Dzisiaj jest piątek 6 grudnia 2019, imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19750) SPORT FORUM FIRMY (5427) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół już po pierwszym wzmocnieniu, nowy klub znal ... (0)Wystawa Tomasz Olszewskiego wprowadza w zimowe kli ... (0)

Poseł "przybił" piątkę. Nowy program PiS wg parlamentarzysty

Dodano: 26.02.2019 15:01

Nowy program, nowa piątka PiS – zapowiedział poseł Witold Czarnecki na konferencji w Koninie. - W tej piątce znalazły się bardzo dobre propozycje dla Polaków.

Poseł PiS wymienił pięć filarów: po pierwsze rodzina, a więc 500 plus dla każdego dziecka, po drugie likwidacja podatku PIT do 26 roku życia dla młodych, po trzecie praca i obniżenie kosztów pracy, czwarty punkt to starsi i słabsi, czyli po 1100 złotych trzynastki dla emerytów i infrastruktura, czyli przywrócenie połączeń PKS.

- Wszystko się dobrze bilansuje. Nie ma żadnych zagrożeń dla tego programu – powiedział Witold Czarnecki. - Realizacja pozwoli, na to, że Polacy uzyskają więcej wolności bo człowiek ubogi, którego na nic nie stać, jest mniej wolny, a to daje nam pewne punkty swobody. Ten program też zrealizujemy, choć będzie to trudne, kosztowne i trzeba dobrze rządzić państwem. To jest pójście w tym samy kierunku, czyli zbliżanie Polaków do klasy średniej, europejskiej. Ta piątka przybliża nas do tego celu, jakim jest poprawa życia Polaków.

  • Poseł "przybił" piątkę. Nowy program PiS wg parlamentarzysty

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PiS,   poseł PiS,   Witold Czarnecki,   piątka PiS,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zauważ przyjacielu, że w Koninie tylko lewica garnie się do POlityki na siłę, a efekty ich POlitykierstwa widać w całym mieście, zaś z prawej sceny politycznej nie ma w Koninie charyzmatycznego polityka, który by pociągnął za sobą prawicę.
Dodano: 26.02.2019 17:02    Przez: ~Szkoda
Program pis dyskryminuje większość obywateli. Opiera się na patologicznym założeniu, żeby rozdawać i budować w beneficjentach poczucie wdzięczności - my wam damy, wy na nas zagłosujecie. Zamiast dawać, lepiej i taniej jest nie zabierać. Jedynie sprawiedliwe rozwiązanie to obniżyć podatki - najlepiej w ogóle zrezygnować z podatku pit, bo koszty jego egzekucji są równe, albo i większe niż wpływy. Po drugie - podnieść kwotę wolną od podatku - Duda obiecywał, że będzie 8 tys. zł, nadal są tylko 3 tys. zł, no i po trzecie stworzyć warunki prawne, aby ludzie się bogacili, czyli prowadzili działalność gospodarczą - jak na razie to każdy przedsiębiorca jest karany za to, że chce pracować. Haracz na zus i nfz trzeba płacić zanim zarobi się złotówkę, nie wspominając już o tonach aktów prawnych, których interpretacja zależy od widzimisię urzędnika skarbówki. Dopóki Polacy nie będą właścicielami we własnym kraju, dopóty będziemy nie ...
Dodano: 26.02.2019 20:13    Przez: ~bbb
Szanowni Wyborcy tęczowa KOALICJA nie ma nic do zaproponowania nam obywatelom oni są nauczeni tylko dla siebie i dla swoich . Uważam ,że rządzący powinni przyspieszyć uruchomienie CELA tak żeby społeczeństwo zauważyło że czas przekrętów się skończył
Dodano: 26.02.2019 16:20    Przez: ~obserwator
Klauny A co z Oscisłowem ????
Dodano: 26.02.2019 16:17    Przez: ~.....
Bez obaw, a czy Tusk lubi Schetynę, a Schetyna Tuska ?
Dodano: 26.02.2019 16:45    Przez: ~PO to Polityczne DNO

KOMENTARZE

PiS przebił swoją ofertą dla społeczeństwa wszystkie opozycyjne partie, jeżeli znajdą się w budżecie pieniądze na te 5-ć obietnic, to chwała dobrze rządzącemu rządowi Mateusza Morawieckiego. I jak tu nie popierać PiS-u ?
Dodano: 26.02.2019 15:30    Przez: ~Symp. PiS
Samo pincet plus to 40 miliardów zł.Może Nas oświecisz i napiszesz skąd skazany prawomocnym wyrokiem Mateusz Morawiecki chce wziąć pieniądze tylko na to .Bo bajeczki ,że ograniczenie administracji itp. to zostaw dla swoich dzieci i wnuków.Każdy widzi jak pchają się do koryta PiSiorki i ich rodziny.
Dodano: 26.02.2019 15:43    Przez: ~NIE! Dla kaczystanu
~NIE! Dla kaczystanu.........pinidzy nie ma i nie będzie jak mówił wieszcz PO
Dodano: 26.02.2019 16:48    Przez: ~-rob
@rob - i prawde mowil.
Dodano: 26.02.2019 18:52    Przez: ~Pn
Program pis dyskryminuje większość obywateli. Opiera się na patologicznym założeniu, żeby rozdawać i budować w beneficjentach poczucie wdzięczności - my wam damy, wy na nas zagłosujecie. Zamiast dawać, lepiej i taniej jest nie zabierać. Jedynie sprawiedliwe rozwiązanie to obniżyć podatki - najlepiej w ogóle zrezygnować z podatku pit, bo koszty jego egzekucji są równe, albo i większe niż wpływy. Po drugie - podnieść kwotę wolną od podatku - Duda obiecywał, że będzie 8 tys. zł, nadal są tylko 3 tys. zł, no i po trzecie stworzyć warunki prawne, aby ludzie się bogacili, czyli prowadzili działalność gospodarczą - jak na razie to każdy przedsiębiorca jest karany za to, że chce pracować. Haracz na zus i nfz trzeba płacić zanim zarobi się złotówkę, nie wspominając już o tonach aktów prawnych, których interpretacja zależy od widzimisię urzędnika skarbówki. Dopóki Polacy nie będą właścicielami we własnym kraju, dopóty będziemy nie ...
Dodano: 26.02.2019 20:13    Przez: ~bbb
Dojladnie @bbb. Prawde zes napisal...
Dodano: 26.02.2019 20:17    Przez: ~Pn
Opozycja nie może tego przeżyć że oni takiego 500 nie wymyślili. Tylko chwalili się że PININDZY NI MA I NIE BĘDZIE. Teraz w brodę sobie plują. Pamiętajcie wszyscy, że jak Sketino albo Półtusk wygrają to zgodnie z cytowanym hasłem wszystkie te pieniądze zostaną wam odebrane. Pozdrawiam.
Dodano: 27.02.2019 00:53    Przez: ~JK
Przecież było głosowanie nad 500 dla każdego dziecka i PiS był przeciwko. Skleroza?
Dodano: 27.02.2019 01:12    Przez: ~Kibic
Lider ludowców przypomniał, że kiedy program 500 plus wchodził w życie, jego ugrupowanie zgłosiło poprawkę, żeby świadczenie obejmowało także pierwsze dziecko. - 226 PiS-u było wtedy przeciwko. Dobrze, że zmienili zdanie - powiedział lider PSL.
Dodano: 27.02.2019 06:13    Przez: ~Pn
POdam nr. konta na które ,można wpłacać niechciane od PiSu pieniądze !
Dodano: 27.02.2019 07:50    Przez: ~ewa
@ewa - nie swiruj pisiolku. Ciekawe jak przyjdzie przez pisolkow do nas Grecja czy Wenezuela czy tez taki będziesz radosny... A przyjdą. Tego możesz być pewien.
Dodano: 27.02.2019 10:15    Przez: ~Pn
Tylko jeszcze ościsłowo dajcie pozytywna decyzję i już będzie git tą odkrywka jest potrzebna koninowi jak powietrze do oddychania
Dodano: 27.02.2019 11:58    Przez: ~Yyy
Ta stacja Orlen w Poznaniu Max IT to też z jakiegoś tajnego programu?
Dodano: 27.02.2019 12:04    Przez: ~cała twoja
Nie znajdą się bo ich porostu nie ma a rozdawnictwo pieniędzy rodzi patologię
Dodano: 27.02.2019 21:18    Przez: ~Jj
nie bądź głupi to wszystko za nasze pieniądze - podatki, za nasze pieniądze robią nas w balona.
Dodano: 27.02.2019 21:43    Przez: ~alojz
Tylko człowiek ślepy i głuchy może nie zauważyć i usłyszeć Dobrych Zmian, które wprowadza rząd PiS-u. Notowania PiS-u na stabilnym wysokim poziomie - 41%, POKO zaś spadkowe - 26% i dobrze.
Dodano: 26.02.2019 15:34    Przez: ~Symp. PiS
Holecka ma dziś podać ,że już mają 110 %.
Dodano: 26.02.2019 15:47    Przez: ~ TVPiS
Za to prawdziwa Polka Monika Olejnik w TVN 24 poda, że totalna opozycja ma POparcie 200-tu procentowe, tak możemy się licytować, ale po co, z faktami się nie dyskutuje, 41% dla PiS-u, a myślę że będzie jeszcze wyższe.
Dodano: 26.02.2019 16:37    Przez: ~Wojtek
Wojtek TVP łże jak PiS a ty nie myślisz tylko klepiesz to co ci smoleńska sekta każe.
Dodano: 26.02.2019 20:15    Przez: ~Srojtek
lecz się
Dodano: 26.02.2019 21:41    Przez: ~greg
pewnie nasze prawnuki będą jeszcze spłacały długi, które oni zaciągają... przecież skądś biorą pieniądze
Dodano: 27.02.2019 08:56    Przez: ~mmm
@mmm - mysle, ze jeszcze za naszych czasów PL będzie Gracja lub Wenezuela. To kwestia mysle kilku lat. Może nie 2 czy 5 ale wszyscy berkna za przekupstwo polityczne, które funduje nam PiS.
Dodano: 27.02.2019 10:16    Przez: ~Pn
PiS gra w otwarte karty dla ludzi, opozycja zaś próbuje grać trefnymi kartami i to pod stołem, obiecując Polakom gruszki na wierzbie. Czy można ufać opozycji, której programem jest ciągły atak na prawy rząd PiS-u i donosy na Polskę do Berlina i Brukseli ?
Dodano: 26.02.2019 15:40    Przez: ~Symp. PiS
Przestań się kompromitować .Tak wam ta UE przeszkadza.Niejaka Szydło ta co tak darła się ,że ''Te pieniądze Nam się po prostu należały" kazała z gabinetu usunąć flagę UE a teraz pierwsza w kolejce do korytka jako kandydat PiS do europarlamentu.Taki jest prawy i sprawiedliwy PiS więc ''Spieprzaj pan "jak Kaczyński kiedyś powiedział .
Dodano: 26.02.2019 16:31    Przez: ~NIE! Dla kaczystanu
To niech stara panna pawłowicz tez wystartuje .Ikona stylu i mody to przecież.
Dodano: 26.02.2019 16:42    Przez: ~sałatka
BRAWO PIS NIECH NAM RZĄDZI JAK NAJDŁUŻEJ na pohybel resortowym dzieciom i czerwonej hołocie
Dodano: 26.02.2019 19:29    Przez: ~moherowa beretka
@moherowa beretka - piszac to zapewne miales na myski projuratora stanu wojennego, sedziego stanu wojennego, tw rusza da i tw wolfganda, czyz nie?
Dodano: 26.02.2019 20:19    Przez: ~Pn
Lider ludowców przypomniał, że kiedy program 500 plus wchodził w życie, jego ugrupowanie zgłosiło poprawkę, żeby świadczenie obejmowało także pierwsze dziecko. - 226 PiS-u było wtedy przeciwko. Dobrze, że zmienili zdanie - powiedział lider PSL.
Dodano: 27.02.2019 06:15    Przez: ~Pn
Popieram PIs ale niestety nie ten lokalny. sami spadochroniarze wybory obecny sztab przegral z kretesem i za to rozliczony zostanie Pan z greenlandu i powinien tyle co w koninskim pisie zostalo zniszczone to nigdy nie bylo. nie rozumiem jal mozna liczyc tylko na to co rzad zaproponuje i poda na tacy. koninski pis jest slaby jak nigdy dotad. czas na zmiany. czas na refleksje. ktos musi to wziac ostro w swoje rece. otoczenie i ludzie pzostawiaja wiele do zyczwnia nawet nowa frakcja teraz konin jest prezniejsza. szkoda pisu wszystko przez ludzi. jest tylko kedna osoba z ktora sie tak naprawde licza ludzie. potrzeba posla rodwm z konina takiego co wygrywa a nie takiego co potrafi przegrac w 2 turze. czas na zmiany. i nie potrzeba posla z kola turku z konina. i dosc nazywania ulic dosc rond imieniami przywdziewania. pis potrzebuje czlowieka czynu
Dodano: 26.02.2019 16:12    Przez: ~Jestem
Zauważ przyjacielu, że w Koninie tylko lewica garnie się do POlityki na siłę, a efekty ich POlitykierstwa widać w całym mieście, zaś z prawej sceny politycznej nie ma w Koninie charyzmatycznego polityka, który by pociągnął za sobą prawicę.
Dodano: 26.02.2019 17:02    Przez: ~Szkoda
To twój Jarek przepraszam Jarek to on był kilkadziesiąt lat temu ,to twój Jarosław nie jest człowiekiem czynu ?Oj bo wylądujesz na Nowogrodzkiej na dywaniku prezia.
Dodano: 26.02.2019 19:31    Przez: ~gonić mu kota
To się wystaw i wygraj w 1 turze. Masz mój głos!Poproszę imię i nazwisko.Liczę, że dostaniesz jedynkę na liście PiS.
Dodano: 26.02.2019 20:14    Przez: ~wyborca
Klauny A co z Oscisłowem ????
Dodano: 26.02.2019 16:17    Przez: ~.....
Masz problemy z tą miejscowością ? Wioska ładna a i ludzie zacni.
Dodano: 26.02.2019 16:48    Przez: ~Sołtys
Szanowni Wyborcy tęczowa KOALICJA nie ma nic do zaproponowania nam obywatelom oni są nauczeni tylko dla siebie i dla swoich . Uważam ,że rządzący powinni przyspieszyć uruchomienie CELA tak żeby społeczeństwo zauważyło że czas przekrętów się skończył
Dodano: 26.02.2019 16:20    Przez: ~obserwator
Rząd PiS-u walczy z aferami za koalicji PO-PSL, ale nie jest łatwo, wszyscy przeszkadzają, ulica i zagranica.
Dodano: 26.02.2019 16:43    Przez: ~Wojtek
Wojtek, oni wakczą już trzy lata i o dziwo wsadzają do paki samych pisiorów. A największy aferał wszechczasów jest chroniony przez prokuratorów na na jego smyczy
Dodano: 26.02.2019 23:06    Przez: ~shit-lex
Shit-lex dobrze to ujales. PiS wsadza swoich. Widac kto barfziej skorumpowany. A będzie więcejpisowcow w pskach. To pokazuje skale patologii w pis.
Dodano: 27.02.2019 06:17    Przez: ~Pn
Ten poseł z PiS to chyba nie lubi swojego SZEFA ,cała Polska podaje ,że jest to piątka KACZYŃSKIEGO a on mówi że to piątka PiS-u
Dodano: 26.02.2019 16:27    Przez: ~zauważył
Bez obaw, a czy Tusk lubi Schetynę, a Schetyna Tuska ?
Dodano: 26.02.2019 16:45    Przez: ~PO to Polityczne DNO
Rozdają nierobom. Żarcie mega wzrosło od rządów pisiorów, podatki- a wy cieszcie się jak marionetki...
Dodano: 26.02.2019 18:36    Przez: ~wiem
Emeryt, który przepracował całe swoje życie jest nierobem ? Dziecku też żałujesz, a sam popijasz alkohol i przepalasz pieniądze ?
Dodano: 26.02.2019 19:40    Przez: ~Tak ?
Do Tak. Jesteś tak ciemny jak twe wypociny. Wiem ile żarcie kosztowało przed, a ile teraz. Żeby komuś dać trzeba komuś zabrać. Ciemniaku jak firmy zaczną padać to nie będziesz mieć kasy dla darmozjadów i PRACY.
Dodano: 26.02.2019 21:49    Przez: ~teraz
@twraz - dla fanatyko DOJNEJ liczy sievtyljo to smieszne pincset, czuli ochlao, ktorum zostalvkupiony.
Dodano: 27.02.2019 06:19    Przez: ~Pn
Według badania większość Polaków (69%) dostrzega, że obecnie płaci więcej za tę samą ilość produktów niż rok temu
Dodano: 27.02.2019 06:20    Przez: ~On
POdam nr. konta na które ,można wpłacać niechciane od PiSu pieniądze !
Dodano: 27.02.2019 07:51    Przez: ~ewa
@ewa - już ci pisałem pisolku nie swiruj bo przez twoja m.in. pazerność w braniu pimncset mam nadzieje, ze ty i twoja rodzinka bekna.
Dodano: 27.02.2019 10:18    Przez: ~Pn
A jak GŁOSOWAŁ Pan Czrnecki Witold jak opozycja zgłaszał 500 plus na pierwsze dziecko............Wybory europejskieWybory parlamentarneWybory prezydenckieWszystko dadzą
Dodano: 26.02.2019 18:46    Przez: ~Wybory
Lider ludowców przypomniał, że kiedy program 500 plus wchodził w życie, jego ugrupowanie zgłosiło poprawkę, żeby świadczenie obejmowało także pierwsze dziecko. - 226 PiS-u było wtedy przeciwko. Dobrze, że zmienili zdanie - powiedział lider PSL. ======== Dlaczego LMik uduwa wypoeiedzi jsk ta powyzsza lidera PSL, ktora cytuje?? Ci w niej LM tak boki??? =======
Dodano: 27.02.2019 06:22    Przez: ~Pn
Nic tylko kupowane wyborcow....
Dodano: 26.02.2019 18:51    Przez: ~Pn
A Kosiniak z PSL jak rządził to mógł zgłosić nawet 1000 na każde dziecko; jakoś sobie nie przypominam takiej oferty ; ale podniesienie wieku emerytalnego, a owszem dla pań 67 lat to p.Władkowi się udało!!! Oczywiście to był dziękczynny program m.in. dla mam za wychowanie dzieci.
Dodano: 26.02.2019 20:36    Przez: ~Joanna
Joanno tylko później nie becz ,że nie masz co żreć bo mała emeryturka .
Dodano: 26.02.2019 22:27    Przez: ~kaczafi
1 z 3
123>>