Dzisiaj jest czwartek 20 czerwca 2019, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19670) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 17oC
Jutropogoda
24 / 16oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od juniora do żaka. Wyniki zespołów z okręgu w woj ... (4)Fioletowe wzgórze nad Wartą. Tylko rozpuścić oczy ...

Zamknięty przejazd kolejowy w Patrzykowie. Obowiązują objazdy

Dodano: 11.03.2019 09:45
Źródło: LM.pl

Od dzisiaj zamknięty jest przejazd kolejowy w miejscowości Patrzyków, gm. Kramsk. Obowiązują objazdy.

Trwa remont linii kolejowej Warszawa - Poznań. W związku z tym konieczne są czasowe wyłączenia przejazdów przez tory. I tak od dzisiaj, aż do piątku 22 marca, nie będzie można korzystać z przejazdu w Patrzykowie. Jak informuje Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu, przez te dwa tygodnie obowiązywać będą objazdy drogami wojewódzkimi nr 266 i 263 oraz drogą krajową nr 25, czyli przez Kramsk, Sompolno, Ślesin, Konin.

Jednocześnie PKS w Koninie poinformował o wyłączeniu, w związku z zamknięciem przejazdy kolejowego, przystanku autobusowego Patrzyków I. Natomiast przystanek Patrzyków koło Szkoły Podstawowej został przeniesiony na drogą stronę ulicy, przy drodze do miejscowości Żrekie.

fot. WZDW Poznań, Gmina Kramsk

  • Zamknięty przejazd kolejowy w Patrzykowie. Obowiązują objazdy
  • Zamknięty przejazd kolejowy w Patrzykowie. Obowiązują objazdy

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Tylko w Polsce !!Przejazd o szerokoścu 8metrów ,zamyka się na 14 dni:(
Dodano: 11.03.2019 10:09    Przez: ~ Kriss Kros
Przejedzie się tą polną drogą od strony konina w dół przejazdu ?
Dodano: 11.03.2019 10:16    Przez: ~.
Od kilku lat podobno planowano inwestycje szkoda że nie zaplanowano żeby choć trochę zadbać o drogę objazdowa...włodarze kramska 😤 proszą się o nieszczęście
Dodano: 11.03.2019 20:44    Przez: ~mani
Błoto, problem z objazdem
Dodano: 11.03.2019 22:07    Przez: ~Mmm
Jak muszę sie dostac do kramska to nie bede chyba przez slesin jechal czy lichen prawda :) ?
Dodano: 11.03.2019 14:37    Przez: ~.

KOMENTARZE

Tylko w Polsce !!Przejazd o szerokoścu 8metrów ,zamyka się na 14 dni:(
Dodano: 11.03.2019 10:09    Przez: ~ Kriss Kros
Pn uprawia mowę nienawiści, ale LM nie reaguje ?
Dodano: 11.03.2019 13:31    Przez: ~Dlaczego ?
Lm zareagował.
Dodano: 11.03.2019 15:50    Przez: ~Dziękuję
Dlaczego? I Dziekuje - a widzicie, ze LM potrafi i moj wpis usunąć? Choc do nienawisci, ktora mi zarzucacie, brakowalovmu bardzo ale to bardzo duzo. Szkoda, ze w tenacie o nauczycielach, ktorzy sa mieszani z blotem (i posrl Nowak) przez hordy pisowskich fanatykow tak szybko nie reaguje...
Dodano: 11.03.2019 17:09    Przez: ~Pn
Pn ty zgredo jakby to ode nie zależało już byś dawno stąd wyleciał tak szybko że stringi to byś zgubił
Dodano: 11.03.2019 22:52    Przez: ~Eseje
Przejedzie się tą polną drogą od strony konina w dół przejazdu ?
Dodano: 11.03.2019 10:16    Przez: ~.
Bez problem, jedz śmiało nawet jak popada
Dodano: 11.03.2019 11:21    Przez: ~Kierowca
Jak muszę sie dostac do kramska to nie bede chyba przez slesin jechal czy lichen prawda :) ?
Dodano: 11.03.2019 14:37    Przez: ~.
A czemu nie ?
Dodano: 11.03.2019 14:52    Przez: ~!!!
Info odpowiednio wcześnie jak zawsze!!!!!!!!!
Dodano: 11.03.2019 16:40    Przez: ~Z Patrzykowa
Tylko zamykają niech coś otworzą żeby młodzi chcieli wrócić bo tak to niedługo będzie miasto emerytów !!!! a zapomniałem już jest
Dodano: 11.03.2019 20:09    Przez: ~Wyprowadzony z Knn
Od kilku lat podobno planowano inwestycje szkoda że nie zaplanowano żeby choć trochę zadbać o drogę objazdowa...włodarze kramska 😤 proszą się o nieszczęście
Dodano: 11.03.2019 20:44    Przez: ~mani
Błoto, problem z objazdem
Dodano: 11.03.2019 22:07    Przez: ~Mmm
a jak tam duzym zestawem sie zmiescic kto za to odpowiada PKP czy KRAMSK komu mandat wyslac jak dostane.
Dodano: 12.03.2019 20:34    Przez: ~TOFIK