Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19508) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krajowy Fundusz Dróg. Posłanka powalczy o pieniądz ... (2)Szlaban na ryzyko. Warsztaty PKP PLK dla instrukto ... (0)

Skazani za śmiertelne pobicie mieszkańca Koła. Trafili do więzienia

Dodano: 24.02.2019 11:36
Źródło: LM.pl

Na blisko 7 lat oraz ponad 5 lat więzienia sąd skazał dwóch sprawców śmiertelnego pobicia mieszkańca Koła. Wyrok jest prawomocny.

Sąd Apelacyjny w Poznaniu utrzymał w mocy wyrok Sąd Okręgowego w Koninie, który skazał Piotra S. i Konrada T. za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Do tragedii doszło 21 marca 2017 roku w mieszkaniu przy ul. Toruńskiej w Kole.

- Działając wspólnie i w porozumieniu dokonali pobicia Sebastiana G. w ten sposób, że zadawali mu uderzenia rękoma i kopali go po ciele, po czym wynieśli nieprzytomnego pokrzywdzonego na klatkę schodową budynku, gdzie ponownie kopali go po ciele, czym spowodowali u niego obrażenia zewnętrzne w postaci ran głowy, klatki piersiowej, brzucha, kończyny górnej lewej oraz obrażenia wewnętrzne m.in. stłuczenia mózgu, złamania żeber, stłuczenia płuc, pęknięcia wątroby i śledziony – informuje Marek Kasprzak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie.

Obrażenia doprowadziły do zgonu mężczyzny. Zgodnie z wyrokiem sądu, Piotr S. został skazany na 6 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności, a Konrad T. na 5 lat i 6 miesięcy więzienia.

  • Skazani za śmiertelne pobicie mieszkańca Koła. Trafili do więzienia

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przecież ci oprawcy w sposób bestialski znęcali się nad ofiarą i w końcu zatłukli go na śmierć, co to za śmieszny wyrok ?
Dodano: 24.02.2019 12:04    Przez: ~Podsądny
Za śmiertelne pobicie tylko 7 lat ? Zabili człowieka, a więc adekwatną karą była by kara śmierci, ale że w naszym kodeksie karnym jej nie ma, to dożywocie, a minimum 25 lat bezwzględnej odsiadki.
Dodano: 24.02.2019 12:00    Przez: ~Temida
Głowa mała 5 I 7 lat za człowieka ? Za psa dawaja więcej . Boże widzisz i nie grzmisz . Dla bydlakow krzesełko elektryczne w trybie pilnym
Dodano: 24.02.2019 13:17    Przez: ~Prawdziwy
I jak tu nie zmienić prawa? Pobicie, ze skutkiem śmiertelnym, to coś innego niż zabicie człowieka. Przecież tu i tu nie żyje człowiek. Czy zaniesienie nieprzytomnego do klatki i zadawanie z premedytacją ciosów, aby pozbawić kogoś życia to nie bandytyzm? Ile kasy wzięli obrońcy, że dostali tak niskie wyroki? Gdzie tu SPRAWIEDLIWOŚĆ? Nikt nikomu życia nie wróci. A jest ono najwyższą wartością. Ludzie z honorem biją się jeden na jednego. Chyba że to były porachunki. Ci nie mają żadnych skrupułów.
Dodano: 24.02.2019 12:46    Przez: ~Jakie to prawo?
To nadzwyczajna kasta chodzacych ze zniczami i krzyczacych konstytucja
Dodano: 24.02.2019 12:50    Przez: ~zemsta

KOMENTARZE

Za śmiertelne pobicie tylko 7 lat ? Zabili człowieka, a więc adekwatną karą była by kara śmierci, ale że w naszym kodeksie karnym jej nie ma, to dożywocie, a minimum 25 lat bezwzględnej odsiadki.
Dodano: 24.02.2019 12:00    Przez: ~Temida
Przecież ci oprawcy w sposób bestialski znęcali się nad ofiarą i w końcu zatłukli go na śmierć, co to za śmieszny wyrok ?
Dodano: 24.02.2019 12:04    Przez: ~Podsądny
Tak już jest że za zabójstwo dostaniesz 25 lub dożywocie to nie było zabójstwo tylko pobicie ze skutkiem I podlega pod lagodniejdzy wyrok no chore to jest Ale takie mamy tutaj prawo
Dodano: 24.02.2019 14:30    Przez: ~Masakra
OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB...
Dodano: 24.02.2019 20:16    Przez: ~BIGGI
Czytam i nie wierzę... 5 i 7 lat... to jakaś kpina...
Dodano: 24.02.2019 22:47    Przez: ~Nie wierzę...
I jak tu nie zmienić prawa? Pobicie, ze skutkiem śmiertelnym, to coś innego niż zabicie człowieka. Przecież tu i tu nie żyje człowiek. Czy zaniesienie nieprzytomnego do klatki i zadawanie z premedytacją ciosów, aby pozbawić kogoś życia to nie bandytyzm? Ile kasy wzięli obrońcy, że dostali tak niskie wyroki? Gdzie tu SPRAWIEDLIWOŚĆ? Nikt nikomu życia nie wróci. A jest ono najwyższą wartością. Ludzie z honorem biją się jeden na jednego. Chyba że to były porachunki. Ci nie mają żadnych skrupułów.
Dodano: 24.02.2019 12:46    Przez: ~Jakie to prawo?
To nadzwyczajna kasta chodzacych ze zniczami i krzyczacych konstytucja
Dodano: 24.02.2019 12:50    Przez: ~zemsta
"Chyba ze...." i tym sie właśnie różni sad od ciebie. On zbadał sprawę, ma wiedzę i dokumenty by ocenić winę i wydać wyrok. Ty natomiast na podstawie suchej lakonicznej notki prasowej, nie mając żadnej wiedzy co tak na prawdę sie wydarzyło i jakie były motywy ośmielisz sie kwestionować ten wyrok. Może zamiast uruchamiać cała machinę wymiaru sprawiedliwości przyprowadzać podejrzanych do ciebie - będziesz wydawał sprawiedliwe wyroki bez wnikania w szczegóły i marnowania kasy, no "chyba ze...." sie pomylisz...
Dodano: 24.02.2019 15:03    Przez: ~xXx
Sądy powinno się zdekomunizować, to uprzywilejowana kasta, ale totalna oPOzycja ich broni.
Dodano: 24.02.2019 13:04    Przez: ~Wojtek
Twarza pisu w deformoe sadow jest prok. stanu wojennego... 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 24.02.2019 16:59    Przez: ~Pn
To doskonale wiemy Pn, po twoich idiotycznych wpisach.
Dodano: 25.02.2019 08:29    Przez: ~Iga
Sądy piszą prawo czy politycy? Wojtuś do podstawówki a nie na wybory się pchaj, bo podstaw ustrojowych swojego Kraju nie znasz. Pis siedzi u władzy tyle lat, i zamiast prawo to sędziów zmienia. Żadnej różnicy od PO. Ale dla takich yntelektualystuf jak ty to owszem.
Dodano: 25.02.2019 08:49    Przez: ~Gj
Gj, do KOD-u należysz, widać to po twojej pisowni i wiedzy, którą czerpiesz z TVN-u ?
Dodano: 25.02.2019 10:04    Przez: ~Wojtek
Mamy nadzieje ze w pudle tez ich tam ktos zleje tak samo jak te patole to robily.za maly wyrok.obciazyc ich rodziny finasowo tez sad powinien.Patologia !
Dodano: 24.02.2019 13:13    Przez: ~
Głowa mała 5 I 7 lat za człowieka ? Za psa dawaja więcej . Boże widzisz i nie grzmisz . Dla bydlakow krzesełko elektryczne w trybie pilnym
Dodano: 24.02.2019 13:17    Przez: ~Prawdziwy
Dożywocie dla gnoi .
Dodano: 24.02.2019 13:44    Przez: paweł jeckson
odwolywac sie od smiesznegi wyroku Po 25 lat minimum
Dodano: 24.02.2019 14:09    Przez: ~****c system
BICIE ,PICIE ,I POBICIE , CZY ? NIE PICIE ?, SZKOLĄ ,PRACA ,CZY? NIE ?, KOŚCIÓŁ I KOLĘDA ,,CHYBA NIE ?. TO WIĘZIENNA JEST ZASADA ,,BY ''POWRÓCIĆ ,,W CHWALE MORDU ,BY ZABŁYSNĄĆ WŚRÓD SKAZANYCH ''. ...
Dodano: 24.02.2019 14:37    Przez: ~L
Jestem w szoku!!!!!Tyle tylko wyceniono ludzkie życie?Niecałe 7 i 6 lat???Kpina!!!A przecież życie człowieka jest bezcenne.Ciekawe,jaki byłby wyrok gdyby pobito że skutkiem śmiertelnym syna prokuratora lub sędziego.Smutna rzeczywistość.....i prawda,która szokuje.
Dodano: 24.02.2019 14:41    Przez: ~Sprawiedliwy
śmieszny wyrok.
Dodano: 24.02.2019 15:37    Przez: ~ona
1 z 2
12>>