Dzisiaj jest niedziela 24 marca 2019, imieniny: Gabriela, Marka, Gabora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22013) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MPJ w Boksie: Złoty medal i mistrzostwo Polski dla ... (5)Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (10)

Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie

Dodano: 17.02.2019 12:43
Źródło: LM.pl

Konińskie organizacje pozarządowe czekają na jeden procent. Miasto zachęca do wsparcia lokalnych fundacji i stowarzyszeń.

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. W związku z tym koniński magistrat zachęca do przekazania jednego procenta na jedną z 23 organizacji pozarządowych.

- Bardzo nam zależy na tym, żebyśmy zostawiali jeden procent w Koninie. Ta pula dla lokalnych organizacji jest ciągle niewysoka – mówi Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina.

Wykaz konińskich organizacji dostępna jest na stronie internetowej miasta. Ponadto 27 marca i 12 kwietnia w godzinach od 9.00 do 15.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych odbywać się będą dyżury pracowników Urzędu Skarbowego w Koninie. Pomogą oni w wypełnieniu zeznania podatkowego, a w COP czekać będzie też lista konińskich organizacji, na które można będzie przekazać jeden procent podatku.

  • Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie
  • Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Wolę bezdomnemu dać, niż na LANS
Dodano: 17.02.2019 14:19    Przez: ~nigdy
Na nic w tym mieście nie mają nie rozumiem obiecują dużo przed wyborami i ci i kłamią nie robią nic na to nie ma na tamto odejdzcie z urzędowania to miasto zaorane jest do końca zarobki słabe brak konkurencji taki Bangladesz albo gorzej
Dodano: 17.02.2019 12:51    Przez: ~xmen
Jeszcze na głowe nie upadłem, żeby wspierać a później patrzeć i czytać o przekrętach i aferach.
Dodano: 17.02.2019 13:07    Przez: ~mieszkaniec
Pewnie chcą znowu POwołać następne stanowiska pracy tylko dla swoich
Dodano: 17.02.2019 14:37    Przez: ~ela
Zadowoleni i uśmiechnięci, tańczą sobie na Placu Wolności z lewicowymi kobietami, a miasto upada pod ich rządami.
Dodano: 17.02.2019 15:39    Przez: ~Most UE

KOMENTARZE

Na nic w tym mieście nie mają nie rozumiem obiecują dużo przed wyborami i ci i kłamią nie robią nic na to nie ma na tamto odejdzcie z urzędowania to miasto zaorane jest do końca zarobki słabe brak konkurencji taki Bangladesz albo gorzej
Dodano: 17.02.2019 12:51    Przez: ~xmen
Zadowoleni i uśmiechnięci, tańczą sobie na Placu Wolności z lewicowymi kobietami, a miasto upada pod ich rządami.
Dodano: 17.02.2019 15:39    Przez: ~Most UE
@Most UE - lepiej tanczyc niz jak laczafi krasc w białdzien.
Dodano: 17.02.2019 16:03    Przez: ~Pn
Kto to jest "kaczafi" i co ci ukradł ?
Dodano: 17.02.2019 16:09    Przez: ~Pytam
Pn pisz, z ciebie mamy ubaw.
Dodano: 17.02.2019 17:58    Przez: ~Zocha
POstKOmuniści sztandar wprowadzić. My tu 1% a oni 30% za ogrzewanie ha ha ha. To miasto odżyje jak umrze ostatni czerwony który oddaje na nich głos.
Dodano: 17.02.2019 20:49    Przez: ~elo
do ~Pn ~Pb "Nadstaw ucha i słuchaj słów mędrców, nakłoń swe serce ku mojej nauce, 18 bo dobrze, gdy w sercu je chowasz, gdy stale je widać na twoich wargach. 19 Byś ufność swą w Panu pokładał, chcę wskazać ci dzisiaj twoją drogę. 20 Czy już nie pisałem tobie trzy* razy [słów pełnych] rad i wskazań, 21 by cię nauczyć prawości i prawdy, byś wiernie zdał sprawę temu, kto cię posłał?"
Dodano: 17.02.2019 22:59    Przez: ~słuchaj
Ekipa bez koncepcji, żadnej inwencji twórczej po nich nie widać co do rozwoju Konina,narazie wielkie zmiany widać w gabinecie prezydenta... powieszono obraz, wątpliwej urody..z napisem konstytucja.... a co z miastem? przejściowe trudności z proszkiem zastąpione zostały przejściowymi trudnościami z groszkiem jak to kiedyś kabareciarz Pietrzak opisywał....
Dodano: 18.02.2019 00:31    Przez: ~Obserwator nadwarciański
@Obserwator nadwarciański - Koncepcje i inwencje maja za to Pisiewicze, czyli hordy niedojd zyciowych, trwajacych przy Korycie Plus...
Dodano: 18.02.2019 08:15    Przez: ~Pn
Tak taniec i wodewil plus aktorstwo trumna plac parkiet wszystko dobre coby dansować.
Dodano: 18.02.2019 08:18    Przez: ~Mix
@elo - a od kiedy prezes URE jest w PO? To on ci podniosl te 30% jako urzednik panstwowy. Mowiac inaczej to dzieli urzednikowi PiS masz te pidwyzke 30%😂😂😂
Dodano: 18.02.2019 12:03    Przez: ~Pn
Jeszcze na głowe nie upadłem, żeby wspierać a później patrzeć i czytać o przekrętach i aferach.
Dodano: 17.02.2019 13:07    Przez: ~mieszkaniec
pieniądze na nagrody dla urzędników, bo na nic więcej w tym mieście nie ma
Dodano: 18.02.2019 16:42    Przez: ~mieszkaniec2
Trzeba być frajerem, aby zostawić swoje ciężko zarobione pieniądze. A urzędasy będą potem bawić się w KDKu.
Dodano: 17.02.2019 14:15    Przez: ~wiem
Racja
Dodano: 17.02.2019 20:01    Przez: ~Nnn
Wolę bezdomnemu dać, niż na LANS
Dodano: 17.02.2019 14:19    Przez: ~nigdy
Możesz dać, ale tych pieniędzy dać nie możesz.
Dodano: 17.02.2019 20:57    Przez: ~nigdy nie mów nigdy
Pewnie chcą znowu POwołać następne stanowiska pracy tylko dla swoich
Dodano: 17.02.2019 14:37    Przez: ~ela
tzw.Ela nie masz kwalifikacji? Nie wiem w takim razie jak Ci pomóc :(
Dodano: 17.02.2019 14:45    Przez: ~Kamil
KAMIL nie przymilaj się
Dodano: 17.02.2019 14:58    Przez: ~ela
Jak bym miał dać, to tylko na Młodzież Wszechpolską lub na Narodowców, bo nikt inny nie jest tego wart.
Dodano: 17.02.2019 15:21    Przez: ~Jasiu
No ba. Ja bym jeszcze pomyslal k kaczafim.
Dodano: 17.02.2019 16:13    Przez: ~Pn
Zgoda Jasiu popieram no i może zrobili by porządek z Panem
Dodano: 17.02.2019 16:29    Przez: ~Icucfu
Z Pnem miało być :}
Dodano: 17.02.2019 16:31    Przez: ~If8ffu
Jestem lokalna i mój 1% przekazuję już od lat na schronisko dla bezdomnych zwierząt. 😺
Dodano: 17.02.2019 15:29    Przez: ~🐈
Pn - każdy kulturalny psiarz sprząta kupki a 1% od początku przekazuję na schronisko i wszystkich do tego zachęcam. Do wszystkich malkontentów - czego spodziewacie się po tym 1%? ze wam basen wybudują?
Dodano: 18.02.2019 08:25    Przez: ~hela
@hela - od niepamietnych czasow przeznaczam 1% na osoby niepelnosprawne przyklute do wozka lub łóżka. I wvtym roku zrobie to samo. Inntm tez polecam. A co do sprzatajacych po psach to widze, ze robi to moze z 1%...
Dodano: 18.02.2019 12:08    Przez: ~Pn
Przeznaczyć 1% podatku na konińskie lewicowe organizacje, które uderzają w prawy rząd PiS-u ? Nigdy ! Konińscy POlitycy z PO i KOD-u niech sobie sami radzą, obiecywali że z Konina uczynią Zieloną wyspę, jak D. Tusk z Polski i co ?
Dodano: 17.02.2019 15:36    Przez: ~Symp. PiS
aaa tu DOLINA BIDY I SKARBONKA PUSTA W MIEŚCIE
Dodano: 17.02.2019 15:59    Przez: ~PO
Symp. PiS zawsze mozesz na czarnych pedziii je przeznaczyc. Cii prawi tak jak ty zapewne bardzoej na grosz zasluguja....
Dodano: 17.02.2019 16:10    Przez: ~Pb
Takiego wała jak Polska cała,a nie 1%.
Dodano: 17.02.2019 17:38    Przez: ~tfffuuu
Wybory wygrane inwestorów brak jak zawsze powodów do chwalenia się jskos nie ma ani rada miasta ani prezydent
Dodano: 17.02.2019 18:16    Przez: ~Marazm
Kiedy spotkanie Panie PREZYDENCIE z MIESZKAŃCAMI i podsumowanie dotychczasowych osiągnięć przez PANA dokonanych od momętu Pana urzędowania?
Dodano: 17.02.2019 18:57    Przez: ~Wyborca
Na następnym festynie lub marszu lub tańcach na Placu Wolności
Dodano: 17.02.2019 19:11    Przez: ~olo
Proponują:1%na przeprawę i gitara!!!!!
Dodano: 17.02.2019 16:24    Przez: ~Ferdek
Wykonawca naprawi uszkodzony splot drutów na własny koszt.
Dodano: 17.02.2019 16:40    Przez: ~Tak obiecał
Co za czasy nastały, wszędzie żebranina. A zapoczątkował to ten lewak w czerwonych portkach "Róbta co chceta".
Dodano: 17.02.2019 16:36    Przez: ~Skandal !!!
1 z 3
123>>