Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18765) SPORT FORUM FIRMY (5368) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Hotel Konin na sprzedaż. Miasto nie może prowadzić działalności

Dodano: 7.03.2019 10:02

Trwa przetarg na sprzedaż hotelu Konin wraz ze spółką, która na swoim majątku posiada ten obiekt. To już kolejne podejście do sprzedaży hotelu w centrum Konina.

Tym razem cena wywoławcza wynosi 5.200.000,- zł, a oferty można składać do 15 kwietnia 2019 roku, do godz. 1500. - Sama spółka ma całkiem niezłą kondycję finansową i spore oszczędności na koncie. Zapraszamy do zapoznania się z bilansami spółki – zachęca Paweł Adamów, zastępca prezydenta Konina. - Spółka ma również duży potencjał w zakresie popytu na noclegi jak również imprezy okolicznościowe oraz gastronomię. Powodem sprzedaży hotelu nie są przyczyny ekonomiczne ale wymogi prawne, które uniemożliwiają miastu prowadzenie tego typu przedsięwzięcia.

- Hotel zlokalizowany jest w atrakcyjnej części miasta, niedaleko dworca PKP, który wkrótce zostanie kompleksowo przebudowany – zachęca dalej zastępca prezydenta Konina. - Miasto jest również gotowe do wszelkiej możliwej współpracy z przyszłym inwestorem w zakresie zorganizowania miejsc parkingowych niezbędnych do funkcjonowania hotelu.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:hotel Konin,   przetarg,   Paweł Adamów,   zastępca prezydenta,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zmieniamy Konin wasi działacze mogą zrobić pierwszy hotel LGBT plus dalej ściepa ze stowarzyszeń i zrobicie coś wielkiego na skalę Europy przebijecie KO w Warszawce wszak Trzaskowski jest tu wzorem..
Dodano: 7.03.2019 12:35    Przez: ~maska_opadła
Centrum miasta powinno być wizytówką, a nie jakiś socjal z menelami, wystarczy, że mamy Nadrzeczną.
Dodano: 7.03.2019 10:49    Przez: ~Trzecie Osiedle
atrakcyjna część miasta? bez dojazdu bez parkingu... kolejny potwór będzie straszył niczym konwart. od 1994 do 2018 miastem rządziła komuna z SLD. widać do czego doprowadziły ich rządy.
Dodano: 7.03.2019 10:22    Przez: ~zwijamy sie
tak jest..., żeby był taki sam syf jak w byłym hotelu Sonata!! Tam są właśnie teraz mieszkania socjalne!
Dodano: 7.03.2019 11:30    Przez: ~....
A powiedz,kto chodzi na koniński martwy ryneczek
Dodano: 7.03.2019 11:17    Przez: ~jo

KOMENTARZE

To.ruina a nie hotel. Braklo kolesi do dyrektorowania ?
Dodano: 07.03.2019 10:15    Przez: ~Gizmo
Na wszystkie dzialanie smiesznych ludzikow z POmuny soczyste p***rnięcie,skonczcie ten wodewil kaska to nie wszystko jak wy mozecie patrzec w lustro.
Dodano: 07.03.2019 11:58    Przez: ~As
As dobre pytanie do kaczafiego.... z tym lustrem.
Dodano: 07.03.2019 13:20    Przez: ~Pn
Hotel Konin stawia wyższe wymagania pracownikowi recepcji niż Prezesowi. Cena pokoi kosmiczna, bo dużo lepszy hotel w niższej cenie wynajmie się w Berlinie czy Londynie. Hotel zarabia na tym że miasto płaci za pokoje osobom przyjeżdżającym na różne imprezy typu festiwal taneczny itp
Dodano: 07.03.2019 14:22    Przez: ~Tundra
W tym przypadku uważam, że hotel mogliby kupić patrioci, gromadzący się głownie w PiS i jego przydatkach, uważający że następuje wyprzedaż majątku narodowego. Ci osobnicy z gębami pełnymi patriotycznych frazesów mogliby poszperać we własnych skarpetach i odszukać kasę ku czci obrony narodowych sreber przed liberalną pazernością.
Dodano: 07.03.2019 16:41    Przez: ~jaś
W tym mieście jedyne co się opłaca to zakład pogrzebowy i polityka. Miasto wymiera a klika PO-SLD bawi się dalej.
Dodano: 07.03.2019 20:42    Przez: ~elo
BRACIA L TAM DZIEWCZYNKI MIELI TO MOZE NIECH KUPIA I AGENCJE ZROBIA :) :) :)
Dodano: 08.03.2019 01:15    Przez: ~Dobre
Wszystko w tym miescie ma niezła kondycje finansowa. Atrakcyjna lokalizacja? Przeciez to odludzie, tam nic nie ma. Ech ta propaganda komunistyczna
Dodano: 08.03.2019 07:21    Przez: ~Like this komune
PO objelo wladze w koninie to sprzedaje co sie da jeszcze
Dodano: 08.03.2019 09:05    Przez: ~Jasek
Jak za Tuska, totalna wyprzedaż dóbr narodowych obcemu kapitałowi.
Dodano: 08.03.2019 11:08    Przez: ~Tylko nie PO
Dobry gospodarz nie wyzbywa się swojego majątku, a czyni go opłacalnym dla siebie. Tylko bankruci sprzedają "rodowe srebra". Jeżeli nie masz POmysłu na rządzenie, to się za nie nie zabieraj.
Dodano: 08.03.2019 17:53    Przez: ~miałeś chamie...
Konin to ruina jak mieszka tu chołota z pisuaru i kukizocholicy !
Dodano: 09.03.2019 22:25    Przez: ~Tej
czy cały budynek to Hotel Konin czy nadal podzielony...?
Dodano: 07.03.2019 10:22    Przez: ~mieszkaniec
Podzielony na Hotel Central i Hotel Konin.
Dodano: 07.03.2019 10:45    Przez: ~Mieszkaniec
Do kogo należy parking przy hotelu? Czy też jest do sprzedania?
Dodano: 08.03.2019 01:47    Przez: ~912
atrakcyjna część miasta? bez dojazdu bez parkingu... kolejny potwór będzie straszył niczym konwart. od 1994 do 2018 miastem rządziła komuna z SLD. widać do czego doprowadziły ich rządy.
Dodano: 07.03.2019 10:22    Przez: ~zwijamy sie
...ale widać, że w latach 1994-2018 ktoś na tę "komunę" głosował. Sami się raczej nie wybrali, prawda?
Dodano: 07.03.2019 13:34    Przez: ~azm
Komuna postawiła ten hotel :) nie będzie to kolejny potwór, jak coś co jest może być kolejnym? Od 1994 nie rządziła komuna tylko pociotki komuny!
Dodano: 07.03.2019 14:41    Przez: ~Knur
Dac ludziom jak sonate bedzie nastepna speluna
Dodano: 08.03.2019 07:23    Przez: ~Jsm
Szanowny Panie Prezydencie.Proszę nie opowiadać głodnych kawałków.Nie takie dane jak Pan wylicza .Czy na pewno Pan zna właściwe dane a może mówimy o innych hotelach.
Dodano: 07.03.2019 10:30    Przez: ~xxx
xxx deweloper na nank zna 😂😂😂
Dodano: 07.03.2019 13:20    Przez: ~Pn
Podzielić na mieszkania socjalne. najlepszy biznes by był.
Dodano: 07.03.2019 10:42    Przez: ~9j
Centrum miasta powinno być wizytówką, a nie jakiś socjal z menelami, wystarczy, że mamy Nadrzeczną.
Dodano: 07.03.2019 10:49    Przez: ~Trzecie Osiedle
haha niestety sam widzisz jak te wizytówki miasta straszą.... lepsze socjalne niż budynek typu Konwart i podobne
Dodano: 07.03.2019 11:02    Przez: ~9j
poza tym centrum miasta to Starówka. To że był w latach 90 budynek zwany centrum to nie znaczyło że tam jest centrum hehe
Dodano: 07.03.2019 11:03    Przez: ~9j
A powiedz,kto chodzi na koniński martwy ryneczek
Dodano: 07.03.2019 11:17    Przez: ~jo
starówka to starówka a w Kóniowie starówka na pewno nie pełni roli centrum miasta. Gdyby nie UM to starówka by nie istniała. Czy ktoś kto nie mieszka po tamtej stronie rzeki w ogóle tam zagląda? jest po co?
Dodano: 07.03.2019 12:15    Przez: ~wieśniak z krwi i kości
Nadrzeczna to tez ludzie a Mieszkania sie naleza
Dodano: 07.03.2019 12:28    Przez: ~Ola
No wlasnie w calym cywilizowanym swiecie tam gdzie rynek i ratusz to centrum ! Powoli i w Koninie sie zmieni te wszystkie Paby i dyskoteki na Zatorzu powinny sie znajdowac na starowce bo i sceneria znaokomta i bulwary to jest serce muasta a nie smierdzace od spalin Zatorze !
Dodano: 07.03.2019 13:02    Przez: ~znawca
ta na mieszkania a w oknach galoty by wywieszali
Dodano: 07.03.2019 13:29    Przez: ~koninianka
Jakbyscie nie wiedzieli to od wielu wielu lat centrum miasta to galeria handlowa.
Dodano: 08.03.2019 07:25    Przez: ~City london
Wyprzedaż w Koninie się zaczyna, jak za koalicji PO-PSL, POd rządem D. Tuska.
Dodano: 07.03.2019 10:47    Przez: ~Symp. PiS
Za to PiS wszystkp wygasza, zamyka itd = czytaj niszczy region.
Dodano: 07.03.2019 13:22    Przez: ~Pn
WŁAŚNIE SĄ WYSTAWIONE TEŻ NA SPRZEDAŻ NA STRONIE U.M< LOKALE PRZY DOMU DZIECKA KTÓRE PONOĆ NIE MIAŁY BYĆ SPRZEDAWANE !!!!! NA WSZYSTKO JEST JUŻ PONOĆ USTAWIONY KLIENT Z ZNANEGO WSZYSTKIM BIURA NIERUCHOMOŚCI ABRA-KU$.
Dodano: 07.03.2019 14:04    Przez: ~układy jak w latach 90
No to skomentujmy słowa tchórza o nicku Symp.PiS .Zaczyna się wyprzedaż? Łżesz jak twój kurdupel .Miało być pincet na każde dziecko ,nie ma .Miały być darmowe leki dla seniorów ,jest tylko kilka procent i to z reguły przestarzałe .Miała być zwiększona kwota wolna od podatku ,podnieśli tylko tym co zarabiają 13 tys rocznie itp.itd. A z czego skazany prawomocnym wyrokiem Sądu Morawiecki z PiS sfinansuje kolejne obiecanki starego kawalera to już wiesz czy nadal się trzęsiesz jak to czytasz .Wybory coraz bliżej .Pomniczek waszego kolegi Jankowskiego będzie rozebrany .Nie boisz się ,że kiedyś rozbiorą schodki w Wa-wie.Wiesz jakie?
Dodano: 07.03.2019 14:48    Przez: ~Nie !Dla kaczystanu
Jeśli można coś sprzedać w Koninie i na czymś spieniężyć to POsprzedawajmy, puki jesteśmy przy władzy, bo PO raz kolejny już nas nie wybiorą.
Dodano: 07.03.2019 16:12    Przez: ~Obecna wladza
co lepsze juz sprzedane. Ostały sie jeno ochłaPOy :( A jakby to zaorać i kukurydze posiac jak to ma miejsce na terenach inwestycy-HAHA-jnych? Jakis koles sie trafi napewno.
Dodano: 07.03.2019 16:15    Przez: ~POturbowany
Koninianom chyba to sie podoba ta cala degradacja miasta skoro caly czas glosuja w wyborach na komune
Dodano: 08.03.2019 07:26    Przez: ~Lepiej
Tak samo robi
Dodano: 07.03.2019 11:00    Przez: ~Brejza Czadomen
Kobrzycki to ty teraz jesteś Brejza coś tam ? Ale głupio ha ha ha.
Dodano: 07.03.2019 17:50    Przez: ~Sz.P
Tak samo robil Tusk wyprzedaze w całym kraju do Angeli
Dodano: 07.03.2019 11:01    Przez: ~Brejza Czadomen
Za to PiS wszystkp wygasza, zamyka itd = czytaj niszczy region.
Dodano: 07.03.2019 13:22    Przez: ~Pn
PiS chce zabic nasza polska kopalnie a sam wegiel sciaga od tak znienawudzonego Putina. I robi to juz od ponad 3 lat. Na dodatek uzalezniajac nas od niego. W 2018 roku zakup wegla od Rosji wzrosl dzieki PiS 160%. Any questions? Czy to jest propolskie? A gdzie Bog Honor Ojczyzna?? Taki jest PiS.
Dodano: 07.03.2019 19:26    Przez: ~Pn
Jakby kopalnia była w całym pakiecie własnością państwa było By inaczej niech chce finansować Solorza a kto mu sprzedał ja Panie PN .....? Pamiętamy czy pamięć krótka. Nudny już jesteś z tym Pis em chyba ktos ci za to placi masz jedną i nudna linię melodyczna
Dodano: 08.03.2019 00:18    Przez: ~Krzysztofffffff
Pn to zgniłka po POstkomunistyczna i płacze bo mu rentę ukrócili flustrator i kozi Bobek..... Ale to też świadczy o autorach tego portalu wszystko co im nie pasuje kasują tylko Pn może obrażać wszystko i wszystkich.....
Dodano: 08.03.2019 08:11    Przez: ~Rddteetyygg6rrh
Zrobić mieszkania socjalne. Wiele rodzin czeka od lat na mieszkania. Hotel bez parkingu dla osobowek, nie wspominając o autokarach. Więc ciężko będzie znaleźć nabywcę. A tak ludzie by się ucieszyli że w końcu dostali swoje m.
Dodano: 07.03.2019 11:18    Przez: ~Mieszkanie socjalne
tak jest..., żeby był taki sam syf jak w byłym hotelu Sonata!! Tam są właśnie teraz mieszkania socjalne!
Dodano: 07.03.2019 11:30    Przez: ~....
Miasto, ze względu na wymogi prawne nie może prowadzić działalności. Wcześniej na owe wymogi państwo polskie nie mogło prowadzić przedsiębiorstw państwowych. Skutek? Np. stocznia w Roztoce działa a stocznia w Szczecinie zamknięta. Te tzw. wymogi prawne to lobbystyczne działania obcego kapitału. Tak samo w przypadku zachodnich marketów - brak podatku w Polsce i drenują zyski za granicę w najlepsze. Gdyby Polska była wolnym krajem, bez tych unijnych bredni to by miasto mogło prowadzić i działalność i ten hotel. No bo niby czemu nie? Precz z UE.
Dodano: 07.03.2019 11:21    Przez: ~Zadruga
Wyjedź do Rosji zadruga, oni tam nie są w UE, na pewno będziesz zadowolony żyjąc w tym "wolnym"kraju!!
Dodano: 07.03.2019 11:32    Przez: ~.....
Dokładnie trzykropku, wielokrpku czy jak ci tam, lepiej z Ruskiem zgubić niż z chamerykańcem znaleźć. A ten unijny grajdołek to już Trzeci Świat, zwłaszcza zachodnia Europa.
Dodano: 07.03.2019 12:13    Przez: ~Zadruga
Zsdruga ale ty jestes prymitywny i masz plytki mozg ! gdzie ty sie chowales ? Pewno w tapczanie ha..ha...!
Dodano: 07.03.2019 13:07    Przez: ~ccc
Ccc, ale poziom... w twoim przypadku to nawet nie dno, podmuł.
Dodano: 07.03.2019 13:28    Przez: ~Zadruga
1 z 3
123>>