Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19883) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 15oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wizyta w zakładach produkcji wodoru. Prezydent wró ... (3)Stare Miasto. Pierwsze absolutorium wójta Dariusza ... (1)

Jak wybrać medal na imprezę sportową? 6 praktycznych porad

Materiał promocyjny

Dodano: 25.02.2019 11:01

Impreza sportowa nie może odbyć się bez nagród, a szczególnie medali sportowych, które często mogą być też zachętą do wzięcia udziału w biegu czy innym wydarzeniu. Ale jak wybrać odpowiedni medal? Poniżej sześć praktycznych porad, które z pewnością pomogą organizatorom.

Przede wszystkim trzeba postawić na odpowiedni wzór medali sportowych. W dzisiejszych czasach nie wystarczą już zwykłe krążki z naklejką czy prostym grawerem. Warto postawić więc na medale sportowe na zamówienie od producenta - MCC Medale, które potrafią być prawdziwymi dziełami sztuki. Jeśli chodzi o kształt, to medal wcale nie musi być okrągły. Nie można też zapominać o nazwie imprezy, dacie oraz miejscowości, gdzie odbywa się bieg. W ten sposób medale sportowe od mccmedale.pl będą prawdziwą pamiątką dla biegaczy i sprawią, że zawodnicy chętnie wrócą na kolejną edycję.

Inną ważną sprawą jest kolor medalu. Oczywiście dla zwycięzców warto postawić na klasyki - złoto, srebro i brąz. Dziś medale otrzymują jednak wszyscy uczestnicy, którzy ukończą zawody i tutaj wybór medali sportowych od mccmedale.pl również jest spory. Można postawić na wspomniane już antyczne złoto, antyczne srebro lub antyczny brąz, ale nie będzie jednak problemu z produkcją medali w innych kolorach: zarówno błyszczących, jak i matowych.

Nieodłącznym elementem medali sportowych na zamówienie są szarfy. To również bardzo ważny aspekt medalu, bo potrafi jeszcze bardziej podnieść prestiż nagrody. Można postawić na drukowane wstążki, których wzór może być dowolny. Jeśli organizator nie ma pomysłu na projekt, swoim doświadczeniem chętnie wesprą artyści-graficy MCC Medale, którzy wykonali już tysiące wzorów. Na szarfie można umieścić zarówno nazwę biegu, jak i logotypy sponsorów, daty i inne napisy. Odpowiedni projekt będzie idealnie komponował się z oryginalnym medalem sportowym.

Jeśli chodzi o technikę, to dziś odpowiednie technologie pozwalają na wykonanie przeróżnych wzorów, a jedyną granicę stanowi wyobraźnia. Wyjątkowe medale sportowe od mccmedale.pl mogą być wykonane w tradycyjnej technice technice 2D lub 3D. Metoda wykonania w 2D pozwala na umieszczenie na projekcie dowolnych wzorów, które zostaną odwzorowane w dwóch płaszczyznach - wklęsłej oraz wypukłej. Coraz bardziej popularna i dostępna dla klientów jest również technika 3D, która umożliwia ujęcie większej liczby detali elementów takich jak twarze, budynki, czy pojazdy.

Medale sportowe można również ozdobić specjalnymi emaliami. To doskonałe wyjście w przypadku, jeśli chcemy podkreślić ważny element na medalu: jego logo, znak sponsora, czy flagę. Dodatkowy kolor na złotym, srebrnym lub brązowym krążku nie tylko nada mu większej urody, ale również sprawi, że odpowiednie elementy będą bardziej widoczne. Nowością w medalach sportowych od mccmedale.pl są... świecące emalie fotoluminescencyjne. To doskonałe rozwiązanie przede wszystkim na biegi nocne, które stają się coraz bardziej popularne. Emalie fotoluminescencyjne są jeszcze mało znane, dlatego skorzystanie z nich na pewno będzie niespodzianką dla uczestników, a medal stanie się wizytówką nocnych zawodów i wspaniałą pamiątką, którą biegacze będą się chętnie chwalić.

Wszystkie powyższe elementy są ważne, ale medal musi też stanowić spójną całość - tak, by końcowy efekt był zadowalający. Ważne jest odpowiednie zestawienie wzoru, kształtu, koloru i szarfy, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i estetycznym. Tutaj można skorzystać z doświadczenia pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, żeby końcowy efekt był oszałamiający. Firma MCC Medale podchodzi do każdego zamówienia indywidualnie, a wszystkie zmiany konsultowane są z klientem.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:medal,   sport,   wygrana

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.