Dzisiaj jest czwartek 20 czerwca 2019, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20056) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 19oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski wraca do Konina! Medyk wygrywa po ra ... (20)Konin. Na warsztatach pracowali nad nową strategią ... (12)

Rzecznik Praw Obywatelskich odwołał swój przyjazd do Konina

Dodano: 16.02.2019 10:44
Źródło: LM.pl

Zapowiadane na przyszły tydzień spotkanie z Adamem Bodnarem, nie odbędzie się. Rzecznik Praw Obywatelskich ma przyjechać do Konina w innym terminie. 

Adam Bodnar miał pojawić się w Koninie we wtorek, 19 lutego. Zaplanowano na ten dzień dwa spotkania. Pierwsze miało dotyczyć problemów z jakimi spotykają się mieszkańcy Konina. Natomiast później w sali sesyjnej miała się odbyć Debata Konstytucyjna na temat prawa osób z niepełnosprawnościami do samodzielnego życia w społeczności lokalnej.

Niestety jak poinformował prezydent Piotr Korytkowski, rzecznik odwołał swój przyjazd w planowanym terminie. Najprawdopodobniej Adam Bodnar pojawi się w Koninie za miesiąc. O nowym terminie spotkania będziemy informować.

  • Rzecznik Praw Obywatelskich odwołał swój przyjazd do Konina

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Rzecznik bał się demonstracji w czasie spotkania pod hasłem "wolne media", czyli jak największy portal miasta kiedyś wojewódzkiego wyłącza komentarze pod każdym wystąpieniem Prezydenta Miasta i wiceprezydenta z PO a kiedyś z SLD. W kraju żałoba narodowa a LM kolorowy. Były prezydent Gdańska miał tu lepsza "oprawę" niż był Premier Polski, powstaniec warszawski i opozycjonista przez 40 lat.
Dodano: 16.02.2019 13:18    Przez: ~Lo
Rzecznik Platformy Obywatelskiej przełożył wizytę w Koninie, ale tragedia ?
Dodano: 16.02.2019 16:23    Przez: ~Wojtek
Konin tylko i wyłącznie ludzi lewicy zaprasza, to są ich pseudo-autorytety, mało im propagandy anty-polskiej płynącej ze stacji telewizyjnych takich jak TVN i Polsat, a więc zapraszają polityków lewicowych, aby mogli sobie doładować swoje akumulatory do ubliżania i opluwania prawego rządu PiS-u.
Dodano: 16.02.2019 16:38    Przez: ~Symp. PiS
Dobrze że zrezygnował ,wcale na niego nie czekamy jest to osoba popierająca tylko lewą stronę, jako rzecznik winien dbać o wszystkich obywateli lecz tego nie wykonuje. Czas kończyć panie Bodnar.
Dodano: 16.02.2019 17:16    Przez: ~Zly
A jak nie przyjedzie, to ogłosimy żałobę narodową.
Dodano: 16.02.2019 17:51    Przez: ~A co ?

KOMENTARZE

Szkoda, ze psn dr Bodnar nie przyjedzie do Konina.
Dodano: 16.02.2019 11:04    Przez: ~Pn
Rzecznik bał się demonstracji w czasie spotkania pod hasłem "wolne media", czyli jak największy portal miasta kiedyś wojewódzkiego wyłącza komentarze pod każdym wystąpieniem Prezydenta Miasta i wiceprezydenta z PO a kiedyś z SLD. W kraju żałoba narodowa a LM kolorowy. Były prezydent Gdańska miał tu lepsza "oprawę" niż był Premier Polski, powstaniec warszawski i opozycjonista przez 40 lat.
Dodano: 16.02.2019 13:18    Przez: ~Lo
@Lo - dobrze, ze LMvusuwa jad pispwskich fanatykow, ktorego jjest 90% pod kazdym artykulem na tym portalu. W tym temacie akurat ich popieram calym sercem. Zobacz zreszta jaki hejt jest na moja osobe za prawde, ktora opisuje w swoich wypowiedziach.
Dodano: 16.02.2019 14:58    Przez: ~Pn
Jakie obawy są przyczyną odwołania przyjazdu ?
Dodano: 16.02.2019 11:20    Przez: ~ciekawski
Pan Bodnar przyjedzie do Konina 12 marca i poinformował o tym rzetelnie. Program spotkań jest podobny do zapowiadanego wcześniej. http://www.tpk.konin.pl/index.php/
Dodano: 16.02.2019 11:42    Przez: ~TPK
A jak nie przyjedzie, to ogłosimy żałobę narodową.
Dodano: 16.02.2019 17:51    Przez: ~A co ?
Ten Pan z swoimi poglądami lepiej niech nie przyjeżdża .... Ostatnio słyszałem jego wypowiedzi .... poza tym chyba tylko tu chce ktoś słuchać jego wypowiedzi którymi kompromituje stanowisko rzecznika
Dodano: 16.02.2019 13:14    Przez: ~Obywatel
Wiem, wolalbys zaoewne by tu przyjechal ktos pokroju Antosia lub Adriana.
Dodano: 16.02.2019 15:04    Przez: ~Pn
I dobrze, bo wstyd gościć kogokolwiek w tej wsi zwanej Klaczą....
Dodano: 16.02.2019 16:02    Przez: ~wiem
Rzecznik Platformy Obywatelskiej przełożył wizytę w Koninie, ale tragedia ?
Dodano: 16.02.2019 16:23    Przez: ~Wojtek
Konin tylko i wyłącznie ludzi lewicy zaprasza, to są ich pseudo-autorytety, mało im propagandy anty-polskiej płynącej ze stacji telewizyjnych takich jak TVN i Polsat, a więc zapraszają polityków lewicowych, aby mogli sobie doładować swoje akumulatory do ubliżania i opluwania prawego rządu PiS-u.
Dodano: 16.02.2019 16:38    Przez: ~Symp. PiS
PiS to socjaliści (narodowi) Jaka z nich prawica?
Dodano: 16.02.2019 18:06    Przez: ~Prawicowiec
Wasze autorytety sa ok.... Kryze, Piotrowicz czy Kujda....
Dodano: 16.02.2019 18:12    Przez: ~Pn
Dobrze że zrezygnował ,wcale na niego nie czekamy jest to osoba popierająca tylko lewą stronę, jako rzecznik winien dbać o wszystkich obywateli lecz tego nie wykonuje. Czas kończyć panie Bodnar.
Dodano: 16.02.2019 17:16    Przez: ~Zly
Najlepiej niech nie przyjedzie