Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18065) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (2)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Zamknięty przejazd kolejowy w Patrzykowie. Obowiązują objazdy

Dodano: 11.03.2019 09:45
Źródło: LM.pl

Od dzisiaj zamknięty jest przejazd kolejowy w miejscowości Patrzyków, gm. Kramsk. Obowiązują objazdy.

Trwa remont linii kolejowej Warszawa - Poznań. W związku z tym konieczne są czasowe wyłączenia przejazdów przez tory. I tak od dzisiaj, aż do piątku 22 marca, nie będzie można korzystać z przejazdu w Patrzykowie. Jak informuje Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu, przez te dwa tygodnie obowiązywać będą objazdy drogami wojewódzkimi nr 266 i 263 oraz drogą krajową nr 25, czyli przez Kramsk, Sompolno, Ślesin, Konin.

Jednocześnie PKS w Koninie poinformował o wyłączeniu, w związku z zamknięciem przejazdy kolejowego, przystanku autobusowego Patrzyków I. Natomiast przystanek Patrzyków koło Szkoły Podstawowej został przeniesiony na drogą stronę ulicy, przy drodze do miejscowości Żrekie.

fot. WZDW Poznań, Gmina Kramsk

  • Zamknięty przejazd kolejowy w Patrzykowie. Obowiązują objazdy
  • Zamknięty przejazd kolejowy w Patrzykowie. Obowiązują objazdy

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Tylko w Polsce !!Przejazd o szerokoścu 8metrów ,zamyka się na 14 dni:(
Dodano: 11.03.2019 10:09    Przez: ~ Kriss Kros
Przejedzie się tą polną drogą od strony konina w dół przejazdu ?
Dodano: 11.03.2019 10:16    Przez: ~.
Od kilku lat podobno planowano inwestycje szkoda że nie zaplanowano żeby choć trochę zadbać o drogę objazdowa...włodarze kramska 😤 proszą się o nieszczęście
Dodano: 11.03.2019 20:44    Przez: ~mani
Błoto, problem z objazdem
Dodano: 11.03.2019 22:07    Przez: ~Mmm
Jak muszę sie dostac do kramska to nie bede chyba przez slesin jechal czy lichen prawda :) ?
Dodano: 11.03.2019 14:37    Przez: ~.

KOMENTARZE

Tylko w Polsce !!Przejazd o szerokoścu 8metrów ,zamyka się na 14 dni:(
Dodano: 11.03.2019 10:09    Przez: ~ Kriss Kros
Pn uprawia mowę nienawiści, ale LM nie reaguje ?
Dodano: 11.03.2019 13:31    Przez: ~Dlaczego ?
Lm zareagował.
Dodano: 11.03.2019 15:50    Przez: ~Dziękuję
Dlaczego? I Dziekuje - a widzicie, ze LM potrafi i moj wpis usunąć? Choc do nienawisci, ktora mi zarzucacie, brakowalovmu bardzo ale to bardzo duzo. Szkoda, ze w tenacie o nauczycielach, ktorzy sa mieszani z blotem (i posrl Nowak) przez hordy pisowskich fanatykow tak szybko nie reaguje...
Dodano: 11.03.2019 17:09    Przez: ~Pn
Pn ty zgredo jakby to ode nie zależało już byś dawno stąd wyleciał tak szybko że stringi to byś zgubił
Dodano: 11.03.2019 22:52    Przez: ~Eseje
Przejedzie się tą polną drogą od strony konina w dół przejazdu ?
Dodano: 11.03.2019 10:16    Przez: ~.
Bez problem, jedz śmiało nawet jak popada
Dodano: 11.03.2019 11:21    Przez: ~Kierowca
Jak muszę sie dostac do kramska to nie bede chyba przez slesin jechal czy lichen prawda :) ?
Dodano: 11.03.2019 14:37    Przez: ~.
A czemu nie ?
Dodano: 11.03.2019 14:52    Przez: ~!!!
Info odpowiednio wcześnie jak zawsze!!!!!!!!!
Dodano: 11.03.2019 16:40    Przez: ~Z Patrzykowa
Tylko zamykają niech coś otworzą żeby młodzi chcieli wrócić bo tak to niedługo będzie miasto emerytów !!!! a zapomniałem już jest
Dodano: 11.03.2019 20:09    Przez: ~Wyprowadzony z Knn
Od kilku lat podobno planowano inwestycje szkoda że nie zaplanowano żeby choć trochę zadbać o drogę objazdowa...włodarze kramska 😤 proszą się o nieszczęście
Dodano: 11.03.2019 20:44    Przez: ~mani
Błoto, problem z objazdem
Dodano: 11.03.2019 22:07    Przez: ~Mmm
a jak tam duzym zestawem sie zmiescic kto za to odpowiada PKP czy KRAMSK komu mandat wyslac jak dostane.
Dodano: 12.03.2019 20:34    Przez: ~TOFIK