Dzisiaj jest piątek 18 października 2019, imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17909) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Konin. Wypadek na Trasie Bursztynowej. Zderzenie trzech aut

Dodano: 15.02.2019 18:16

Około godz. 16.30 doszło do zderzenia trzech aut na Trasie Bursztynowej w kierunku Starego Miasta. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Do kolizji doszło niedaleko zjazdu w ulicę Nadrzeczną. Udział w niej  brały trzy samochody. Sprawcą był kierowca Volkswagena, który uderzył w pojazdy jadące przed nim. Policja ukarała go 250 zł mandatem. Nikt nie został ranny.

  • Konin. Wypadek na Trasie Bursztynowej. Zderzenie trzech aut

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wypadek,   kolizja,   Trasa Bursztynowa,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

I pół Konina zakorkowane.
Dodano: 15.02.2019 18:37    Przez: ~oj
most unii europejskiej aż się prosi o misie z suszarką!!
Dodano: 15.02.2019 18:42    Przez: ~kierowca
Próbował zamknąć drugą nitke przeprawy
Dodano: 15.02.2019 21:01    Przez: ~Prezydent konina
Nie kazdy po przeprawie jedzie 130km/h. Czasem warto sie nie udzielac jesli sie nie widzialo sytuacji
Dodano: 15.02.2019 22:09    Przez: ~Kierowca

KOMENTARZE

I pół Konina zakorkowane.
Dodano: 15.02.2019 18:37    Przez: ~oj
Dobrze, ze nie caly. Patrzac na "polska jazde" cudem jest, ze i taj jest malo wypadków.
Dodano: 15.02.2019 19:21    Przez: ~Pn
Próbował zamknąć drugą nitke przeprawy
Dodano: 15.02.2019 21:01    Przez: ~Prezydent konina
Proponuje progi zwalniajace :)
Dodano: 15.02.2019 22:02    Przez: ~Podpis...
@Prezydent konina - jezeli zagrozone bylo bezpieczeństwo ludzi to popieram ten krok. Jezeli takowy byl.
Dodano: 16.02.2019 05:42    Przez: ~Pn
a dlaczego policja nie ukarala wszystkich uczestnikow kolizji.tak nawet po 500zl za nie usuniecie pojazdow
Dodano: 16.02.2019 08:38    Przez: ~karac cebulakow
@karac cebulakow - w sumie mogliby im po te pincset odebrac. Byloby mniej na wodeczke czyinne bzdety.
Dodano: 16.02.2019 14:32    Przez: ~Pn
most unii europejskiej aż się prosi o misie z suszarką!!
Dodano: 15.02.2019 18:42    Przez: ~kierowca
Masz rację a włodarz miasta chodzi sobie usmiechniety i zadowolony
Dodano: 15.02.2019 20:19    Przez: ~Yt
Mundrych to tu nie brakuje
Dodano: 16.02.2019 06:34    Przez: ~Kierowca2
Tylko z czego on taki zadowolony jest
Dodano: 16.02.2019 07:40    Przez: ~Pb
Pewnie to przez Zastawe
Dodano: 15.02.2019 18:58    Przez: ~Jo wim
Wypadek i nijtvnie został ranny?? Jest wypadek i kokizja. Tu nikt nie zostal ranny i wypsdek. A jak p. Szydlo miala powazbe obrazenia to uznaali, ze kolizja..... 😂
Dodano: 15.02.2019 19:01    Przez: ~Pn
na światłach proponuje radar -może gupoli odstraszy
Dodano: 15.02.2019 21:12    Przez: ~px
Nie kazdy po przeprawie jedzie 130km/h. Czasem warto sie nie udzielac jesli sie nie widzialo sytuacji
Dodano: 15.02.2019 22:09    Przez: ~Kierowca
WYPADEK Wchodzisz...Jednak KOLIZJA.
Dodano: 15.02.2019 23:50    Przez: ~M.
Ciency jesteśta pseudo reporterzy.... transmisje były godzinę wcześniej 🤣🤣🤣
Dodano: 16.02.2019 00:23    Przez: ~wiem
SUPER materiał wideo :) LM RULezZZzz
Dodano: 16.02.2019 03:55    Przez: ~TDMLUREZ
proponuje zburzyć most i prom he
Dodano: 16.02.2019 07:13    Przez: ~jw
W tym miejscu jest ograniczenie osobowe 70 ciężarowe 40 ,ale w koninie nikt nie przeszczega przepisów .Więceji już na lm.nic nie skometuje żenada ci co komentują
Dodano: 16.02.2019 09:07    Przez: ~xxxx
Za to "przeszczegają" pisowni zgodnej ze słownikiem ortograficznym.
Dodano: 16.02.2019 11:07    Przez: ~He he
@He he - nie wymagaj zbyt wiele od suwerena...
Dodano: 16.02.2019 13:04    Przez: ~Pn
Tylko gdyby ludzie zaczeli jezdzic tamtedy 70 to wyzywalibyscie w komentarzach, ze za wolno jada. Ludzie, kolizje sie zdarzaja, nawet nie wiecie kiedy wam sie to przytrafi. Komentowac ławto ale nawet nikt nie pomysli jaka to moze byc trauma dla niektorych.
Dodano: 16.02.2019 13:40    Przez: ~Kierowca
@Kierowca - no pacz, a ja ponad pol zycia juz jezdze i jakos zadnej kolizji nie mialem. Raczej widze takie rzeczy dotykaja tzw drogowych c i o t...
Dodano: 16.02.2019 14:34    Przez: ~Pn
Poważnie? Na nitce w kierunku Starego Miasta jest ograniczenie 70 i 40 km/h? W którym miejscu są te znaki?
Dodano: 16.02.2019 15:17    Przez: ~xXx
@Pn - nigdy nie mow nigdy. Jeszcze sie zdziwisz jak ktos ci droge zajedzie i nie bedziesz mial jak sie uratowac z tej sytuacji