Dzisiaj jest czwartek 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19492) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 16oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu

Dodano: 8.03.2019 16:32

Posłowie PiS z regionu towarzyszyli prezentacji prof. Zdzisława Krasnodębskiego, obecnie wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, który będzie liderem na liście Wielkopolski do europarlamentu.

- To będzie silna lista – powiedział poseł Witold Czarnecki i zdradził niektóre nazwiska. - Na dwójce będzie Andżelika Możdżanowska, na trzecim miejscu pani poseł Joanna Lichocka, na czwórce jest Szymon Szynkowski vel Sęk. Na kolejnym, piątym miejscu prawdopodobnie Ryszard Bartosik, poseł z Turku. Ostanie miejsce zajmie Jan Dziedziczak. - Te listy gwarantują, że osiągniemy sukces i mam nadzieję, że w tym województwie zdobędziemy dwa mandaty, zwłaszcza przy takim liderze, jakim jest profesor Z. Krasnodębski. Wierzę, że to będzie nowa karta dla Wielkopolski. Ta lista jest naprawdę bardzo dobra. 

- Po pierwsze to jeszcze ostateczna decyzja nie zapadła do końca – powiedział obecny na konferencji poseł Ryszard Bartosik. - Można powiedzieć, że jestem kandydatem na kandydata na kandydata. Jeżeli władze zadecydują, to u nas jest tak, że nie odmawiamy, pracujemy dla partii, dla Polski. Jestem do dyspozycji.

- Ważna jest cala lista, aby uzyskała odpowiednią liczbę głosów i chciałbym się do tego przyczynić – powiedział Zdzisław Krasnodębski. - Jako europoseł będę pracował dla regionu. Trzeba wiedzieć, że my tworzymy tam prawo europejskie. Staramy się, żeby te regulacje służyły naszym interesom. Jeżeli na przykład mamy gospodarkę opartą na węglu, to walczyliśmy o specjalny fundusz europejski na restrukturyzację takich regionów, które będą wychodzić przez 20 lat z produkcji energii z węgla.  

 

 

  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu
  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu
  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu
  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dajcie sobie spokój nic dla nas nie zrobiliście, kolejni spadochroniarze na liście szukający poparcia za friko. Przypominacie sobie o Nas jak tylko sa wybory. Co zrobiliście aby sciągnąć jakiegoś choć jednego poważnego inwestora do Konina lub Turku. Idziecie po Kaśkę na Naszych plecach. Ostatni występ Bartosika na LM był żenujący o Oscislowie i energetyce tukowsko-konińskiej. Od czego jest ten profesor i co zrobił dla nas będąc w Brukseli czy to taki sam jak profesor Krycha ta od sałatek.
Dodano: 8.03.2019 17:38    Przez: ~Marian
Bartosik co Ty dobrego zrobiłeś dla tego regionu tyle co ten Czarnecki tyle lat i nic dla Konina
Dodano: 8.03.2019 18:29    Przez: ~lewak
Pana Profesora trzeba ostrzec ,żeby się z tym Czarneckim nie pokazywał w Wielkopolsce bo przegra wybory
Dodano: 8.03.2019 18:34    Przez: ~zwolennik
Bartosik nie jest z Turku redaktorki z LM-u tylko ze wsi zwanej Kowale Pańskie a zasłynął obiecanką budowy linii kolejowej z Turku do Konina .Ciekawe co wymyśli teraz może metro ?
Dodano: 8.03.2019 20:30    Przez: ~PiS to dno
Ale my dziękujemy Panu za dyspozycje i załatwienie sobie miejsca bez konsultacji z szeregowymi członkami PiS regionu (zrozumcie ludzie wreszcie że rzadzą Nami ludzie nie od Nas i nie Nasi). Mam nadzieje ze dostanie Pan lanie w tej kampani i w wynikach, jak i na jesieni do Parlamentu. Temu Panu dziękujemy. Poseł w którego rodzinnym mieście zlikwidowali elektrownie a z punktu rządzących cisza. Jeśli tak zadba o Polske w Brukseli to zamkną nam ją całą. Mam nadzieje że najpóźniej na jesieni wypadnie Pan z polityki nawet krajowej. Nie życze powodzenia, medialne przekazywanie wozów strażackich to chyba duzo za mało jak na Posła regionu z największym bezrobociem w wielkopolsce i przed zapaścią zamknięcia ZE PAK-u. Apeluje jeszcze raz do wyborców. Ludzie, zacznijcie myśleć, czytajcie listy, wybierajcie ludzi a nie słuchajcie lokalnych narzutów. PiS jest dobrem dla Polski ale można wybrać ludzi żeby byli też dobrzy dla regionu, nie tylko przed wyborami ale d ...
Dodano: 8.03.2019 20:37    Przez: ~dość

KOMENTARZE

Ja, który sympatyzuje z PiS-em i popieram Dobre Zmiany wprowadzane przez rząd PiS-u jestem pewien, że dobrze czynię, bo tylko ta prawicowa partia chce dobra Polski i Polaków, tylko PiS troszczy się o nasz kraj i o jego mieszkańców wprowadzając korzystne reformy dla społeczeństwa, a wsparcie finansowe, które rząd PiS-u proponuje zwykłym ludziom, Polakom się podoba i myślę, że to docenią przy wyborach, wybierając polityków z PiS-u.
Dodano: 09.03.2019 10:59    Przez: ~Symp. PiS
Raczej zadłuża i izoluje nas...
Dodano: 09.03.2019 12:41    Przez: ~Pn
To z czego skazany prawomocnym wyrokiem Sądu Mateusz Morawiecki z PiS i dojnej zmiany sfinansuje obiecanki kurdupla ?Z tym żebraniem o plusiki pod twoimi wypocinami to mnie rozbawiłeś naprawdę bardziej niż klęska twojego katechety w ostatnich wyborach.Dodatkowa emerytura to nie 1100 zł jak kłamie dojna zmiana tylko 888 zł.
Dodano: 09.03.2019 13:16    Przez: ~Nie !Dla kaczystanu
@Nie !Dla kaczystanu - oni sa lepsi od Gebelsa. Roboa kielbase wyborcza i klamia w zywe oczy bo licza ze ciemny sutener to kupi....
Dodano: 09.03.2019 20:56    Przez: ~Pn
WAZNE ZEBY TEN RUDY Z PO NIE RADZIL
Dodano: 09.03.2019 12:11    Przez: ~Sld
I szczerbaty z pis...
Dodano: 09.03.2019 12:41    Przez: ~Pn
Michał Szczerba ?
Dodano: 09.03.2019 13:01    Przez: ~Rzeczywiście
Czy posrl ten jest z PiSu??
Dodano: 09.03.2019 20:57    Przez: ~Pn
Trzeba uważnie czytać, facet powiedział w jednym zdaniu całą prawdę o naszym regionie:cyt: -"walczyliśmy o specjalny fundusz europejski na restrukturyzację takich regionów, które będą wychodzić przez 20 lat z produkcji energii z węgla. "
Dodano: 09.03.2019 18:03    Przez: ~cytaty
Pinokio tez jedno mowil a co innego robil. Na nich nie ma co liczyc bo oni skreslili wegoel.
Dodano: 09.03.2019 20:58    Przez: ~Pn
Jesli na liscie bedzie posel Ryszrd Bartosik to ja definitywnie na PiS nie zaglosuje, wole zdecydowanie partie KORWIN.
Dodano: 09.03.2019 19:39    Przez: ~Anty PiS
Na pis i po w ogóle lepiej nie głosować - przecież oni są od samego początku w PE i do czego doprowadzili? Polski węgiel i energetyka w agonii! Myślicie, że teraz się cokolwiek zmieni? Dość już tego sprowadzania Polski i naszego regionu do parteru. Ja głosuję na Konfederację Korwin!
Dodano: 09.03.2019 19:42    Przez: ~vuk
Wegiel powiadasz..... hehehe. A ruski sciagaja ma potege! Jak myslisz, ruski wegiel to zdrowie a nas to smietc? Tu pis zabija nadz wegiel a placi ruskim za to, czego u nad jest pod dostatkiem!
Dodano: 09.03.2019 21:00    Przez: ~Pn
LM Konin cenzurujcie jak wszystkie podległe portale, krytyczne komentarze jedynej słusznej partii w naszym kraju, a będzie jak za śp. Gierka.
Dodano: 09.03.2019 22:04    Przez: ~janusz
Hańba!
Dodano: 10.03.2019 01:29    Przez: ~Torent
Na zdjęciu brakuje posła Ostrowskiego-przypadek czy dalszy ciąg eliminacji porządnego czlowieka. Możliwe że nie będzie go nawet na liście do Sejmu. To nie chlopek-roztropek,dlatego jest zagrożeniem dla "silnej grupy pod wezwaniem" TKM...
Dodano: 10.03.2019 14:40    Przez: ~beretka
Boze, bron nasza Europe przed szarancza i prostactwem.
Dodano: 10.03.2019 15:17    Przez: ~Q
Lipa nie będę głosował