Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19084) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (72) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 18oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Rzecznik Praw Obywatelskich odwołał swój przyjazd do Konina

Dodano: 16.02.2019 10:44
Źródło: LM.pl

Zapowiadane na przyszły tydzień spotkanie z Adamem Bodnarem, nie odbędzie się. Rzecznik Praw Obywatelskich ma przyjechać do Konina w innym terminie. 

Adam Bodnar miał pojawić się w Koninie we wtorek, 19 lutego. Zaplanowano na ten dzień dwa spotkania. Pierwsze miało dotyczyć problemów z jakimi spotykają się mieszkańcy Konina. Natomiast później w sali sesyjnej miała się odbyć Debata Konstytucyjna na temat prawa osób z niepełnosprawnościami do samodzielnego życia w społeczności lokalnej.

Niestety jak poinformował prezydent Piotr Korytkowski, rzecznik odwołał swój przyjazd w planowanym terminie. Najprawdopodobniej Adam Bodnar pojawi się w Koninie za miesiąc. O nowym terminie spotkania będziemy informować.

  • Rzecznik Praw Obywatelskich odwołał swój przyjazd do Konina

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Rzecznik bał się demonstracji w czasie spotkania pod hasłem "wolne media", czyli jak największy portal miasta kiedyś wojewódzkiego wyłącza komentarze pod każdym wystąpieniem Prezydenta Miasta i wiceprezydenta z PO a kiedyś z SLD. W kraju żałoba narodowa a LM kolorowy. Były prezydent Gdańska miał tu lepsza "oprawę" niż był Premier Polski, powstaniec warszawski i opozycjonista przez 40 lat.
Dodano: 16.02.2019 13:18    Przez: ~Lo
Rzecznik Platformy Obywatelskiej przełożył wizytę w Koninie, ale tragedia ?
Dodano: 16.02.2019 16:23    Przez: ~Wojtek
Konin tylko i wyłącznie ludzi lewicy zaprasza, to są ich pseudo-autorytety, mało im propagandy anty-polskiej płynącej ze stacji telewizyjnych takich jak TVN i Polsat, a więc zapraszają polityków lewicowych, aby mogli sobie doładować swoje akumulatory do ubliżania i opluwania prawego rządu PiS-u.
Dodano: 16.02.2019 16:38    Przez: ~Symp. PiS
Dobrze że zrezygnował ,wcale na niego nie czekamy jest to osoba popierająca tylko lewą stronę, jako rzecznik winien dbać o wszystkich obywateli lecz tego nie wykonuje. Czas kończyć panie Bodnar.
Dodano: 16.02.2019 17:16    Przez: ~Zly
A jak nie przyjedzie, to ogłosimy żałobę narodową.
Dodano: 16.02.2019 17:51    Przez: ~A co ?

KOMENTARZE

Szkoda, ze psn dr Bodnar nie przyjedzie do Konina.
Dodano: 16.02.2019 11:04    Przez: ~Pn
Rzecznik bał się demonstracji w czasie spotkania pod hasłem "wolne media", czyli jak największy portal miasta kiedyś wojewódzkiego wyłącza komentarze pod każdym wystąpieniem Prezydenta Miasta i wiceprezydenta z PO a kiedyś z SLD. W kraju żałoba narodowa a LM kolorowy. Były prezydent Gdańska miał tu lepsza "oprawę" niż był Premier Polski, powstaniec warszawski i opozycjonista przez 40 lat.
Dodano: 16.02.2019 13:18    Przez: ~Lo
@Lo - dobrze, ze LMvusuwa jad pispwskich fanatykow, ktorego jjest 90% pod kazdym artykulem na tym portalu. W tym temacie akurat ich popieram calym sercem. Zobacz zreszta jaki hejt jest na moja osobe za prawde, ktora opisuje w swoich wypowiedziach.
Dodano: 16.02.2019 14:58    Przez: ~Pn
Jakie obawy są przyczyną odwołania przyjazdu ?
Dodano: 16.02.2019 11:20    Przez: ~ciekawski
Pan Bodnar przyjedzie do Konina 12 marca i poinformował o tym rzetelnie. Program spotkań jest podobny do zapowiadanego wcześniej. http://www.tpk.konin.pl/index.php/
Dodano: 16.02.2019 11:42    Przez: ~TPK
A jak nie przyjedzie, to ogłosimy żałobę narodową.
Dodano: 16.02.2019 17:51    Przez: ~A co ?
Ten Pan z swoimi poglądami lepiej niech nie przyjeżdża .... Ostatnio słyszałem jego wypowiedzi .... poza tym chyba tylko tu chce ktoś słuchać jego wypowiedzi którymi kompromituje stanowisko rzecznika
Dodano: 16.02.2019 13:14    Przez: ~Obywatel
Wiem, wolalbys zaoewne by tu przyjechal ktos pokroju Antosia lub Adriana.
Dodano: 16.02.2019 15:04    Przez: ~Pn
I dobrze, bo wstyd gościć kogokolwiek w tej wsi zwanej Klaczą....
Dodano: 16.02.2019 16:02    Przez: ~wiem
Rzecznik Platformy Obywatelskiej przełożył wizytę w Koninie, ale tragedia ?
Dodano: 16.02.2019 16:23    Przez: ~Wojtek
Konin tylko i wyłącznie ludzi lewicy zaprasza, to są ich pseudo-autorytety, mało im propagandy anty-polskiej płynącej ze stacji telewizyjnych takich jak TVN i Polsat, a więc zapraszają polityków lewicowych, aby mogli sobie doładować swoje akumulatory do ubliżania i opluwania prawego rządu PiS-u.
Dodano: 16.02.2019 16:38    Przez: ~Symp. PiS
PiS to socjaliści (narodowi) Jaka z nich prawica?
Dodano: 16.02.2019 18:06    Przez: ~Prawicowiec
Wasze autorytety sa ok.... Kryze, Piotrowicz czy Kujda....
Dodano: 16.02.2019 18:12    Przez: ~Pn
Dobrze że zrezygnował ,wcale na niego nie czekamy jest to osoba popierająca tylko lewą stronę, jako rzecznik winien dbać o wszystkich obywateli lecz tego nie wykonuje. Czas kończyć panie Bodnar.
Dodano: 16.02.2019 17:16    Przez: ~Zly
Najlepiej niech nie przyjedzie