Dzisiaj jest czwartek 14 listopada 2019, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18967) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 6oC
Jutropogoda
12 / 11oC
Pojutrzepogoda
13 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nowe formy ewangelizacji w Koninie. Ławeczka spotk ... (1)Konin. W przyszłym roku nowy system zarządzania au ... (3)

Wiosnobus w Koninie. Rozmawiali z mieszkańcami o programie

Dodano: 22.02.2019 20:12
Źródło: LM.pl

O programie z mieszkańcami Konina rozmawiali dziś liderzy partii „Wiosna”. 

Wiosnobus zaparkował na pl. Wolności w starej części miasta. Wśród osób, które nim przyjechały była odpowiedzialna za sprawy społeczne w "Wiośnie" - Paulina Piechna-Więckiewicz.

- Po raz pierwszy jestem w Koninie, ale dużo już słyszałam o bulwarach, historii i mieszkaniach treningowych – mówi Paulina Piechna-Więckiewicz. - Jestem pozytywnie zaskoczona zainteresowaniem. Jeden pan przyszedł specjalnie, bo chciał się zapisać do partii – dodaje.

To jeszcze nie jest możliwe, bo jak podkreśla koordynatorka „Wiosny” w Koninie – Ewa Jeżak, partia dopiero się zawiązuje.

- Na razie mamy sympatyków i sympatyczki – mówi Ewa Jeżak. - Mieszkańców Konina najbardziej interesowało, kiedy odbywać się będą spotkania „Wiosny” i kiedy przyjedzie Robert Biedroń. To były pytania dnia. Myślę, że zarówno otwarte jak i zamknięte spotkania odbędą się na początku marca – dodaje.

Co do przyjazdu Roberta Biedronia nic nie jest pewne. W kolejce czekają Gniezno i Września, a później być może Konin. Dzisiaj przedstawiciele „Wiosny” rozdali na konińskim rynku 50 ulotek i programów. Później wiosnobus pojechał do Koła.

  • Wiosnobus w Koninie. Rozmawiali z mieszkańcami o programie
  • Wiosnobus w Koninie. Rozmawiali z mieszkańcami o programie
  • Wiosnobus w Koninie. Rozmawiali z mieszkańcami o programie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jak się Biedroń połapie, że Ewa Jeżak jest w Koninie NIEWYBIERALNA to ją pogoni do JESIENI ŚREDNIOWIECZA ;)
Dodano: 22.02.2019 23:24    Przez: ~no cóż :/
Drogi LM'ie tam było w porywach najwyżej 6 osób(w większości aktywiści "Wiosny"). Proszę nie pisać, że było jakiekolwiek zainteresowanie ze strony mieszkańców Konina. Cytowanie słów aktywistów niezgodnych z prawdą jest nierzetelnością dziennikarską. Kamery z monitoringu miejskiego są do przejrzenia. Wstyd LM'ie :(
Dodano: 22.02.2019 22:41    Przez: ~przednówek
avatar Pani Jeżak jak Kmicic w Potopie. Nie wiadomo po której stronie. Ciekawe ilu bankrutów politycznych regionu jeszcze się zaczepi tramwaju „Wiosny”. Spodziewam się ulizańca i jego kolegi- specjalisty od wymiany twardych dysków, którzy są biegli w podbijaniu sobie zielonych łapek. I jeszcze paru innych działaczy regionalnych jak Pana w trampach z brzuchem. Żeby nie było, życzę sukcesu Panu Biedroniowi, ale z takimi załapującymi się na "okazję" jest skazany na porażkę.
Dodano: 22.02.2019 20:48    Przez: Urlich von Jungingen
Rozdali....50 ulotek.. toż to szok, księga Guinnessa czekała już dawno na ten światowy rekord.....
Dodano: 22.02.2019 20:41    Przez: ~Obserwator nadwarciański
kierowca tego busa nie ma powodów do radosci... Szydera panie kierowco. szydera max...
Dodano: 22.02.2019 20:45    Przez: ~ja bym odmówił

KOMENTARZE

Rozdali....50 ulotek.. toż to szok, księga Guinnessa czekała już dawno na ten światowy rekord.....
Dodano: 22.02.2019 20:41    Przez: ~Obserwator nadwarciański
Jeden pan, który chciał się zapisać wiosny nie czyni.
Dodano: 22.02.2019 21:34    Przez: ~Pn
a ten gościu w okularkach to nie przypadkiem licealista ?
Dodano: 22.02.2019 21:50    Przez: ~wazel
Pani jeżyk.do boju do boju. Bój to będzie wasz ostatni. Natomiast hasło na wiosnę dość dyktatury kobiet teraz dyktatura homosi, starszych ludzi do biedronkowa go getta.
Dodano: 22.02.2019 21:54    Przez: ~Pn
LM ale stronniczy...ciekawe dlaczego😉 LM nie pokazuje zdjęć zainteresowanych? bo ich nie było DOSŁOWNIE parę osób przyszło na Plac Wolności
Dodano: 22.02.2019 22:36    Przez: ~Widziałem
Jak się Biedroń połapie, że Ewa Jeżak jest w Koninie NIEWYBIERALNA to ją pogoni do JESIENI ŚREDNIOWIECZA ;)
Dodano: 22.02.2019 23:24    Przez: ~no cóż :/
Przepraszam ujmę to inaczej: wiosna jak Szurkowski cudowne dziecko dwóch: Biedronia i Śmiszka.Teraz jest dobrze, poprawnie politycznie? Pytanie oczywiście do cenzora. Proszę o odpowiedź.Z góry dziękuję.
Dodano: 23.02.2019 02:48    Przez: ~Grzecznie i miło, prawda?
O tych bulwarach to wszyscy slyszeli
Dodano: 23.02.2019 09:19    Przez: ~ech
Najpierw korwin teraz Biedroń. Co za pajace w tej polsce żyją
Dodano: 23.02.2019 09:24    Przez: ~lo
Wiem, że wielu się to nie spodoba, być może nie będę akceptowany i potępiany. Nie mogę ukrywać dalej tego w nieskończoność i nie zważając na konsekwencje, ujawniam, że jestem heteroseksualny. Oczekuje od wszystkich zrozumienia i akceptacji. Niestety, do innych orientacji seksualnych odczuwam naturalny wstręt i odrazę, co potwierdza jednoznacznie szczerość mojego wyznania. Bądźcie tolerancyjni, wyrozumiali i życzliwi mi. Dziękuję. Heteroseksualny na zawsze.
Dodano: 23.02.2019 23:09    Przez: ~na zawsze
przepedzic pedalow
Dodano: 24.02.2019 08:47    Przez: ~koniec wiosny
Byli 20 min. Tak długo jak ta Wiosna cała hahahahah
Dodano: 22.02.2019 20:42    Przez: ~Pani Zima
kierowca tego busa nie ma powodów do radosci... Szydera panie kierowco. szydera max...
Dodano: 22.02.2019 20:45    Przez: ~ja bym odmówił
avatar Pani Jeżak jak Kmicic w Potopie. Nie wiadomo po której stronie. Ciekawe ilu bankrutów politycznych regionu jeszcze się zaczepi tramwaju „Wiosny”. Spodziewam się ulizańca i jego kolegi- specjalisty od wymiany twardych dysków, którzy są biegli w podbijaniu sobie zielonych łapek. I jeszcze paru innych działaczy regionalnych jak Pana w trampach z brzuchem. Żeby nie było, życzę sukcesu Panu Biedroniowi, ale z takimi załapującymi się na "okazję" jest skazany na porażkę.
Dodano: 22.02.2019 20:48    Przez: Urlich von Jungingen
Dramat, porazka
Dodano: 22.02.2019 20:51    Przez: ~....
Dobrze że ta wiosna powstała, jest największym szczęściem dla PiSu natomiast dla PO jest zapowiedzią klęski. Jarosław bardzo się cieszy, ma w każdym razie powód. Biedroń niestety jest długo w polityce nie jest żadna nowa jakość, są to popłuczyny po Palikocie. Wszystko to jest komiczne. Przecież ten Biedroń to wydmuszka. Szkoda tylko że wiosna tak krótko trwa.
Dodano: 22.02.2019 21:48    Przez: ~Peugeot
Drogi LM'ie tam było w porywach najwyżej 6 osób(w większości aktywiści "Wiosny"). Proszę nie pisać, że było jakiekolwiek zainteresowanie ze strony mieszkańców Konina. Cytowanie słów aktywistów niezgodnych z prawdą jest nierzetelnością dziennikarską. Kamery z monitoringu miejskiego są do przejrzenia. Wstyd LM'ie :(
Dodano: 22.02.2019 22:41    Przez: ~przednówek
AAAALLLLEEEE..... TŁUMY :) ;) :)
Dodano: 22.02.2019 23:01    Przez: ~hi hi...
Były tłumy
Dodano: 22.02.2019 23:02    Przez: ~FiFi
6 osób i to gapiów.
Dodano: 23.02.2019 12:25    Przez: ~Ale jaja od Biedronia ?
Ale tłumy buhaha przychodzą na wiece tego kłamczucha
Dodano: 23.02.2019 07:27    Przez: ~xmen
1 z 3
123>>