Dzisiaj jest piątek 3 lipca 2020, imieniny: Anatola, Jacka, Ottona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17750) SPORT FORUM FIRMY (5501) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 14oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik z licencją na grę w III lidze. Skład ligi j ... (0)Malanów. To 13 lokalizacja punktu wymazowego w Wie ... (0)

Czas dla kobiet – warsztaty z samorozwoju

Materiał promocyjny

Dodano: 15.02.2019 17:45

„Ciało w ruch – wykrzesaj swój wewnętrzny ogień” oraz „Śladami kobiecości – docieranie do źródeł kobiecej esencji” to propozycja dla kobiet, które chcą podarować sobie odrobinę uwagi, relaksu, a tym samym wzmocnić swoją energię życiową. W ramach cyklicznego projektu „uJAwnianie siebie”, który Centrum Kultury i Sztuki w Koninie organizuje już po raz szósty, pełnoletnie panie mogą znaleźć dla siebie bezpieczną i sprzyjającą rozwojowi przestrzeń.

Zapraszamy na spotkanie z Marta Rutkowską – trenerką głosową i teatralną, reżyserką, arteterapeutką i wokalistką poznańskiego zespołu Undertape (3 marca – niedziela). Przyjrzymy się relacjom ze swoim ciałem, różnymi emocjami, które w nim tkwią. Pobudzimy wyobraźnię i kreatywność, poznając m.in. technikę improwizacji ruchowej. Integralnym elementem warsztatu będzie muzyka – pomoże oderwać się od codzienności i oczyścić zmęczony umysł.

Po takim treningu można wyruszyć w dalszą drogę – „Śladami kobiecości” z Magdaleną Samolik-Siennicką – nauczycielką tanga argentyńskiego i jogi, certyfikowaną coach w metodzie Zen Coachingu (9 marca – sobota). Poprzez praktyki ruchowe, oddechowe oraz medytacyjne postaramy się wrócić do źródeł kobiecej esencji, usuwając blokady i napięcia. Ważną kwestią będzie dla nas także samoakceptacja. Ten warsztat to rozgrzewka dla ciała, relaks dla umysłu i uczta dla duszy.

Z pełnym programem „uJAwniania siebie” można zapoznać się na stronie: www.ckis.konin.pl

Zapisy i informacje: tel. 63 243 63 50/51.

  • Czas dla kobiet – warsztaty z samorozwoju
  • Czas dla kobiet – warsztaty z samorozwoju

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:konin miasto kobiet,   ckis konin,   warsztaty,   czas dla kobiet

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.