Dzisiaj jest wtorek 18 czerwca 2019, imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20218) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 16oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
28 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rady Seniorów z całej Wielkopolski przyjechały do ... (0)Pierwsza tragedia nad wodą. W zbiorniku Przykona u ... (4)

Ruszy Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Dodano: 15.02.2019 11:02
Źródło: LM.pl

Od poniedziałku rusza Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Z bezpłatnych porad będzie można korzystać w prokuraturach w Koninie, Kole, Słupcy i Turku.

Ministerstwo Sprawiedliwości po raz kolejny organizuje Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Od 18 do 24 lutego w ramach specjalnego dyżuru, będzie można w związku z tym bezpłatnej pomocy prawnej dotyczącej uprawnień przysługującym ofiarom przestępstw.

Każdy kto będzie potrzebował porady w godzinach od 8.00 do 15.00 może się zgłosić do Prokuratury Okręgowej w Koninie, Prokuratury Rejonowej w Koninie, a także Prokuratury Rejonowej w Turku, Kole i Słupcy.

  • Ruszy Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A kiedy mój syn niepełnosprawny otrzyma 100 tys wyłudzone na jego nazwisko przez gang gminny w Ślesinie a wymiar sprawiedliwości sprawę ciągle zamiata pod dywan. Czekam na sprawiedliwość na ziemi lub na sądzie ostatecznym.
Dodano: 15.02.2019 13:26    Przez: ~pokrzywdzony
To akcja propagandowa !!! Brak informacji o jakich przestępstwach mówimy ??? Prawie każdy obywatel został pokrzywdzony !!! przykładów wiele !!!np.rozdawane świadectwa udziałowe !!!!
Dodano: 15.02.2019 18:42    Przez: ~Mundek
Czy prokuratura została zdekomunizowana, bo sądy nie ?
Dodano: 15.02.2019 11:54    Przez: ~Podsądny
Cały polski naród został pokrzywdzony wskutek niedawnych aroganckich i kłamliwych pomówień w wykonaniu przedstawicieli rządu USA oraz premiera Izraela, a także prominentnej dziennikarki amerykańskiej stacji telewizyjnej na konferencji antyirańskiej w Warszawie. Czy te osoby zostaną pociągnięte do odpowiedzialności za znieważanie Polski i Polaków?
Dodano: 16.02.2019 00:16    Przez: ~szok i skandal

KOMENTARZE

Czy prokuratura została zdekomunizowana, bo sądy nie ?
Dodano: 15.02.2019 11:54    Przez: ~Podsądny
Prokuratura zostala zziobrowana i, jak wiekszosc sluzb, sluzy nie obywatelowi tyljo panu Zbyszkowi...
Dodano: 15.02.2019 14:37    Przez: ~Pn
Pn,przenośnik zasypało na zwrotnej,łopata i do roboty,a nie bzdety wypisywać.
Dodano: 15.02.2019 15:02    Przez: ~sztygar
@sztygar - widac, ze kopalnie ogladales w gazetce lub na LMie jak ci zdjecie jakies pokazali.
Dodano: 15.02.2019 15:10    Przez: ~Pn
W takim razie, kiedy otrzymam zwrot za fałszywe pieniądze wydane mi w rossmannie na dworcowej w 2016r?
Dodano: 15.02.2019 12:31    Przez: ~L.
To zalezy, z którego sirtu jestes...
Dodano: 15.02.2019 14:38    Przez: ~Pn
Pn jedz na szychtę, na odkrywkę "Ościsłowo".
Dodano: 15.02.2019 16:53    Przez: ~Górnik
A kiedy mój syn niepełnosprawny otrzyma 100 tys wyłudzone na jego nazwisko przez gang gminny w Ślesinie a wymiar sprawiedliwości sprawę ciągle zamiata pod dywan. Czekam na sprawiedliwość na ziemi lub na sądzie ostatecznym.
Dodano: 15.02.2019 13:26    Przez: ~pokrzywdzony
Ani tu ani tam.
Dodano: 15.02.2019 14:38    Przez: ~Pn
Pn spóżnisz się do Kopalni ?
Dodano: 15.02.2019 16:54    Przez: ~Górnik
a poszkodowanym przez placki też czy mają układy?
Dodano: 15.02.2019 16:00    Przez: ~😮
To akcja propagandowa !!! Brak informacji o jakich przestępstwach mówimy ??? Prawie każdy obywatel został pokrzywdzony !!! przykładów wiele !!!np.rozdawane świadectwa udziałowe !!!!
Dodano: 15.02.2019 18:42    Przez: ~Mundek
Cały polski naród został pokrzywdzony wskutek niedawnych aroganckich i kłamliwych pomówień w wykonaniu przedstawicieli rządu USA oraz premiera Izraela, a także prominentnej dziennikarki amerykańskiej stacji telewizyjnej na konferencji antyirańskiej w Warszawie. Czy te osoby zostaną pociągnięte do odpowiedzialności za znieważanie Polski i Polaków?
Dodano: 16.02.2019 00:16    Przez: ~szok i skandal