Dzisiaj jest niedziela 26 maja 2019, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19742) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 13oC
Jutropogoda
20 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież nie zapunktowała. Szósty mecz bez zwycięs ...Konflikt na terenie ogródków działkowych przy ul. ...

Trzeźwy poranek w powiecie konińskim. Trzy osoby ukarane 

Dodano: 13.03.2019 12:21
Źródło: LM.pl

Ponad 30 policjantów na drogach i 1315 przebadanych kierowców. Tak wyglądał kolejny „trzeźwy poranek” w powiecie konińskim.

Wzmożone kontrole mundurowych wydziału ruchu drogowego konińskiej komendy najczęściej odbywają się rano, najczęściej po weekendach i świętach. Podczas ostatnich działań policjanci zbadali 1315 kierowców. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik KMP w Koninie, dwóch kierowców było w stanie po użyciu alkoholu ( 0,2 – 05 promila), a jeden jechał w stanie nietrzeźwości ( powyżej 0,5 promila).

Wszyscy stracili prawo jazdy. Za kierowanie w stanie po użyciu alkoholu grozi grzywna do 5 tys. zł, lub areszt. Natomiast za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara grzywny, ograniczenia wolności, lub pozbawienia wolności do 2 lat.

  • Trzeźwy poranek w powiecie konińskim. Trzy osoby ukarane

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

O 3 za dużo.
Dodano: 13.03.2019 14:48    Przez: ~Odpowiedzialny obywatel
@Xsp - dokladnie. Ja bym jeszcze dorzucil nagminne korzystabie z telefonow i wymuszenoa pierwszenstwa. Policja to powinna scigac. Choc pijaczkow ten nalezy eliminowa z drog.
Dodano: 13.03.2019 15:07    Przez: ~Pn

KOMENTARZE

Przecież jest post
Dodano: 13.03.2019 12:38    Przez: ~heniek
siweren?. Ledwo po polsku piszesz. Zdanie nie potrafisz sklecić. To POkazuje jakim tumanem jesteś Pn.
Dodano: 13.03.2019 13:05    Przez: ~wazon
Pn tuman nieuk z mózgiem zżartym prze TVN ,mądrala i cwaniak nie umiejący zdania poprawnie napisać.
Dodano: 13.03.2019 13:45    Przez: ~ola
Tylko same akcje: prędkość, trzeźwy poranek a normalna praca np. jazda lewym pasem ( poznańska, Paderewskiego itp), wjazd na czerwonym świetle ( obok Kaufland to normalka ) i wiele innych
Dodano: 13.03.2019 14:42    Przez: ~Xsp
@Xsp - dokladnie. Ja bym jeszcze dorzucil nagminne korzystabie z telefonow i wymuszenoa pierwszenstwa. Policja to powinna scigac. Choc pijaczkow ten nalezy eliminowa z drog.
Dodano: 13.03.2019 15:07    Przez: ~Pn
@ola - dobrze, ze tu tumanie potradisz poprawna polszczyzna pisac. 😂
Dodano: 13.03.2019 16:36    Przez: ~Pn
avatar Proszę o trzeźwe popołudnie albo trzeźwy wieczór. Cieszą się, że złapali lekko wczorajszych. Zapewniam, że powracający z pracy są częściej wstawieni niż Ci do niej jadący nie wspominając już o pijanych wieczorem.
Dodano: 13.03.2019 13:04    Przez: Urlich von Jungingen
Przepisy sa jasne i kazde nawet 0,1 nalezy potepiac. Tu trzymam strone policji.
Dodano: 13.03.2019 16:37    Przez: ~Pn
tylko alkomaty na wejściu do zakładów tak jak w Hucie (by najmniej był kiedyś ) i okaże się że połowa nie wejdzie na zakład. Wszystkie zakłady i urzędy łącznie ze szpitalem i szkolą wiem co mówię bez wyjątku czy to Pan Prezydent czy Prezes czy Ordynator , nauczyciel, dyrektor, dobrze jestem zorientowany. A cha nie zapomnijcie o Policji oni nie źle piją dyżurny nie ich sprawdza co dziennie żadnej tolerancji na służbie. Po co30 policjantów wystarcz alkomaty na wejściu do zakładów pracy ,z drugą zmiana i trzecia też nie jest najlepiej z trzeźwością .Wystarczy zaobserwować ile po alkoholu butelek wyrzucana się z koszy przed zakładami pracy i wewnątrz zakładu
Dodano: 13.03.2019 13:26    Przez: ~xxx
Moze wpierw ty sobie zabiduj alkomat w swojej m domu/mieszkaniu.
Dodano: 13.03.2019 15:08    Przez: ~Pn
Zabiduj? Chodzi o biede umysłową którą reprezentujesz?
Dodano: 13.03.2019 16:13    Przez: ~Piłeś? Nie komentuj!
proszę wpisy PN traktować jak powietrze w ogóle nie stawiać łapek , ignorować to co on robi fachowo nazywa się to szum informacyjny on ma takie zadanie odciągnięcia od trafnych ,mądrych ,merytorycznych komentarzy . to jest celowe działanie kto wie kto za tym stoi może jakieś służby innych krajów by siać ,zawiść i ferment i z kłócić mądre społeczeństwo.drodzy czytelnicy pokażcie ze moc jest z nam a nie z pn . regularnie będę powielać te wpis do skutku
Dodano: 13.03.2019 13:54    Przez: ~xxx
P.S. Wiem, ze niewygodna (dla takich jak ty fanatykow DOJNEJ zmiany) prawda was boli i stad ten apel zwany bełkotem. Dla ciebie może byc to szum czy cokolwiek innego ale dla ludzi myslacych juz tym nie jest. Nic nie poradze, ze nie lubicie PRAWDY i faktow, ktore sa dla was bezlitosne.
Dodano: 13.03.2019 15:19    Przez: ~Pn
A co mnie nauczyciele obchodzą mają tyle wolnego to se mogą na szparagach dorobić.
Dodano: 13.03.2019 16:40    Przez: ~proste
@proste - a powinni.
Dodano: 13.03.2019 16:45    Przez: ~Pn
Widze że xxx to chyba nie za dobrze w główce ma poukładane.
Dodano: 13.03.2019 16:46    Przez: ~Miś
@Miś - to wiadomo nie od dziś. Przez to akuch Polska jest wvm ruinie...
Dodano: 13.03.2019 16:49    Przez: ~Pn
masz pecha jestem całkowitym abstynentem. proszę wpisy PN traktować jak powietrze w ogóle nie stawiać łapek , ignorować to co on robi fachowo nazywa się to szum informacyjny on ma takie zadanie odciągnięcia od trafnych ,mądrych ,merytorycznych komentarzy . to jest celowe działanie kto wie kto za tym stoi może jakieś służby innych krajów by siać ,zawiść i ferment i z kłócić mądre społeczeństwo.drodzy czytelnicy pokażcie ze moc jest z nam a nie z pn . regularnie będę powielać te wpis do skutku
Dodano: 13.03.2019 18:43    Przez: ~xxx
xxx ale kogo interesuje ,że jesteś abstynentem?Chlałeś na umór w młodości ,babsko od ciebie z dzieciorami odeszło i teraz siejesz dobrą nowinę ,że jesteś trzeźwy .Do jehowych sobie idź i praw te wypaczone mądrości .
Dodano: 13.03.2019 22:49    Przez: ~wódko pozwól żyć ha ha
"Do jehowych sobie idź i praw te wypaczone mądrości ."... w sumie to dobre podsumowanie działalności niejakiego @xxx.
Dodano: 14.03.2019 07:16    Przez: ~Pn
Zgadzam się z xxx!
Dodano: 13.03.2019 13:58    Przez: ~ojciec ucznia
@xxx pod innym mickiem jak rozumiem? 😂😂😂
Dodano: 13.03.2019 15:11    Przez: ~Pn
Mickiem? Chodzi o mycke?
Dodano: 13.03.2019 16:15    Przez: ~Piłeś? Nie komentuj!
30 policjantów w wielkiej akcji złapało 3, słownie trzech kierowców, którzy w innych państwach Unii, przy tej ilości alkoholu nie popełniają żadnego przestępstwa ani wykroczenia i mogą dalej jechać. Czy Wam nie jest głupio?
Dodano: 13.03.2019 14:02    Przez: ~obywatel
O 3 za dużo.
Dodano: 13.03.2019 14:48    Przez: ~Odpowiedzialny obywatel
I bardzo dobrze, ze zlapali pijaczkow. Skoro masz przepis jasno mowi o alkoholu i prowadzeniu auta to ma byc przestrzegany. Brawo policja!
Dodano: 13.03.2019 15:12    Przez: ~Pn
A może skontrolować "cyrk" przy wjeździe na przeprawę przy ul. Nadrzecznej. A może poczekać, aż chamstwo doprowadzi do tragedii...
Dodano: 13.03.2019 14:52    Przez: ~A może...
Wolalbym aby kontrolowal prawdziwy cyrk, ktory funduja na naszych drogach ludziki z tzw sopu...
Dodano: 13.03.2019 15:20    Przez: ~Pn
A wystarczyło podjechać na BP i się przebadać alkomatem. Wiele razy korzystałem i nie raz byłem zaskoczony że mam jeszcze w sobie procety.
Dodano: 13.03.2019 16:45    Przez: ~Alkohol jest dla ludzi
Ale nie dla prowadzacych auta. BWT mam madzieje, ze wtedy kiedy miales % to ktos cie podwiozl na BP?
Dodano: 13.03.2019 16:47    Przez: ~Pn
Pn do budy
Dodano: 13.03.2019 20:53    Przez: ~xd
Ledwie kończę weekend a już się nowy zaczyna i kiedy mam wytrzeźwieć?
Dodano: 14.03.2019 00:16    Przez: ~jak żyć?
Handel zagraniczny Polski: 2015 r 9,9 mld zł (nadzyżka), 2018 r -21,4 mld zł (deficyt!).
Dodano: 14.03.2019 10:24    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>