Dzisiaj jest poniedziałek 26 sierpnia 2019, imieniny: Marii, Natalii, Sandry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18888) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 20oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
29 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu

Dodano: 8.03.2019 16:32

Posłowie PiS z regionu towarzyszyli prezentacji prof. Zdzisława Krasnodębskiego, obecnie wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, który będzie liderem na liście Wielkopolski do europarlamentu.

- To będzie silna lista – powiedział poseł Witold Czarnecki i zdradził niektóre nazwiska. - Na dwójce będzie Andżelika Możdżanowska, na trzecim miejscu pani poseł Joanna Lichocka, na czwórce jest Szymon Szynkowski vel Sęk. Na kolejnym, piątym miejscu prawdopodobnie Ryszard Bartosik, poseł z Turku. Ostanie miejsce zajmie Jan Dziedziczak. - Te listy gwarantują, że osiągniemy sukces i mam nadzieję, że w tym województwie zdobędziemy dwa mandaty, zwłaszcza przy takim liderze, jakim jest profesor Z. Krasnodębski. Wierzę, że to będzie nowa karta dla Wielkopolski. Ta lista jest naprawdę bardzo dobra. 

- Po pierwsze to jeszcze ostateczna decyzja nie zapadła do końca – powiedział obecny na konferencji poseł Ryszard Bartosik. - Można powiedzieć, że jestem kandydatem na kandydata na kandydata. Jeżeli władze zadecydują, to u nas jest tak, że nie odmawiamy, pracujemy dla partii, dla Polski. Jestem do dyspozycji.

- Ważna jest cala lista, aby uzyskała odpowiednią liczbę głosów i chciałbym się do tego przyczynić – powiedział Zdzisław Krasnodębski. - Jako europoseł będę pracował dla regionu. Trzeba wiedzieć, że my tworzymy tam prawo europejskie. Staramy się, żeby te regulacje służyły naszym interesom. Jeżeli na przykład mamy gospodarkę opartą na węglu, to walczyliśmy o specjalny fundusz europejski na restrukturyzację takich regionów, które będą wychodzić przez 20 lat z produkcji energii z węgla.  

 

 

  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu
  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu
  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu
  • Poseł z Turku będzie na wielkopolskiej liście PiS do europarlamentu

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dajcie sobie spokój nic dla nas nie zrobiliście, kolejni spadochroniarze na liście szukający poparcia za friko. Przypominacie sobie o Nas jak tylko sa wybory. Co zrobiliście aby sciągnąć jakiegoś choć jednego poważnego inwestora do Konina lub Turku. Idziecie po Kaśkę na Naszych plecach. Ostatni występ Bartosika na LM był żenujący o Oscislowie i energetyce tukowsko-konińskiej. Od czego jest ten profesor i co zrobił dla nas będąc w Brukseli czy to taki sam jak profesor Krycha ta od sałatek.
Dodano: 8.03.2019 17:38    Przez: ~Marian
Bartosik co Ty dobrego zrobiłeś dla tego regionu tyle co ten Czarnecki tyle lat i nic dla Konina
Dodano: 8.03.2019 18:29    Przez: ~lewak
Pana Profesora trzeba ostrzec ,żeby się z tym Czarneckim nie pokazywał w Wielkopolsce bo przegra wybory
Dodano: 8.03.2019 18:34    Przez: ~zwolennik
Bartosik nie jest z Turku redaktorki z LM-u tylko ze wsi zwanej Kowale Pańskie a zasłynął obiecanką budowy linii kolejowej z Turku do Konina .Ciekawe co wymyśli teraz może metro ?
Dodano: 8.03.2019 20:30    Przez: ~PiS to dno
Ale my dziękujemy Panu za dyspozycje i załatwienie sobie miejsca bez konsultacji z szeregowymi członkami PiS regionu (zrozumcie ludzie wreszcie że rzadzą Nami ludzie nie od Nas i nie Nasi). Mam nadzieje ze dostanie Pan lanie w tej kampani i w wynikach, jak i na jesieni do Parlamentu. Temu Panu dziękujemy. Poseł w którego rodzinnym mieście zlikwidowali elektrownie a z punktu rządzących cisza. Jeśli tak zadba o Polske w Brukseli to zamkną nam ją całą. Mam nadzieje że najpóźniej na jesieni wypadnie Pan z polityki nawet krajowej. Nie życze powodzenia, medialne przekazywanie wozów strażackich to chyba duzo za mało jak na Posła regionu z największym bezrobociem w wielkopolsce i przed zapaścią zamknięcia ZE PAK-u. Apeluje jeszcze raz do wyborców. Ludzie, zacznijcie myśleć, czytajcie listy, wybierajcie ludzi a nie słuchajcie lokalnych narzutów. PiS jest dobrem dla Polski ale można wybrać ludzi żeby byli też dobrzy dla regionu, nie tylko przed wyborami ale d ...
Dodano: 8.03.2019 20:37    Przez: ~dość

KOMENTARZE

cd... tzw profesor Krasnodębski pytam co on wie o Koninie i problemach chyba tyle ze jest takie miasto jak Konin jego dotychczasowa działalność nic konkretnego (wymiernego)regionowi nie przyniosła ile jest już czasu ?, jakie namacalne efekty pracy w UE gdzie jest jego program jeżeli to jest piątka Kaczyńskiego to ja dziękuje ,dla mnie to nie wiąże się w żaden sposób z UE . To już "Kukiz 15"lub Korwin jest bardziej wiarygodny niż PIS i część załogi. czekam na program Koalicji Europejskiej tam się biją o stołki i miejsca na listach reszta jest nie ważna .Jest taki jeden z Konina z Prawicy Przemek Dudek -młody mądry wykształcony zna języki zna potrzeby regionu dlaczego na takich ludzi nie stawiacie (tylko beton) Jeszcze nie jest za późno przejrzyjcie na oczy po przegracie i to z kretesem .Brak świeżości myślenia jedni byli za długo przy władzy ,drudzy za długo w opozycji jednym i drugim z tym jest dobrze może na tym skorzystają inni to co powi ...
Dodano: 11.03.2019 11:17    Przez: ~xxx
Tylko widzisz xxx właśnie Ci z tego zdjęcia rozdają karty w Konińskim PiS. Nigdy z Konina nikogo nie dopuszczą bo przegnałby to towarzystwo. Mają tez kilka osób wspomagających. Gdyby ludzie zechcieli przejrzeć i wykonać troszkę pracy i zainteresować się w wybory i wybierać Naszych byłoby inaczej. Ciągle powtarzam i tak do znudzenia. Ludzie nie głosujcie na 1..2.. tylko wykonajcie wysiłek poczytajcie i zagłosujcie na ludzi z Konina, do tego jeszcze mądrych z Konina :-).
Dodano: 11.03.2019 12:55    Przez: ~PiSowiec
ale to jest profesor dla Uniwersytetu w Bremie. Dla mnie dr hab. czy się mylę? Tzn. ma stanowisko profesora ale nie tytuł naukowy, tak?
Dodano: 11.03.2019 12:42    Przez: ~Gab
do ~PiSowiec jak to możliwe ze tak daliście się zagonić ,te wasze układzik koalicje przed wyborami zaszkodziły wam i Koninowi zobaczcie jak wygląda Rada Miasta nawet PO was rozpracowało, sorry ja jestem apolityczny i mam do tego dystans . Wasza ławka rezerwowych jest krótka ,gracie synglistami ,u was nie ma drużyny dopuszczajcie do władz ścisłego zarządu młodych ludzi, więcej słuchajcie mieszkańców a nie jeździjcie po konwencjach jako klakierzy jak obcujecie dla regionu to to proszę realizować (ludzie pamiętają obiecanki Morawieckiego w Koninie)przypomnę krotko Ościsłowo, pieniądze na przeprawę ,pieniądze na geotermie,pieniądze na remont amfiteatru.co z tego dokonaliście ,no nic i wy chcecie wygrać wszystko , chętnie wymienię poglądy i zachęcam do twórczej ,konstruktywnej dyskusji.
Dodano: 11.03.2019 18:41    Przez: ~xxx
do ludzi nauki należny mieć duży szacunek,ale należy też dużo od nich wymagać