Dzisiaj jest sobota 31 lipca 2021, imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15297) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 17oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar kombajnu na polu. Działania gaśnicze ponad d ... (0)Aktywne i bezpieczne wakacje dla kolonistów z koni ... (0)

O blaskach i cieniach macierzyństwa. Bezpłatne warsztaty dla mam

Dodano: 21.02.2019 11:32
Źródło: LM.pl

„Wspieramy mamy” - pod takim hasłem odbędzie się cykl bezpłatnych warsztatów rozwojowych dla mam z Konina i okolic.

Współfinansowane z budżetu miasta warsztaty organizuje fundacja „Konin Dzieciom”. Ich ideą jest edukacja oraz wsparcie merytoryczne, psychologiczne i pedagogiczne kobiet, które zmagają się z „blaskami i cieniami” macierzyństwa.

Warsztaty zostały podzielone na bloki. Pierwszy, pod hasłem „Bądź piękna – bądź Sobą”. W jego ramach 4 marca odbędzie się spotkanie „O potędze w postawie, kolorze, ubiorze” z Magdaleną Chojnacką i Danutą Aleksandrowicz, natomiast 11 marca trening psychologiczny „Poznaj Siebie i odkryj wewnętrzną moc” z Iwoną Michalak-Jędrzejczak. Kolejny blok „Idź własną drogą...” to spotkanie z Izabelą Pietrzykowską, pod hasłem „Spokojny rodzic to spokojne dziecko”. To już 18 marca, a 25 marca na warsztaty wizażu „Znajdź 5 minut dla siebie i poczuj się piękna w swojej skórze” zaprasza Gabryś Zamojski.

Trzeci blok „Zadbaj o Siebie, a zadbasz o innych” rozpocznie 1 kwietnia spotkanie „Jesteś tym, co jesz...” z dietetykiem Marzeną Pałasz. Natomiast kolejne, czyli „Zaplanuj swoją przemianę w harmonii ze sobą” z Izabelą Pietrzykowską, odbędzie się 8 kwietnia. Czwarty i ostatni blok poświęcony „Twórczej alternatywie w edukacji i wychowaniu” rozpocznie spotkanie pod hasłem „NVC Porozumienie bez przemocy w komunikacji i wychowaniu” i poprowadzi je 15 kwietnia Kamila Jakimowicz. Cykl zamknie również Kamila Jakimowicz, która 29 kwietnia mówić będzie o „Alternatywie w edukacji i wychowaniu”.

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy i rejestracja, które należy kierować na adres: fundacjakonindzieciom@gmail.com.

  • O blaskach i cieniach macierzyństwa. Bezpłatne warsztaty dla mam

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Lewicowe kobiety nie chcą mieć dzieci, nie chcą być matkami, wolą mieć psa niż dziecko, dlatego żądają legalnej aborcji.
Dodano: 21.02.2019 16:29    Przez: ~Prawdziwa matka
Kobieta została stworzona przez Boga do macierzyństwa, rolą kobiety jest rodzenie dzieci i przedłużanie istnień ludzkich tu na Ziemi. Do matek, które wychowują z troską swoje dzieci powinniśmy podchodzić z szacunkiem i je wspierać, po to rząd PiS-u dał na dziecko po 500 zł wsparcia finansowego.
Dodano: 21.02.2019 16:35    Przez: ~Symp. PiS
Kobieta jak każdy człowiek, ma prawo samostanowienia o sobie i robienia w swoim życiu co tylko uważa i na co ma ochotę, to w czym się spełni. Nie jest to niczego stworzona ani zdeterminowana. Wolna wola, wolny człowiek i wolny wybór. A władze nikomu nic od siebie nie dają, a żeby dać najpierw muszą gdzieś zabrać.
Dodano: 21.02.2019 21:02    Przez: ~xyz..
Błądzisz synu szatana.
Dodano: 22.02.2019 12:15    Przez: ~Wierzący
do wierzącego - wierzysz w piekło ??? ale Cie pogięło otumaniony wychowanku plebana !!!!
Dodano: 27.02.2019 21:05    Przez: ~M..k

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.