Dzisiaj jest niedziela 26 maja 2019, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19742) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 13oC
Jutropogoda
20 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież nie zapunktowała. Szósty mecz bez zwycięs ...Konflikt na terenie ogródków działkowych przy ul. ...

Przeprowadzki – jak organizować je szybko i tanio?

Materiał promocyjny

Dodano: 17.02.2019 12:03

Czeka Cię przeprowadzka? Zmieniasz mieszkanie na większe, przeprowadzasz się do nowego domu albo wyjeżdżasz na studia? Obawiasz się, że samodzielna organizacja przeprowadzki będzie trudna, a w dodatku to rozwiązanie jest drogie? Nic bardziej mylnego – przeprowadzkę można zorganizować nawet w jeden dzień a w dodatku niskim kosztem. Zobacz, jak to zrobić.

Organizacja przeprowadzki

Im więcej rzeczy masz do przewiezienia i im większy jest dystans, tym zaplanowanie przeprowadzki może się wydawać trudniejsze. Jasne jest, że z kilkoma torbami osobistych rzeczy możesz się spakować do każdego osobowego samochodu i przewieźć swój bagaż na dowolnym dystansie, ale są takie rzeczy, których nie da się w ten sposób zabrać. W osobówce nie przewieziesz zestawu mebli dziecięcych, lodówki o wysokości 185 cm, ogromnej palmy w doniczce czy huśtawki ogrodowej, a przecież przeprowadzki dotyczą w większości przypadków właśnie takich dużych rzeczy. Do przewozu takiego wyposażenia trzeba mieć samochód dostawczy. Duże rozmiary i waga elementów wyposażenia domu czy mieszkania zmuszają do skorzystania z możliwości, jakie daje duże auto albo przyczepka samochodowa. Przyczepki mają niestety ograniczoną ładowność, a poza tym nie da się na nich przewieźć bezpiecznie absolutnie wszystkich rzeczy – szczególnie na dużym dystansie. Nawet jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, to trzeba się będzie liczyć z ewentualnymi stratami, a tych strat niestety nikt nie pokryje.

Alternatywą jest skorzystanie z usług profesjonalnego przewoźnika, który zajmuje się przeprowadzkami. W tym miejscu możesz się z pewnością zastanawiać, czy takie rozwiązanie jest drogie? Otóż nie. Istnieje możliwość, dzięki której przeprowadzka będzie tańsza. Wystarczy tylko, że poszukasz firmy transportowej za pośrednictwem serwisu Giełda Furgonetka.

Jak korzystać z serwisu Giełda Furgonetka?

Serwis Giełda Furgonetka to giełda transportowa łącząca osoby szukające przewozów z firmami, które wykonują usługi transportowe. Korzystanie z serwisu Giełda Furgonetka jest bezpłatne. Za darmo założysz konto w serwisie i wystawisz dowolną liczbę ogłoszeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu uda Ci się oszczędzić czas i pieniądze. Dodatkowo możesz też skorzystać z wiedzy zawartej w rozbudowanym dziale porad i dowiedzieć się np. jak zapakować lodówkę, jak przewieźć auto na lawecie czy jak zorganizować transport między krajami. Szczególnie ważny będzie jednak aspekt finansowy, bo dzięki możliwościom, jakie daje Giełda Furgonetka, możesz zorganizować przeprowadzkę nawet do 60% taniej.

Ile kosztuje przeprowadzka?

Zastanawiasz się, ile kosztuje przeprowadzka? Koszt przeprowadzki będzie uzależniony od ilości, wagi i gabarytów przewożonych sprzętów oraz od długości planowanej trasy. Przykładowe zlecenia przeprowadzek zrealizowane za pośrednictwem naszego serwisu:

  • przeprowadzka Zielona Góra – Łódź (360 km) – koszt transportu: 500 zł
  • przeprowadzka Gdańsk – Kraków (605 km) – koszt transportu: 650 zł.

Przeprowadzasz się? Masz do przewiezienia dużo rzeczy i zależy Ci na ich bezpieczeństwie? Wystaw ogłoszenie na stronie https://gielda.furgonetka.pl/przeprowadzki.

  • Przeprowadzki – jak organizować je szybko i tanio?

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:mieszkanie,   dom,   przeprowadzka

KOMENTARZE

Zapraszam do całkowicie darmowej gieły transporowej: www.transport.monstro.pl
Dodano: 27.02.2019 17:54    Przez: ~Monstro

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.