Dzisiaj jest niedziela 26 maja 2019, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19742) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 13oC
Jutropogoda
20 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież nie zapunktowała. Szósty mecz bez zwycięs ...Konflikt na terenie ogródków działkowych przy ul. ...

Wzmożone kontrole na drogach, czyli kolejna akcja "Prędkość"

Dodano: 16.02.2019 10:15
Źródło: LM.pl

Uwaga kierowcy! Dzisiaj i jutro trwa policyjna akcja „Prędkość”.

Nadmierna szybkość ciągle jest główną przyczyną zdarzeń drogowych, stąd kolejne działania policjantów w całej Wielkopolsce. W dniach 16-17 lutego od godz. 6.00 do 22.00, mundurowi zwracać będą szczególną uwagę na kierowców, którzy łamią przepisy związane z prędkością. Funkcjonariusze będą chcieli wyeliminować z dalszej jazdy jak największą liczbę piratów drogowych.

Podczas dwóch dni trwania akcji, kierowcy muszą się liczyć z tym, że na jednym odcinku drogi mogą spotkać kilka patroli. Działania odbywają się na głównych ciągach komunikacyjnych, ale też na drogach lokalnych.

  • Wzmożone kontrole na drogach, czyli kolejna akcja "Prędkość"

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

Od 6 do 22 ha ha ha a po 22 mają spanko w radjowozach. A to wtedy najczęściej słychać podrasowane bryki. Jak zwykle lipa !
Dodano: 16.02.2019 10:31    Przez: ~Miś

KOMENTARZE

Od 6 do 22 ha ha ha a po 22 mają spanko w radjowozach. A to wtedy najczęściej słychać podrasowane bryki. Jak zwykle lipa !
Dodano: 16.02.2019 10:31    Przez: ~Miś
Naucz się pisać, nie radjowozach tylko radiowozach
Dodano: 16.02.2019 13:46    Przez: ~Sm
Pn w ortografii jest jeszcze lepszy ?
Dodano: 16.02.2019 16:48    Przez: ~Polonistka
A dlaczego policjanci nazywają swoje auta radiowozami, przecież ja w swoim wozie (aucie) też mam radio. Czy mogę swój wóz też nazywać radiowozem ? Skąd to się wzieła taka głupia i nieadekwatna nazwa ?
Dodano: 16.02.2019 18:55    Przez: ~niedoszły szkieł
A kiedy akcja " Lewy pas"( jazda lewym przez całą poznańską), akcja kierunkowskaz i wszystkie inne wykroczenia??
Dodano: 17.02.2019 04:04    Przez: ~Xsd
W USA stosowane jest określanie radiowóz. Z tad też u nas jej używają na policyjne samochody
Dodano: 17.02.2019 08:05    Przez: ~Tom
Konieczność podreperowania budżetu miasta. czyli kolejna akcja prędkość
Dodano: 16.02.2019 10:44    Przez: ~dlug
Yanosik ON and bye bye. 😁
Dodano: 16.02.2019 11:06    Przez: ~Pn
Nie inwestuj w Yanosika tylko w słownik ortograficzny, radjowozie hahahaha
Dodano: 16.02.2019 14:44    Przez: ~MJ
A my że szwagrem dziś po 0,7 na głowę i rano w auto. Jedziemy nad morze na wędzoną rybkę bo podobno najlepsza na kaca
Dodano: 16.02.2019 15:41    Przez: ~Andrzej Mruk
Od kiedy masz problemy z głową ?
Dodano: 16.02.2019 16:46    Przez: ~Psychiatra
Policji na naszych drogach i ulicach jak na lekarstwo, gdzie oni są ?
Dodano: 16.02.2019 16:49    Przez: ~Trzeżwy kierowca
Milicjanty na emeryturze, a policjantów brakuje. A mnie nie chcieli przyjąć..., ale bym nap.......lał pałką
Dodano: 16.02.2019 19:07    Przez: ~Pn
Lech Wałęsa, laureat pokojowej nagrody Nobla też by pałował.
Dodano: 16.02.2019 19:46    Przez: ~Z matką boską w klapie
Boże prowadź...
Dodano: 16.02.2019 20:32    Przez: ~A. R
po 22 wole bez yanosika się ruszać...między rondami na bank się bedzie coś działo
Dodano: 16.02.2019 21:35    Przez: ~banach
Na wylocie z Wrześni patrol w radiowozie jest wieczór, zimno, ograniczenie do 50km/h, stary Passat na ***-ach wyprzedza mnie na podwójnej ciągłej przed skrżyżowaniem. Zero reakcji taka to akcja.
Dodano: 17.02.2019 19:05    Przez: ~miś
Brak ,,WOLI WALKI O JEDNOLITE PRZEPISU RUCHU DROGOWEGO W UNI . ...