Dzisiaj jest czwartek 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19502) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 16oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu

Dodano: 8.03.2019 16:32

Posłowie PiS z regionu towarzyszyli prezentacji prof. Zdzisława Krasnodębskiego, obecnie wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, który będzie liderem na liście Wielkopolski do europarlamentu.

- To będzie silna lista – powiedział poseł Witold Czarnecki i zdradził niektóre nazwiska. - Na dwójce będzie Andżelika Możdżanowska, na trzecim miejscu pani poseł Joanna Lichocka, na czwórce jest Szymon Szynkowski vel Sęk. Na kolejnym, piątym miejscu prawdopodobnie Ryszard Bartosik, poseł z Turku. Ostanie miejsce zajmie Jan Dziedziczak. - Te listy gwarantują, że osiągniemy sukces i mam nadzieję, że w tym województwie zdobędziemy dwa mandaty, zwłaszcza przy takim liderze, jakim jest profesor Z. Krasnodębski. Wierzę, że to będzie nowa karta dla Wielkopolski. Ta lista jest naprawdę bardzo dobra. 

- Po pierwsze to jeszcze ostateczna decyzja nie zapadła do końca – powiedział obecny na konferencji poseł Ryszard Bartosik. - Można powiedzieć, że jestem kandydatem na kandydata na kandydata. Jeżeli władze zadecydują, to u nas jest tak, że nie odmawiamy, pracujemy dla partii, dla Polski. Jestem do dyspozycji.

- Ważna jest cala lista, aby uzyskała odpowiednią liczbę głosów i chciałbym się do tego przyczynić – powiedział Zdzisław Krasnodębski. - Jako europoseł będę pracował dla regionu. Trzeba wiedzieć, że my tworzymy tam prawo europejskie. Staramy się, żeby te regulacje służyły naszym interesom. Jeżeli na przykład mamy gospodarkę opartą na węglu, to walczyliśmy o specjalny fundusz europejski na restrukturyzację takich regionów, które będą wychodzić przez 20 lat z produkcji energii z węgla.  

 

 

  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu
  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu
  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu
  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dajcie sobie spokój nic dla nas nie zrobiliście, kolejni spadochroniarze na liście szukający poparcia za friko. Przypominacie sobie o Nas jak tylko sa wybory. Co zrobiliście aby sciągnąć jakiegoś choć jednego poważnego inwestora do Konina lub Turku. Idziecie po Kaśkę na Naszych plecach. Ostatni występ Bartosika na LM był żenujący o Oscislowie i energetyce tukowsko-konińskiej. Od czego jest ten profesor i co zrobił dla nas będąc w Brukseli czy to taki sam jak profesor Krycha ta od sałatek.
Dodano: 8.03.2019 17:38    Przez: ~Marian
Bartosik co Ty dobrego zrobiłeś dla tego regionu tyle co ten Czarnecki tyle lat i nic dla Konina
Dodano: 8.03.2019 18:29    Przez: ~lewak
Pana Profesora trzeba ostrzec ,żeby się z tym Czarneckim nie pokazywał w Wielkopolsce bo przegra wybory
Dodano: 8.03.2019 18:34    Przez: ~zwolennik
Bartosik nie jest z Turku redaktorki z LM-u tylko ze wsi zwanej Kowale Pańskie a zasłynął obiecanką budowy linii kolejowej z Turku do Konina .Ciekawe co wymyśli teraz może metro ?
Dodano: 8.03.2019 20:30    Przez: ~PiS to dno
Ale my dziękujemy Panu za dyspozycje i załatwienie sobie miejsca bez konsultacji z szeregowymi członkami PiS regionu (zrozumcie ludzie wreszcie że rzadzą Nami ludzie nie od Nas i nie Nasi). Mam nadzieje ze dostanie Pan lanie w tej kampani i w wynikach, jak i na jesieni do Parlamentu. Temu Panu dziękujemy. Poseł w którego rodzinnym mieście zlikwidowali elektrownie a z punktu rządzących cisza. Jeśli tak zadba o Polske w Brukseli to zamkną nam ją całą. Mam nadzieje że najpóźniej na jesieni wypadnie Pan z polityki nawet krajowej. Nie życze powodzenia, medialne przekazywanie wozów strażackich to chyba duzo za mało jak na Posła regionu z największym bezrobociem w wielkopolsce i przed zapaścią zamknięcia ZE PAK-u. Apeluje jeszcze raz do wyborców. Ludzie, zacznijcie myśleć, czytajcie listy, wybierajcie ludzi a nie słuchajcie lokalnych narzutów. PiS jest dobrem dla Polski ale można wybrać ludzi żeby byli też dobrzy dla regionu, nie tylko przed wyborami ale d ...
Dodano: 8.03.2019 20:37    Przez: ~dość

KOMENTARZE

Co to za towarzysz?
Dodano: 08.03.2019 21:28    Przez: ~Arkadiusz Radomski
Kumpel TW Ryszarda 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 09.03.2019 12:21    Przez: ~Pn
Viktoria a ty skad jesteś że chcesz Bartosika do kónina
Dodano: 08.03.2019 21:31    Przez: ~zachwycuny
Jak to skąd? Przecież to pewnie ta ładna zamężna blondynka którą wszyscy znają. Szkoda że nie z Konina a może lepiej :-)
Dodano: 08.03.2019 22:02    Przez: ~jej
Tak nie w temacie. Jak to jest w PiS z podejściem do związków małżeńskich i wierności?
Dodano: 08.03.2019 22:05    Przez: ~ciekawy
Z wiernością jest tak jak w tym powiedzeniu ,Zwiedzamy jak damy bo jak nie damy to nie zwiedzamy i stanowisk nie mamy.Każda sobie Rzepę skrobie.
Dodano: 09.03.2019 10:54    Przez: ~famme fatale
Ta lista gwarantuje, że zagłosuje na was jedynie ciemnogród
Dodano: 08.03.2019 21:33    Przez: ~antyfaszysta
Na tę partyję generalnie glosuje ciemnogrod.
Dodano: 09.03.2019 06:15    Przez: ~Pn
Być może się mylę ale Pan Krasnodębski jest tylko doktorem habilitowanym,a nie profesorem.Piastuje tylko stanowisko profesora na Uniwersytecie w Bremie.A to czyni różnicę.Czyż nie.No i na stałe mieszka za naszą zachodnią granicą. Z tym profesorem to tak samo jak z Zybertowiczem,Pawłowicz.Oni nie mają tytułu profesora nadanego przez Prezydenta Rzeczpospolitej.Czyli profesorami nie są.Tytuł profesora jest dożywotni.A np. jak pan Krasnodębski przestanie pracować na Uniwersytecie w Bremie i zatrudni się w niemieckim LIDLU na kierowniczym stanowisku to będą się do niego zwracać '' Panie Kierowniku" ale tylko w LIDLU.Poza sklepem już nie.
Dodano: 08.03.2019 22:56    Przez: ~moi
Lichocka do europarlamentu? Najlepszy humor dzisiejszego dnia!!!
Dodano: 08.03.2019 23:05    Przez: ~....koniec świata....
Tam im sa potrzebnie mierni ale wierni i z wielka japa.
Dodano: 09.03.2019 06:16    Przez: ~Pn
Pan B czlowiek ktorego nic w Turku nie obchodzi
Dodano: 09.03.2019 06:52    Przez: ~wzw
I have one question for Mr. Brartosik. Why do you think you are best candidate to European Parliament?
Dodano: 09.03.2019 07:22    Przez: ~Q.
Chcesz doprowadzić chłopa do zawału jak dziennikarka Yoyo?
Dodano: 09.03.2019 08:22    Przez: ~Pn
Konin jest ubogi w polityków z PiS-u, gdyż w naszym mieście społeczeństwo jest lewicujące i dlatego musimy się posiłkować ludżmi z zewnątrz, to nie oznacza czegoś złego, gdyż nadchodzące wybory będą do Europarlamentu a oni będą reprezentować polskie sprawy.
Dodano: 09.03.2019 07:46    Przez: ~Symp. PiS
Zobacz PN on jest fanatykiem Rafaella
Dodano: 09.03.2019 08:28    Przez: ~Kinder
Ludzie z PiS , Europejczyków ,pluli na flagi UE ,chowali je z gabinetów teraz tak pragną tych pieniędzy unijnych.To właśnie DOJNA ZMIANA z PiS.
Dodano: 09.03.2019 13:20    Przez: ~Nie !Dla kaczystanu
Po nazwiskach widzę, że nasz wielkopolski region będzie reprezentować silna ekipa prawych polityków, dbających o Polskę i Polaków, prawdziwych patriotów kochających naszą Ojczyznę i dlatego na tą biało-czerwoną drużynę stawiam. Popierajmy tych ludzi z PiS-u, którzy godnie będą nas reprezentować w Europie.
Dodano: 09.03.2019 07:51    Przez: ~Symp. PiS
Zmień dilera albo nie pij więcej.
Dodano: 09.03.2019 08:23    Przez: ~Pn
NIE DLA pedalowania w szkołach precz od mojego dziecka
Dodano: 09.03.2019 08:27    Przez: ~Rodzic
@Rodzic - rozumiem, że jestes za NIE za religią w szkołach?
Dodano: 09.03.2019 08:59    Przez: ~Pn
Z zamieszczonych komentarzy pod tym artykułem widzę, że wszyscy są przeciwni wystawionym politykom z PiS-u do Europarlamentu, komentujących wprawdzie jest kliku, którzy dwoją się i troją aby sprawić wrażenie, że to całe społeczeństwo Konina jest przeciwne prawym politykom z PiS-u.
Dodano: 09.03.2019 10:51    Przez: ~Symp. PiS
I vice versa.
Dodano: 09.03.2019 12:24    Przez: ~Pn
Żal ci du pę ściska PiSiorku bo nikt ci plusików nie stawia co?Ciekawe co lokalne PiSiorki na to jak przeczytali ,że Symp.PiS prosi się jak świnia o plusy bo ciemny naród to kupi?Nikt nie nabierze się na bajki skazanego prawomocnym wyrokiem Sądu Mateuszka Morawieckiego.Idź do Sądu jeżeli ja piszę nieprawdę o Morawieckim z PiS .Może ten lokalny politykier głosujący za innych z PiS ci pomoże napisać pozew?Moje wpisy możesz zgłaszać do usunięcia ale do wyborów będą pojawiać się stale a i banery się pojawią w Koninie .
Dodano: 09.03.2019 13:28    Przez: ~Nie !Dla kaczystanu
2 z 4
<<1234>>