Dzisiaj jest niedziela 24 marca 2019, imieniny: Gabriela, Marka, Gabora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22013) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MPJ w Boksie: Złoty medal i mistrzostwo Polski dla ... (5)Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (10)

Konin. Urząd Stanu Cywilnego w poniedziałki będzie otwarty dłużej

Dodano: 18.02.2019 14:15
Źródło: LM.pl

Od marca zmiany w Urzędzie Stanu Cywilnego w Koninie. Wydłużą się godziny pracy.

Teraz koniński USC jest czynny codziennie do godz. 15.30. Niedługo to się zmieni. Od marca w poniedziałku urząd będzie przyjmował petentów do godz. 17.00.

- Dzięki wprowadzonej zmianie mieszkańcy będą mogli, po pracy, zarejestrować dziecko, zamówić ślub, dokonać zarejestrowania zgonu, odebrać decyzję i inne niezbędne dokumenty, a także uzyskać informacje na temat rozpatrywanej sprawy – wyjaśnia Anna Nowicka, kierownik USC w Koninie.

Pierwszy poniedziałkowy dyżur już 4 marca.

  • Konin. Urząd Stanu Cywilnego w poniedziałki będzie otwarty dłużej

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

To Pani NOWICKA jeszcze tam pracuje???!!!
Dodano: 18.02.2019 15:50    Przez: ~???!!!
Za to pis obnizyl ten wiek jednoczesnie skazujac Polajow na 30% emerytury. Pozniej w panice wymyslil dodatjowo PPK (OFE 2) be skroic ludzi a dorobic kumpli bankstera Pinokio. A ciemny suweren bije brawo bo krocej popracuke. A to, ze pozniej z glodu zdechnnie tego nie widzi....
Dodano: 18.02.2019 19:57    Przez: ~Pn

KOMENTARZE

To Pani NOWICKA jeszcze tam pracuje???!!!
Dodano: 18.02.2019 15:50    Przez: ~???!!!
A ile ma lat, D.Tusk chciał abyśmy pracowali do 67 -go roku życia, czyli do śmierci ?
Dodano: 18.02.2019 18:49    Przez: ~Brukselka
Za to pis obnizyl ten wiek jednoczesnie skazujac Polajow na 30% emerytury. Pozniej w panice wymyslil dodatjowo PPK (OFE 2) be skroic ludzi a dorobic kumpli bankstera Pinokio. A ciemny suweren bije brawo bo krocej popracuke. A to, ze pozniej z glodu zdechnnie tego nie widzi....
Dodano: 18.02.2019 19:57    Przez: ~Pn
Pracuje i to widać, nie udaje, że pracuje, a Ciebie pewnie krew zalewa i masz z tym problem. Syndrom słabej jednostki społecznej.
Dodano: 19.02.2019 20:53    Przez: ~Marcin z Westerplatte
ZAMYKAJĄ SZKOŁY , A W ,,NICH'' MOŻNA ULOKOWAĆ URZĘDNIKA ,,TAKIEGO URZĘDU''. ...
Dodano: 19.02.2019 02:14    Przez: ~L
w USC jest co najmniej 3 do 4 osób za dużo wywalić te dzieciaki resortowe (Ta wysoka kiedyś czarna ,dziecko milicjanta -bardzo nie miła do petentów -obrosła w piórka) Pani Nowicka niech już da sobie spokój i idzie na zasłużoną emeryturę należy dać szanse młodej osobie to jak z tym Nowickim porządny aktor wie kiedy zejść ze sceny a jak nie wie to powiem głośno i wyraźnie Pani już podziękujemy dosyć układów i układzików -nepotyzmu niech nie drażnią lwa .nie ma ludzi nie zastąpionych. Należy kulturę obsługi w Koninie w USC zmienić o 180 stopni to jest jeden najgorzej oceniany urząd według mieszkańców. Tak jest prawda o tym wydziale ,co e-administracją chyba w Koninie to jeszcze nie słyszeli czas na radykalne zmiany urząd dla obywatela a nie odwrotnie. gdzie w tym wydziale jest służebna rola urzędu. Pomysł wydłużenia jest dobry i dawno winien funkcjonować na zmianę każdego poniedziałku urzędnik dyżurujący nie ciągle ta sama osoba ...
Dodano: 19.02.2019 09:24    Przez: ~xxx
dosyć nietykalnych krów wywalić i już będzie porządek następna się będzie bala być arogancka.
Dodano: 19.02.2019 09:26    Przez: ~xxx
Ta Pani to akurat najbardziej kompetentna osoba, a Ty xxx jak spałeś spałaś na lekcjach z języka polskiego to nie pisz nic. Lepiej czasem zamilczeć niż pisać nieprawdę albo głupoty. Dobrego wieczoru.
Dodano: 19.02.2019 20:50    Przez: ~Waszak Mirrek
Mały człowieczku xxxx tobie to głupota mózg wyżarła z nienawiści, zazdrości i z niemocy. Jesteś żałosnym trolem i wiem co robisz i gdzie.
Dodano: 19.02.2019 21:34    Przez: ~wiedzący
prawda boli