Dzisiaj jest poniedziałek 10 maja 2021, imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17277) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
21 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

Zarząd Dróg Miejskich szuka pracowników. Czekają dwa etaty

Dodano: 14.02.2019 11:03
Źródło: LM.pl

Dwa etaty dla starszych referentów czekają w Zarządzie Dróg Miejskich w Koninie. Oferty przyjmowane są jeszcze do jutra.

Kandydaci powinni mieć m.in. wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa drogowego lub inżynierii komunikacyjnej, lub budownictwa mostowego. Mile widziane są też uprawnienia budowlane w zakresie pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, polegających na projektowaniu i kierowaniu robotami budowlanymi.

Do zadań wykonywanych na stanowisku starszego referenta należeć będzie prowadzenie spraw z zakresu bieżących remontów i utrzymania jezdni, dróg gruntowych, ścieżek rowerowych, chodników i obiektów mostowych. Ponadto planowanie, zlecanie i nadzorowanie prac bieżących, nadzór nad realizacją napraw i remontów, opracowywanie planów inwestycji rocznych i wieloletnich w zakresie budowy, przebudowy i modernizacji infrastruktury drogowej, a także zatwierdzanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej.

Chętni muszą się spieszyć, bo dokumenty aplikacyjne przyjmowane są tylko do 15 lutego.

  • Zarząd Dróg Miejskich szuka pracowników. Czekają dwa etaty

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Bo dopiero od niedawna zaczęli szukać do pracy w Urzędach itp. Nagle emeryci zaczęli przechodzić na emeryturę, wcześniej miejsca były zarezerwowane dla wtajemniczonych i członków rodzin. A druga sprawa za ile ta praca? Zapewne nie wiele więcej niż minimalna, może być na początek ale dla kogos z doświadczeniem i rodzina na utrzymaniu raczej słabo. A co do narzekania o brak pracy wystarczy spr jakie bezrobocie jest w Koninie i ile ludzie zarabiają, ale nie średnia place tylko mediane. Wystarczy porównać na co i jak stać mieszkańców innych miast i jaki mają poziom życia i możliwości rozwoju zawodowego i zmiany pracy. W Koninie to tylko urzędy i markety, firm które zatrudniają na umowę o pracę więcej niż 50 osób można na palcach u rąk policzyć. Ogłoszenia o pracę owszem są, ale dla przedstawicieli handlowych czy do marketow za minimalna krajowa , ewentualnie do pracy fizycznej a i to przeważnie na czarno albo umowa o dzielo
Dodano: 14.02.2019 11:28    Przez: ~Paty
Inżynierowie z uprawnieniami na referentów. Życzę powodzenia. Może czas panie Pająk wyjść ze swojego cieplutkiego gabinetu i przyjąć do wiadomości, że rynek pracy w Polsce wygląda już nieco inaczej.
Dodano: 14.02.2019 12:57    Przez: ~biegłyrewident
Kto mając takie uprawnienia zgłosi się na referenta przepraszam starszego.
Dodano: 14.02.2019 12:00    Przez: ~Czytelnik
Tylko umysłowych niby szukają, a jaką ofertę macie dla ludzi pracy, z zawodami ?
Dodano: 14.02.2019 11:36    Przez: ~Brak ofert !
Ogłoszenia są a i tak przyjmuje się swoich .
Dodano: 14.02.2019 11:51    Przez: ~Ona

KOMENTARZE

Normalnie praca leży na ulicy w Koninie wystarczy się schylić. Nie rozumiem dlaczego tak mieszkańcy narzekają na brak wolnych miejsc pracy. Przecirz sam urząd chce około 10 osób przyjąć tak na bip Konina jest. Powodzenia dla poszukujących po obu stronach.
Dodano: 14.02.2019 11:16    Przez: ~Oko
Bo dopiero od niedawna zaczęli szukać do pracy w Urzędach itp. Nagle emeryci zaczęli przechodzić na emeryturę, wcześniej miejsca były zarezerwowane dla wtajemniczonych i członków rodzin. A druga sprawa za ile ta praca? Zapewne nie wiele więcej niż minimalna, może być na początek ale dla kogos z doświadczeniem i rodzina na utrzymaniu raczej słabo. A co do narzekania o brak pracy wystarczy spr jakie bezrobocie jest w Koninie i ile ludzie zarabiają, ale nie średnia place tylko mediane. Wystarczy porównać na co i jak stać mieszkańców innych miast i jaki mają poziom życia i możliwości rozwoju zawodowego i zmiany pracy. W Koninie to tylko urzędy i markety, firm które zatrudniają na umowę o pracę więcej niż 50 osób można na palcach u rąk policzyć. Ogłoszenia o pracę owszem są, ale dla przedstawicieli handlowych czy do marketow za minimalna krajowa , ewentualnie do pracy fizycznej a i to przeważnie na czarno albo umowa o dzielo
Dodano: 14.02.2019 11:28    Przez: ~Paty
Tylko umysłowych niby szukają, a jaką ofertę macie dla ludzi pracy, z zawodami ?
Dodano: 14.02.2019 11:36    Przez: ~Brak ofert !
Paty, weź się do roboty
Dodano: 14.02.2019 16:54    Przez: ~Tico
Paty, pokaz mi market w którym dają najniższa krajowa. Choć jeden znajdź. U mnie w markecie nowym dają 2900 brutto na start i nie ma chętnych do roboty. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 14.02.2019 21:09    Przez: ~Kasjerka
W tym ZDMie to się zbytnio nie narobisz, drogi dziurawe, chodniki nierówne, brak znaków na uliczkach osiedlowych itd. Więc kogo tam chcą przyjąć? ?
Dodano: 14.02.2019 23:37    Przez: ~Kierowca
szukają czarnuchów do ogarnięcia tej przeprawy. Stare listy beda zajmowac sie wysepkami jak na LEśnej. A świeżaki na dzien dobry beda babrac sie w tej przeprawce co sie zawala. co do wysepki. Kto nie widział tego dzieła koninskich inżynierów polecma sie tam wybrać - okolice konwartu zjazd w kierunku rudzicy z okólnej.
Dodano: 14.02.2019 11:30    Przez: ~Spajder
Niestety już nie zobaczysz, została zlikwidowane jakieś pół roku temu. Ale w necie można jeszcze zdjęcie znaleźć jak się postarasz. Swoją drogą kasa wydana na badziewie które było do niczego , stalo w zlymmmiejscu i szybko zlikwidowano i nie ma nikogo odpowiedzialnego za marnowanie naszych pieniędzy.Może nowe władze tez takim rzeczą powinny się przyjrzeć bo założę się za duże pieniądze na to poszły
Dodano: 14.02.2019 11:37    Przez: ~M
To zobaczcie jakie skorupy postawili na Ruminkowej na Nowym Dworze przy 10 km/h czuje się jak by przez głazy przejeżdżało...
Dodano: 14.02.2019 16:52    Przez: ~RDX
Pamiętajcie, obsadzajcie swoimi, nie PO to żeście wybory wygrali, aby zatrudniać obcych ?
Dodano: 14.02.2019 11:33    Przez: ~Najstarszy referent
Ogłoszenia są a i tak przyjmuje się swoich .
Dodano: 14.02.2019 11:51    Przez: ~Ona
Kto mając takie uprawnienia zgłosi się na referenta przepraszam starszego.
Dodano: 14.02.2019 12:00    Przez: ~Czytelnik
To żart z uprawnieniami z 2 300 to sobie szukajcie...
Dodano: 14.02.2019 12:20    Przez: ~Pan
Też byłem pytać w urzędzie 2400 brutto i zakaz pełnienia prywatnej praktyki - kpina, ale nie ma co się dziwić że jest tak jest później na moście siedzi prokurator :D
Dodano: 25.02.2019 08:55    Przez: ~Ko3
Pirwej to zwolnic słabszeussssza kierownika, beznadzieja.
Dodano: 14.02.2019 12:22    Przez: ~Szesza
Pn, ortografia ?
Dodano: 14.02.2019 12:32    Przez: ~Kłania się
Poprzedno nabor poszedl z izby wytrzeźwień. Nie sprawdzilo sie czy jak ?
Dodano: 14.02.2019 12:25    Przez: ~Inzynier budowy dróg
Inżynierowie z uprawnieniami na referentów. Życzę powodzenia. Może czas panie Pająk wyjść ze swojego cieplutkiego gabinetu i przyjąć do wiadomości, że rynek pracy w Polsce wygląda już nieco inaczej.
Dodano: 14.02.2019 12:57    Przez: ~biegłyrewident
Inżynier z uprawnieniami do nadzorowania i projektowania to na dzień dobry w małej lub średniej firmie drogowej dostanie 12.000 , a w korporacji 20.000 premia auto laptop komórka benefity i jeszcze sobie wieczorami coś zaprojektuje za kolejne 15.000
Dodano: 14.02.2019 13:18    Przez: ~majster za 6.000
Nikt przy zdrowych zmysłach nie rozpocznie swojej kariery inżynierskiej w jakimś wydziale dróg. Młodzi inżynierowie od razu pchają się do dużych firm drogowych i słusznie, bo tylko tam można się czegoś nauczyć, a i wynagrodzenie jest kilka razy większe niż w samorządzie. To są posadki dla emerytów, co chcą sobie dorobić.
Dodano: 14.02.2019 16:47    Przez: ~mmm
Warunki, kwalifikacje, papierki, szkoły...nie lepiej zatrudnić normalnego człowieczka mającego głowę na karku? Wiele lat temu nie było kwalifikacji, szkół tylko praktyka. A teraz Ci dyplomowani odpowiadają za drogi, budynki i qwno z tego wychodzi. Drogi po paru miesiącach wyglądają jak by miały z 50 lat, budynki się rysują.
Dodano: 14.02.2019 17:01    Przez: ~Knur
I co budowali jak w filmie Miś :D pijaki i nieuki