Dzisiaj jest niedziela 26 maja 2019, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19742) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 13oC
Jutropogoda
20 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież nie zapunktowała. Szósty mecz bez zwycięs ...Konflikt na terenie ogródków działkowych przy ul. ...

Kleczew. Zmiany w urzędzie. Jarosław Bąk zastępcą burmistrza

Dodano: 17.02.2019 12:05
Źródło: LM.pl

Nowy zastępca burmistrza w Kleczewie. Jarosław Bąk ostatnio był dyrektorem finansowym w prywatnym przedsiębiorstwie.

Do zmiany na stanowisku zastępcy burmistrza doszło 14 lutego. Po Stanisławie Maciejewskim, objął je Jarosław Bąk. Będzie mu podlegał Referat Inwestycji, Rozwoju, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Zajmie się też nadzorem nad kleczewskimi jednostkami: Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną.

Jarosław Bąk w latach 2010-15 pełnił w Kleczewie funkcję skarbnika. Wcześniej był doradcą prezydenta Konina, a także dyrektorem i zastępcą dyrektora w jednym z konińskich banków.

fot. UGiM Kleczew

  • Kleczew. Zmiany w urzędzie. Jarosław Bąk zastępcą burmistrza

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

O Boże ! Kim on nie był ?
Dodano: 17.02.2019 12:40    Przez: ~SKOCZEK
Szczerze mówiąc to jestem rozczarowany Musiałowskim. Głosowałem na niego bo wierzyłem, że coś się zmieni w kwestii układów w tym urzędzie. Jak czytam, że Maciejewski został kierownikiem, chwilę potem jak skończył być zastępcą to odechciewa mi się na niego głosować w przyszłych wyborach.
Dodano: 17.02.2019 18:10    Przez: ~janushek
Dlaczego Maciejewski jest jeszcze w urzędzie?
Dodano: 17.02.2019 15:47    Przez: ~Kleczewiak
Stare układy wróciły,Maciejewski już się dogadał z Musiałowskim. Musiałowski zdradził wyborców ,wstyd mi że na niego głosowałem.
Dodano: 17.02.2019 18:23    Przez: ~Nigdy więcej.
Czy Kleczew nie stać na swoich ludzi na takie stanowiska. Nie mieliśmy od wielu lat naszego mieszkanca na eksponowanym stanowisku.Myślę tu o Burmistrzu,dyr.banku,dyr szkół,prezesów itp. Jaka jest tego przyczyna. Jestem ciekaw waszego zdania.
Dodano: 17.02.2019 16:42    Przez: ~Mieszkaniec

KOMENTARZE

O Boże ! Kim on nie był ?
Dodano: 17.02.2019 12:40    Przez: ~SKOCZEK
Ciekawe dlaczego Burmistrz Musiałowski na swoim profilu na FB nie chwali się, że jest praca w urzędzie i można wystartować w konkursie. Przechwala się różnymi szkoleniami dla bezrobotnych, innymi p***rołami, a o wolnych wakatach na pracę w urzędzie nawet nie wspomni. Ciekawe dlaczego? Nie zależy mu, żeby jak największa liczba mieszkańców gminy mogła się dowiedzieć o konkursie? Po tym jak zorganizowano konkurs w którym wygrał Maciejewski wiadomo już o co chodzi. Tak zarzekał się, że nie chcę by wszystko wyglądało jak za czasów MW. Ale co się spodziewać po człowieku, który przegrał sprawę w sądzie z poprzednim burmistrzem.
Dodano: 17.02.2019 18:41    Przez: ~uklady
Do uklady: zwłaszcza, że o dobrą pracą w regionie konińskim nie jest łatwo. Widocznie te stanowiska są „zarezerwowane” dla kogoś.
Dodano: 17.02.2019 19:45    Przez: ~bm
" maciejewski " juz dość poniżania ludzi, a nowe stanowisko juz objęte?
Dodano: 17.02.2019 12:45    Przez: ~Grześ
Dlaczego Maciejewski jest jeszcze w urzędzie?
Dodano: 17.02.2019 15:47    Przez: ~Kleczewiak
ZGKiM Kleczew - tam będzie
Dodano: 17.02.2019 16:05    Przez: ~G.k
Pamiętajcie, nawet jeśli macie wykształcenie rolnicze możecie zostać kierownikiem w kleczewskim urzędzie.
Dodano: 17.02.2019 19:24    Przez: ~garfyld
No proszę, jak szybko się znalazła robota dla Stasia. Szybki konkursik i cyk nowa robota jest. Widzę nowy burmistrz szybko się uczy od w swojego poprzednika jak zorganizować konkurs.
Dodano: 17.02.2019 20:18    Przez: ~mieszkaniec
,,Jarosław Gminę Kleczew zbaw''.Czyżby to hasło obowiązujące było również w Kleczewie. Czy zbawi zobaczymy?
Dodano: 17.02.2019 13:00    Przez: ~klecz
Mądra decyzja burmistrza. Gratuluję powrotu i życzę sukcesów. Zna Pan Kleczew doskonale i ludzi na tzw. stołkach gminnych. Przyszła pora na rozsądne działanie.
Dodano: 17.02.2019 16:24    Przez: ~Kleczewianka (była z wyboru
To twardy gość i nie wymięka może dużo zrobić chyba że będą pod nogi kłody rzucać
Dodano: 18.02.2019 11:23    Przez: ~prezes
Wielu lokalnych polityków tylko zbija bąki na swoich ciepłych posadkach. PSL to wiejska lewicowa partia, którą interesują tylko stołki w różnych urzędach i spółkach.
Dodano: 17.02.2019 15:49    Przez: ~Tylko nie PSL
Czy Kleczew nie stać na swoich ludzi na takie stanowiska. Nie mieliśmy od wielu lat naszego mieszkanca na eksponowanym stanowisku.Myślę tu o Burmistrzu,dyr.banku,dyr szkół,prezesów itp. Jaka jest tego przyczyna. Jestem ciekaw waszego zdania.
Dodano: 17.02.2019 16:42    Przez: ~Mieszkaniec
Co tu być ciekawym. Pierwsza kolejność to pretensje do mieszkańców, że tak wybrali, druga do nowego, że mimo że krzyczał podczas wyborów jacy to źli, przekrętasy, to ich zostawia. Tu nic się nie zmieniło. Korekta wprowadzona i głupi naród ślepy i wierzy w nowe
Dodano: 17.02.2019 17:37    Przez: ~Ano
A już myślałem,że Józef,Józef Bąk.
Dodano: 17.02.2019 17:30    Przez: ~ambergolden
Nowy Burmistrz Kleczewa był na pogrzebie Premiera Olszewskiego, bo na pogrzebie Adamowicz a z PO był ?
Dodano: 17.02.2019 18:08    Przez: ~Tylko nie PO
Szczerze mówiąc to jestem rozczarowany Musiałowskim. Głosowałem na niego bo wierzyłem, że coś się zmieni w kwestii układów w tym urzędzie. Jak czytam, że Maciejewski został kierownikiem, chwilę potem jak skończył być zastępcą to odechciewa mi się na niego głosować w przyszłych wyborach.
Dodano: 17.02.2019 18:10    Przez: ~janushek
Ja też mam takie odczucia
Dodano: 18.02.2019 21:32    Przez: ~Szkoda...
Stare układy wróciły,Maciejewski już się dogadał z Musiałowskim. Musiałowski zdradził wyborców ,wstyd mi że na niego głosowałem.
Dodano: 17.02.2019 18:23    Przez: ~Nigdy więcej.
Teraz Burmistrz tworzy nowy układ.Tak było ,jest i będzie.PiS też straszył ukladami a teraz stworzył własny ,ale ten jest dobry bo nasz. Podobnie jest w gminie.
Dodano: 17.02.2019 23:09    Przez: ~Niezalezny
Panie burmistrzu a kiedy pan się weźmie za prezesa komunalki ZGKIM Kleczew ?
Dodano: 18.02.2019 19:43    Przez: ~Misio
1 z 2
12>>