Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19040) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (0)Mistrzostwa Okręgu za nami. 50-lecie świętował KŻ ... (0)

Stracił panowanie nad autem i uderzył w płot. Kierowca był pijany

Dodano: 21.02.2019 13:17
Źródło: LM.pl

Dwa promile alkoholu w organizmie miał 26-letni mieszkaniec gm. Osiek Mały, który uderzył w ogrodzenie posesji.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 14.00 w gm. Osiek Mały, pow. kolski. Kierujący samochodem marki Mazda 26-latek stracił panowanie nad autem i uderzył w płot jednej z posesji. Okazało się, że mężczyzna był pijany.

- Policjanci zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy. Za spowodowanie kolizji drogowej mężczyzna zostanie ukarany mandatem. Poniesie jeszcze odpowiedzialność za przestępstwo, jakim jest kierowanie w stanie nietrzeźwości – informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji.

Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 26-latek będzie musiał liczyć z dolegliwymi konsekwencjami finansowymi, nie mniejszej niż 5 tys. zł.

  • Stracił panowanie nad autem i uderzył w płot. Kierowca był pijany

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

zawsze karać bardzo surowo pijanych „kierowców”, to są wstrętne pasożyty
Dodano: 21.02.2019 14:42    Przez: ~Koninianka
wazne ze panstwo zarobi.na alkoholu co wypil,na paliwie ktore mial w aucie.i na pozostalych sprawach lacznie z kara jaka to panstwo mu wymierzy.panstwo to zlodziej.nie popieram jednak jazdy po alkoholu.
Dodano: 21.02.2019 13:49    Przez: ~ala
@Temida - czasem lepiej byc prostym anizeli niemadrym...
Dodano: 21.02.2019 16:08    Przez: ~Pn

KOMENTARZE

wazne ze panstwo zarobi.na alkoholu co wypil,na paliwie ktore mial w aucie.i na pozostalych sprawach lacznie z kara jaka to panstwo mu wymierzy.panstwo to zlodziej.nie popieram jednak jazdy po alkoholu.
Dodano: 21.02.2019 13:49    Przez: ~ala
"Państwo to złodziej", tak twierdzisz, a Ty to kim jesteś ?
Dodano: 21.02.2019 16:06    Przez: ~Adam
Adam masz rację Polska to piękny kraj !!! A państw wcale nas nie okrada !!!
Dodano: 21.02.2019 18:16    Przez: ~To
zawsze karać bardzo surowo pijanych „kierowców”, to są wstrętne pasożyty
Dodano: 21.02.2019 14:42    Przez: ~Koninianka
Czy pasozyty to nie eiem ale wstretne to na pewno.
Dodano: 21.02.2019 15:01    Przez: ~Pn
Drogi Janie, a na twój koszt nie żyje takie coś w więzieniu ???
Dodano: 21.02.2019 18:17    Przez: ~Kolorowe
U Jana widać, że dla cebuli nie ma drugiej strony medalu...
Dodano: 21.02.2019 18:19    Przez: ~A
@Jan - jak pojdzie siedziec do wieziena to tak, zyje pasozyt na moj koszt.
Dodano: 22.02.2019 06:23    Przez: ~Pn
"będzie musiał liczyć z dolegliwymi konsekwencjami finansowymi, nie mniejszej niż 5 tys. zł." To zdanie pisał jakiś gramatyczne niedorozwinięty analfabeta?
Dodano: 21.02.2019 14:53    Przez: ~Husar
pijane to było ogrodzenie a panowanie nad kierowcą stracił samochód, na pewno tak było...
Dodano: 21.02.2019 22:20    Przez: ~zxc
GŁUPOTA LUDZKA
Dodano: 21.02.2019 22:45    Przez: Elzbieta Janicka
A co ten płot tam robił???
Dodano: 22.02.2019 01:54    Przez: ~Wina płotu
To, co ty tutaj....