Dzisiaj jest czwartek 24 października 2019, imieniny: Marcina, Rafała, Arety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18284) SPORT FORUM FIRMY (5393) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 13oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski. Niesamowity powrót Polonusa, w fina ... (0)Nowoczesna Paulina Hennig-Kloska o parlamentarnych ... (2)

Ruszy Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Dodano: 15.02.2019 11:02
Źródło: LM.pl

Od poniedziałku rusza Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Z bezpłatnych porad będzie można korzystać w prokuraturach w Koninie, Kole, Słupcy i Turku.

Ministerstwo Sprawiedliwości po raz kolejny organizuje Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Od 18 do 24 lutego w ramach specjalnego dyżuru, będzie można w związku z tym bezpłatnej pomocy prawnej dotyczącej uprawnień przysługującym ofiarom przestępstw.

Każdy kto będzie potrzebował porady w godzinach od 8.00 do 15.00 może się zgłosić do Prokuratury Okręgowej w Koninie, Prokuratury Rejonowej w Koninie, a także Prokuratury Rejonowej w Turku, Kole i Słupcy.

  • Ruszy Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A kiedy mój syn niepełnosprawny otrzyma 100 tys wyłudzone na jego nazwisko przez gang gminny w Ślesinie a wymiar sprawiedliwości sprawę ciągle zamiata pod dywan. Czekam na sprawiedliwość na ziemi lub na sądzie ostatecznym.
Dodano: 15.02.2019 13:26    Przez: ~pokrzywdzony
To akcja propagandowa !!! Brak informacji o jakich przestępstwach mówimy ??? Prawie każdy obywatel został pokrzywdzony !!! przykładów wiele !!!np.rozdawane świadectwa udziałowe !!!!
Dodano: 15.02.2019 18:42    Przez: ~Mundek
Czy prokuratura została zdekomunizowana, bo sądy nie ?
Dodano: 15.02.2019 11:54    Przez: ~Podsądny
Cały polski naród został pokrzywdzony wskutek niedawnych aroganckich i kłamliwych pomówień w wykonaniu przedstawicieli rządu USA oraz premiera Izraela, a także prominentnej dziennikarki amerykańskiej stacji telewizyjnej na konferencji antyirańskiej w Warszawie. Czy te osoby zostaną pociągnięte do odpowiedzialności za znieważanie Polski i Polaków?
Dodano: 16.02.2019 00:16    Przez: ~szok i skandal

KOMENTARZE

Czy prokuratura została zdekomunizowana, bo sądy nie ?
Dodano: 15.02.2019 11:54    Przez: ~Podsądny
Prokuratura zostala zziobrowana i, jak wiekszosc sluzb, sluzy nie obywatelowi tyljo panu Zbyszkowi...
Dodano: 15.02.2019 14:37    Przez: ~Pn
Pn,przenośnik zasypało na zwrotnej,łopata i do roboty,a nie bzdety wypisywać.
Dodano: 15.02.2019 15:02    Przez: ~sztygar
@sztygar - widac, ze kopalnie ogladales w gazetce lub na LMie jak ci zdjecie jakies pokazali.
Dodano: 15.02.2019 15:10    Przez: ~Pn
W takim razie, kiedy otrzymam zwrot za fałszywe pieniądze wydane mi w rossmannie na dworcowej w 2016r?
Dodano: 15.02.2019 12:31    Przez: ~L.
To zalezy, z którego sirtu jestes...
Dodano: 15.02.2019 14:38    Przez: ~Pn
Pn jedz na szychtę, na odkrywkę "Ościsłowo".
Dodano: 15.02.2019 16:53    Przez: ~Górnik
A kiedy mój syn niepełnosprawny otrzyma 100 tys wyłudzone na jego nazwisko przez gang gminny w Ślesinie a wymiar sprawiedliwości sprawę ciągle zamiata pod dywan. Czekam na sprawiedliwość na ziemi lub na sądzie ostatecznym.
Dodano: 15.02.2019 13:26    Przez: ~pokrzywdzony
Ani tu ani tam.
Dodano: 15.02.2019 14:38    Przez: ~Pn
Pn spóżnisz się do Kopalni ?
Dodano: 15.02.2019 16:54    Przez: ~Górnik
a poszkodowanym przez placki też czy mają układy?
Dodano: 15.02.2019 16:00    Przez: ~😮
To akcja propagandowa !!! Brak informacji o jakich przestępstwach mówimy ??? Prawie każdy obywatel został pokrzywdzony !!! przykładów wiele !!!np.rozdawane świadectwa udziałowe !!!!
Dodano: 15.02.2019 18:42    Przez: ~Mundek
Cały polski naród został pokrzywdzony wskutek niedawnych aroganckich i kłamliwych pomówień w wykonaniu przedstawicieli rządu USA oraz premiera Izraela, a także prominentnej dziennikarki amerykańskiej stacji telewizyjnej na konferencji antyirańskiej w Warszawie. Czy te osoby zostaną pociągnięte do odpowiedzialności za znieważanie Polski i Polaków?
Dodano: 16.02.2019 00:16    Przez: ~szok i skandal