Dzisiaj jest wtorek 21 maja 2019, imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19341) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 15oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
15 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Proces wchłonięcia Geotermii Konin przez MPEC powo ... (33)Piłka nożna. Symulacja ligowa. Kto spadnie, kto aw ... (2)

Nagrodzeni w Kinie Konesera

Materiał promocyjny

Dodano: 19.02.2019 14:57

Nominowaną do Oscara „Granicę”, przebojową komedię, która zelektryzowała publiczność festiwalu w Cannes „Kobieta idzie na wojnę” oraz nominowany do Złotego Globu film „Girl”, widzowie zobaczą w Kinie Konesera.

„Granica” to film wyróżniony podczas 71. MFF w Cannes. Nominowany do Oscara w kategorii Najlepsza charakteryzacja. Jeden z najbardziej niezwykłych thrillerów ostatnich lat. Historia koncentruje się na losach celniczki Tiny z niesamowitym zmysłem powonienia, która wikła się w skomplikowaną relację z podejrzanym włóczęgą. To nie będzie zwyczajna love story…  W postać Tiny wcieliła się  szwedzka aktorka Eva Melander, znana polskim widzom z kinowych thrillerów „Stado” i „Hipnotyzer”. Do Kina Konesera zapraszamy 22 lutego o 19.00.

Kolejny film widzowie zobaczą przedpremierowo w Kobiecym Kinie Konesera 1 marca o 19.00. Jeśli Frances McDormand rzuciła na kolana w „Trzech billboardach za Ebbing, Missouri”, to Halla z „Kobieta idzie na wojnę” udowodni, że jedna kobieta wystarczy, żeby wywrócić do góry nogami świat rządzony przez mężczyzn. Nie cofnie się przed niczym, nawet, gdy jej przeciwnicy próbują zrujnować jej reputację. Film był islandzkim kandydatem do Oscara 2019, zdobył też LUX Prize dla najlepszego europejskiego filmu.

„Girl” to objawienie festiwalu w Cannes i najlepszy europejski debiut ubiegłego roku nominowany do Złotego Globu. To subtelny portret dziewczyny uwięzionej w ciele chłopaka, która marzy o karierze tanecznej. „Girl” to dojrzałe, poruszające kino o trudnej akceptacji własnego ciała. W roli tytułowej, nagrodzony w Cannes, zjawiskowy Victor Polster. Zapraszamy do Kina Konesera 22 marca o 19.00.

Komentarze do filmów przygotował krytyk filmowy Łukasz Maciejewski.

  • Nagrodzeni w Kinie Konesera
  • Nagrodzeni w Kinie Konesera
  • Nagrodzeni w Kinie Konesera

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kino konesera,   ckis

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.