek o godz. 9.00. Koszt uczestnictwa to 40 zł. Zgłoszenia należy kierować mailowo na adres m.wozniak@koninskiozpn.pl do 18 lutego. Więcej szczegółów na stronie OZPN Konin. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   OZPN Konin,   warsztaty,   Marcin Dorna

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Z Dorny taki trener jak to Bielik powiedział.....
Dodano: 12.02.2019 13:57    Przez: ~aaa

KOMENTARZE

Panie Marcinie w imieniu wszystkich doskonalących się trenerów chciałbym Panu szczerze podziękować za Pana działania , wkład w rozwój naszego związku, młodzieży i trenerów. Nie jest tajemnicą , ze gdyby nie Pana starania związek byłby całkowicie inaczej postrzegany. Inicjatywa 'warsztatów z konińskim OZPN' ,którą Pan stworzył i w ramach, której do Konina przybyli znani i cenieni fachowcy jak : Jerzy Engel, Miłosz Stępiński, Marcin Dorna, Rafal Ulatowski, Remigiusz Rzepka i inni jest ceniona w całej Wielkopolsce i zarazem unikatowa . O konferencji, którą Pan organizuje ,nie będę pisał bo jest to impreza o której jakości mówi się już znacznie szerzej niż w Wielkopolsce. Panie Trenerzy prosimy o więcej i dziękujemy za Pan działania i troskę o nasz okręg.
Dodano: 13.02.2019 22:33    Przez: ~Trener
Panowie. Który trener będący na konferencji prowadzi kadrę ? Zapewne nikt ... Więc ciągłe zapraszanie trenera?SELEKCJONERA na wykłady jest bezsensowne. Specyfika prowadzenia U17 jest zupełnie inna niż zespołu klubowego. Ja ubolewam, czemu Pan Marcin Dorna nie poprowadzi jakiegoś 3, czy 2 ligowego zespołu i wówczas zacznie instruować innych trenerów, którzy mają po kilkanaście lat pracy właśnie w tzw terenie.Chciałbym zobaczyć efekty jego pracy i po jakim czasie zostałby zwolniony !!!. Tematem jest indywidualny rozwój, więc może warto zaprosić trenera który może coś ciekawego o tym powiedzieć. Ktoś świeży w gronie, co może coś innego wrzucić. No niestety, Pan Woźniak ma ograniczone pole znajomości oraz wiedzy na ten temat, dlatego obsada prelegentów jest jaka jest. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę trening indywidualny, czy rozwój zawodnika, trening piłkarski, itp. Ktoś kto pracuje z młodymi zawodnikami z różnych klubów może sporo powie ...
Dodano: 17.02.2019 09:50    Przez: ~Piotr
Kilka stron które na szybko znalazłem :https://trening-pilkarski.pl/tag
Dodano: 17.02.2019 10:10    Przez: ~Piotr
2 z 2
<<12

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.