Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17070) SPORT FORUM FIRMY (5592) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
2 / 5oC
Pojutrzepogoda
4 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Biblioteka zmienia się dla mieszkańców. Sta ... (0)Nasze sprawy. Koniec zadłużania mieszkań. Minister ... (1)

Grodziec. Gratulacje i podziękowania po wyborach w sołectwach

Dodano: 17.02.2019 11:49
Źródło: LM.pl

Zakończyły się wybory sołtysów w gminie Grodziec. Do zmian doszło w sześciu sołectwach.

Po zakończonych zebraniach sprawozdawczo-wyborczych, zorganizowano specjalne spotkanie dla sołtysów. Na zaproszenie wójta Grodźca, wzięli w nim udział ustępujący i nowi sołtysi.

- Praca Sołtysa wymaga wiele siły, wyrzeczeń, poświęceń i wytrwałości. Wie o tym każdy, kto pełnił w ciągu swojego życia jakąkolwiek funkcję społeczną – podkreślił wójt Mariusz Woźniak.

Z funkcją, zgodnie z własną decyzją, pożegnali się szefowie sołectw: Grodziec, Biała, Wielołęka, Biskupice, Królików i Junno. Sołtysi natomiast nie zmienili się w pozostałych dwunastu sołectwach. I tak po wyborach wygląda sytuacja w sołectwach:

Agnieszka Raszczyńska – sołectwo Grodziec, Robert Kaczmarek – sołectwo Biała, Katarzyna Nowicka – sołectwo Wielołęka, Małgorzata Musialska – sołectwo Biskupice, Radosław Hyżak – sołectwo Królików, Emilia Raszczyńska – sołectwo Junno, Małgorzata Bachorowicz – sołectwo Stara Ciświca, Jolanta Bartczak – sołectwo Lądek, Jan Balcerzak – sołectwo Janów, Grzegorza Choderny – sołectwo Nowe Grądy, Zdzisław Grygiel – sołectwo Królików Czwarty, Michał Kowalski – sołectwo Stary Borowiec, Ryszard Luźny – sołectwo Bystrzyca, Karol Mądry – sołectwo Czarnybród, Stanisław Nowicki – sołectwo Łagiewniki, Zenon Olejniczak – sołectwo Biała Kolonia, Jerzy Popławski – sołectwo Zaguźnica, Piotr Baranowski – sołectwo Stare Grądy.

Podczas spotkania, ustępującym sołtysom wręczono kwiaty i podziękowania, a wybranym – pamiątkowe listy gratulacyjne.

fot. UG Grodziec

  • Grodziec. Gratulacje i podziękowania po wyborach w sołectwach
  • Grodziec. Gratulacje i podziękowania po wyborach w sołectwach

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kiedy sołtysi Gminy Grodziec wraz z mieszkańcami pogonią niemieckiego dzierżawcę z folwarku Grodziec i Janów?Hrabiowie Kwileccy się w grobach przewracają jak to jest?Ta ziemia należy się Polakom a nie niemieckim mordercom naszego narodu.
Dodano: 17.02.2019 18:06    Przez: ~tak ma być

KOMENTARZE

He he dobre
Dodano: 17.02.2019 13:22    Przez: ~Lok
Kiedy sołtysi Gminy Grodziec wraz z mieszkańcami pogonią niemieckiego dzierżawcę z folwarku Grodziec i Janów?Hrabiowie Kwileccy się w grobach przewracają jak to jest?Ta ziemia należy się Polakom a nie niemieckim mordercom naszego narodu.
Dodano: 17.02.2019 18:06    Przez: ~tak ma być
To aby owe folwarki przeszły w polskie ręce skoro sa na terenie naszego kraju jak najbardziej tak ale czy napewno byś chciał/chciała aby je przejeli dawni hrabiowie i odbudowali majątki ogromne i posiadłości ziemskie a zwykły człowiek żył jak w tamtych czasach co najwyżej skromnie?
Dodano: 17.02.2019 19:07    Przez: ~Do "tak ma być"
Nic nie mówię o przywróceniu majątku dawnym właścicielom i wskazuję konkretnie komu się te folwarki należą-Narodowi Polskiemu.Wystarczy czytać ze zrozumieniem.Nie godzę się aby tym majątkiem w imieniu obcych zarządzali nasi zdrajcy z UB czy SB.Jeżeli jeszcze tego nie rozumiesz to jesteś ograniczony lub z tej kliki.
Dodano: 17.02.2019 19:22    Przez: ~tak ma być
A co że Ślesinem?
Dodano: 17.02.2019 13:50    Przez: ~hmmm
Bardzo dobrze! Młody człowiek, ale nie zapomina tak jak wiekszosc która się dorwała do władzy o osobach, które działały na rzecz gminy w latach poprzednich. Cenie w tym człowieku to, ze bez względu na to ze wiele z tych osób było mu przeciwnych ( bo chociażby z racji wieku) potrafi być ponad tym wszystkiim, i wyróżnić i podziękować osobom, które nóż by mu plecy zadały z zawiści. To świadczy o wartości człowieka. Wójt ponad podziałami. Bez uprzedzeń. Oby tak dalej panie Mariuszu!
Dodano: 17.02.2019 14:08    Przez: ~Tatiana 47
Potwierdzam.. A nie tam jakiś czapczyk borciuch
Dodano: 17.02.2019 14:18    Przez: ~IKS
Sprawa będzie skierowana na drogę sondową
Dodano: 17.02.2019 16:49    Przez: ~Wozniak
Czy to jest wójt ponad podziałami to bym polemizował.
Dodano: 17.02.2019 18:28    Przez: ~Obserwator
zgadzam się z obserwatorem! ano jaki wójt taka gmina!!!!
Dodano: 17.02.2019 18:43    Przez: ~mieszkaniec
Nie wiem jak on jest przygotowany merytorycznie do roli wójta ale wyjściowy to nie jest
Dodano: 17.02.2019 21:42    Przez: ~Xyz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.