Dzisiaj jest czwartek 21 marca 2019, imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22597) SPORT FORUM FIRMY (5313) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 9oC
Jutropogoda
13 / 7oC
Pojutrzepogoda
16 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
6:1. Górnik z wiosny bije tego z jesieni, choć ter ... (16)W Koninie startują Mistrzostwa Polski Juniorów w B ... (7)

Konin. Wypadek na Trasie Bursztynowej. Zderzenie trzech aut

Dodano: 15.02.2019 18:16

Około godz. 16.30 doszło do zderzenia trzech aut na Trasie Bursztynowej w kierunku Starego Miasta. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Do kolizji doszło niedaleko zjazdu w ulicę Nadrzeczną. Udział w niej  brały trzy samochody. Sprawcą był kierowca Volkswagena, który uderzył w pojazdy jadące przed nim. Policja ukarała go 250 zł mandatem. Nikt nie został ranny.

  • Konin. Wypadek na Trasie Bursztynowej. Zderzenie trzech aut

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wypadek,   kolizja,   Trasa Bursztynowa,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

I pół Konina zakorkowane.
Dodano: 15.02.2019 18:37    Przez: ~oj
most unii europejskiej aż się prosi o misie z suszarką!!
Dodano: 15.02.2019 18:42    Przez: ~kierowca
Próbował zamknąć drugą nitke przeprawy
Dodano: 15.02.2019 21:01    Przez: ~Prezydent konina
Nie kazdy po przeprawie jedzie 130km/h. Czasem warto sie nie udzielac jesli sie nie widzialo sytuacji
Dodano: 15.02.2019 22:09    Przez: ~Kierowca

KOMENTARZE

I pół Konina zakorkowane.
Dodano: 15.02.2019 18:37    Przez: ~oj
Dobrze, ze nie caly. Patrzac na "polska jazde" cudem jest, ze i taj jest malo wypadków.
Dodano: 15.02.2019 19:21    Przez: ~Pn
Próbował zamknąć drugą nitke przeprawy
Dodano: 15.02.2019 21:01    Przez: ~Prezydent konina
Proponuje progi zwalniajace :)
Dodano: 15.02.2019 22:02    Przez: ~Podpis...
@Prezydent konina - jezeli zagrozone bylo bezpieczeństwo ludzi to popieram ten krok. Jezeli takowy byl.
Dodano: 16.02.2019 05:42    Przez: ~Pn
a dlaczego policja nie ukarala wszystkich uczestnikow kolizji.tak nawet po 500zl za nie usuniecie pojazdow
Dodano: 16.02.2019 08:38    Przez: ~karac cebulakow
@karac cebulakow - w sumie mogliby im po te pincset odebrac. Byloby mniej na wodeczke czyinne bzdety.
Dodano: 16.02.2019 14:32    Przez: ~Pn
most unii europejskiej aż się prosi o misie z suszarką!!
Dodano: 15.02.2019 18:42    Przez: ~kierowca
Masz rację a włodarz miasta chodzi sobie usmiechniety i zadowolony
Dodano: 15.02.2019 20:19    Przez: ~Yt
Mundrych to tu nie brakuje
Dodano: 16.02.2019 06:34    Przez: ~Kierowca2
Tylko z czego on taki zadowolony jest
Dodano: 16.02.2019 07:40    Przez: ~Pb
Pewnie to przez Zastawe
Dodano: 15.02.2019 18:58    Przez: ~Jo wim
Wypadek i nijtvnie został ranny?? Jest wypadek i kokizja. Tu nikt nie zostal ranny i wypsdek. A jak p. Szydlo miala powazbe obrazenia to uznaali, ze kolizja..... 😂
Dodano: 15.02.2019 19:01    Przez: ~Pn
na światłach proponuje radar -może gupoli odstraszy
Dodano: 15.02.2019 21:12    Przez: ~px
Nie kazdy po przeprawie jedzie 130km/h. Czasem warto sie nie udzielac jesli sie nie widzialo sytuacji
Dodano: 15.02.2019 22:09    Przez: ~Kierowca
WYPADEK Wchodzisz...Jednak KOLIZJA.
Dodano: 15.02.2019 23:50    Przez: ~M.
Ciency jesteśta pseudo reporterzy.... transmisje były godzinę wcześniej 🤣🤣🤣
Dodano: 16.02.2019 00:23    Przez: ~wiem
SUPER materiał wideo :) LM RULezZZzz
Dodano: 16.02.2019 03:55    Przez: ~TDMLUREZ
proponuje zburzyć most i prom he
Dodano: 16.02.2019 07:13    Przez: ~jw
W tym miejscu jest ograniczenie osobowe 70 ciężarowe 40 ,ale w koninie nikt nie przeszczega przepisów .Więceji już na lm.nic nie skometuje żenada ci co komentują
Dodano: 16.02.2019 09:07    Przez: ~xxxx
Za to "przeszczegają" pisowni zgodnej ze słownikiem ortograficznym.
Dodano: 16.02.2019 11:07    Przez: ~He he
@He he - nie wymagaj zbyt wiele od suwerena...
Dodano: 16.02.2019 13:04    Przez: ~Pn
Tylko gdyby ludzie zaczeli jezdzic tamtedy 70 to wyzywalibyscie w komentarzach, ze za wolno jada. Ludzie, kolizje sie zdarzaja, nawet nie wiecie kiedy wam sie to przytrafi. Komentowac ławto ale nawet nikt nie pomysli jaka to moze byc trauma dla niektorych.
Dodano: 16.02.2019 13:40    Przez: ~Kierowca
@Kierowca - no pacz, a ja ponad pol zycia juz jezdze i jakos zadnej kolizji nie mialem. Raczej widze takie rzeczy dotykaja tzw drogowych c i o t...
Dodano: 16.02.2019 14:34    Przez: ~Pn
Poważnie? Na nitce w kierunku Starego Miasta jest ograniczenie 70 i 40 km/h? W którym miejscu są te znaki?
Dodano: 16.02.2019 15:17    Przez: ~xXx
@Pn - nigdy nie mow nigdy. Jeszcze sie zdziwisz jak ktos ci droge zajedzie i nie bedziesz mial jak sie uratowac z tej sytuacji