Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia 2019, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19257) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Strzałkowo. Wypadł z drogi i zatrzymał się w przyd ... (12)Podsumowanie konsultacji w sprawie nowego rozkładu ... (24)

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 21.02.2019 13:57
Źródło: LM.pl

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

  • NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

KONKURS

Pytanie numer 1 w filmie "Nie przegap".

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na Minimaraton "Kobiety Mafii". Maraton odbędzie się 22 lutego o godzinie 22:30.

Konkurs skończył się dnia 21.02.2019 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
PATRYCJA ZAJĄC

KONKURS

Pytanie numer 2 w filmie "Nie przegap".

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "Corgi, psiak królowej".

Konkurs skończył się dnia 21.02.2019 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Zuzanna Sosna

KONKURS

Pytanie numer 3 w filmie "Nie przegap".

Do wygrania 1 bilet podwójny do Auli PWSZ w Koninie na spektakl "Symphonica". Spektakl odbędzie się 9 marca o godzinie 18:00.

Konkurs skończył się dnia 21.02.2019 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Anna Zrąbkowska

KONKURS

Podaj datę polskiej premiery filmu "Powrót Bena".

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Powrót Bena" w ramach cyklu Kino Konesera. Seans odbędzie się 25 lutego.

Konkurs skończył się dnia 21.02.2019 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Anna Borucka

KONKURS

Kto wciela się w rolę Oli w filmie "Planeta Singli 3"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Planeta Singli 3" w ramach Kina Kobiet. Seans odbędzie się 27 lutego.

Konkurs skończył się dnia 21.02.2019 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Hubert Lewandowski

KONKURS

Kto jest autorem scenariusza do filmu "Jak pies z kotem"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Jak pies z kotem" w ramach cyklu Kultura Dostępna. Seans odbędzie się 28 lutego.

Konkurs skończył się dnia 21.02.2019 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Jolanta Sołtysiak Piętka

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

nie ogladam fimow gdzie aktorki mają GLONOJADA...pyski po tuningu
Dodano: 21.02.2019 19:44    Przez: ~widz
To mogles wziasc udział w corgi. Tam pysk podobny do twojego