Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18920) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
13 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Golina. To już kolejny konkurs na dyrektora szkoły podstawowej

Dodano: 13.03.2019 12:47
Źródło: LM.pl

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie poszukiwany. Burmistrz ogłosił konkurs na to stanowisko.

W ubiegłym roku sprawa dyrektora golińskiej podstawówki rozgrzewała do czerwoności miejscową społeczność. Ostatecznie, od 18 września stanowisko szefa placówki pełni Ewa Kutnik, była dyrektor Gimnazjum nr 5 w Koninie. Zostało ono powierzone jej na rok szkolny, czyli do 31 sierpnia tego roku.

Teraz rozpoczęła się kolejna procedura konkursowa. O stanowisko dyrektora szkoły w Golinie ubiegać się może każdy, kto spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z 11 sierpnia 2017 roku. Kandydaci do Urzędu Miejskiego w Golinie powinni dostarczyć m.in. uzasadnienie przystąpienia do konkursu oraz koncepcję funkcjonowania i rozwoju szkoły, a także życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej określający straż pracy.

Oferty przyjmowane są w terminie do 27 marca.

  • Golina. Kolejny konkurs na dyrektora szkoły podstawowej

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

W dyrektorowaniu tą szkołą niekoniecznie chodzi o jakość, tylko o to, żeby robić to co każę towarzystwo wzajemnej adoracji.
Dodano: 13.03.2019 13:17    Przez: ~x
Przywrócić poprzednią dyrektor bo lepszej nie macie.
Dodano: 13.03.2019 13:08    Przez: ~rodzic
Po czynach ją poznamy uśmiechać kazdy potrafi, zajmijcie się teraźniejszością
Dodano: 14.03.2019 11:09    Przez: ~świadomy rodzic
Janek i B M W to towarzystwo wzajemnej adoracji, chodzi tylko o interesy ich rodzin
Dodano: 13.03.2019 15:15    Przez: ~Aa
Powinnaś się podpisać, zeby p.Kutnik wiedziała, kto jej tak słodzi
Dodano: 14.03.2019 21:20    Przez: ~Izka

KOMENTARZE

Przywrócić poprzednią dyrektor bo lepszej nie macie.
Dodano: 13.03.2019 13:08    Przez: ~rodzic
Pozwólcie aby dzieci się wypowiedziały wraz ze swoimi rodzicami.Pani Krucka wygra w cuglach.
Dodano: 13.03.2019 17:24    Przez: ~Jaś i Małgosia
Jak wygra konkurs to będzie dyrektorem
Dodano: 13.03.2019 19:02    Przez: ~rodzic
To nie konkurs tylko układy i wzajemne zależności!!!
Dodano: 13.03.2019 19:46    Przez: ~rodzic
ale jak wygra poprzednia pani dyrektor to też układ i zależności ?
Dodano: 13.03.2019 20:25    Przez: ~rodzic
A morze przywrucić do pracy panią Jolante ona była dobrym dyrektorem
Dodano: 13.03.2019 13:15    Przez: ~Gen
Jak widać uczniów miala słabych. Chyba że może pomyliło ci się z morzem? 😁
Dodano: 13.03.2019 13:46    Przez: ~Pio
W dyrektorowaniu tą szkołą niekoniecznie chodzi o jakość, tylko o to, żeby robić to co każę towarzystwo wzajemnej adoracji.
Dodano: 13.03.2019 13:17    Przez: ~x
Janek wygra bo się mu kończy gimbaza hahaha
Dodano: 13.03.2019 13:39    Przez: ~zus
Janek i B M W to towarzystwo wzajemnej adoracji, chodzi tylko o interesy ich rodzin
Dodano: 13.03.2019 15:15    Przez: ~Aa
niech wygra Janek, zasługują na kiepskiego dyrektora, nauczyciele najbardziej
Dodano: 14.03.2019 09:42    Przez: ~AK
UWAGA!Stanowisko tylko dla odważnych, lubiących zły dotyk!
Dodano: 13.03.2019 18:37    Przez: ~AHA
Mam nadzieję że dyrektorem szkoły podstawowej zostanie Pani Kutnik . Osoba jak najbardziej odpowiednia na to stanowisko . Jako rodzic jestem tą Panią zachwycona ; człowiek z sercem na dłoni ...... . Pani Krucka powinna odejsc do lamusa ......
Dodano: 14.03.2019 10:29    Przez: ~Rodzic
zgadzam się całkowicie z komentarzem Rodzica , bardzo miła ,kompetentna i bezkonfliktowa osoba
Dodano: 14.03.2019 11:05    Przez: ~mama
Po czynach ją poznamy uśmiechać kazdy potrafi, zajmijcie się teraźniejszością
Dodano: 14.03.2019 11:09    Przez: ~świadomy rodzic
Pani Ewa jest kompetentnym dyrektorem, pedagogiem wysokiej klasy i dobrym człowiekiem. Byłam jej nauczycielką wiele lat temu i już wtedy zauważałam jej umiejętności i predyspozycje nauczycielskie. Ewuniu, życzę powodzenia.
Dodano: 14.03.2019 12:57    Przez: ~Nauczycielka z LO
Od kilku miesięcy jest dyrektorem, a ty już wiesz, że jest odpowiednią osobą na tym stanowisku? Masz kompetencje, by to ocenić w tak krótkim czasie. A ja już widzę bałagan w naszej szkole, rozluźnienie, dzieci na tym tracą. Kontrole z kuratorium, ciekawe dlaczego
Dodano: 14.03.2019 21:15    Przez: ~Ak
Powinnaś się podpisać, zeby p.Kutnik wiedziała, kto jej tak słodzi
Dodano: 14.03.2019 21:20    Przez: ~Izka
Miła i bezkonfliktowa to z całym szacunkiem może być pani woźna, a nie dyrektorka szkoły
Dodano: 18.03.2019 12:57    Przez: ~ewka
Ten konkurs jest ustawiony powino zajac sie ta sprawa prokuratura
Dodano: 14.03.2019 11:39    Przez: ~Xxxxcc
A po co? Ja im życzę takiego dyrektora jak Kasprzak lub Kutnik. Na psy zejdzie ta szkoła. Bokiem wam wyjdzie ich dyrektorowanie
Dodano: 14.03.2019 21:17    Przez: ~Oli
Caly urzad gminy jest skorumpowany w golinie co bedzie chcial tak burmistrz zrobi
Dodano: 14.03.2019 12:38    Przez: ~X
Oli stukni sie w glowe oczerniasz kasprzaka i kutnik bo sama reorezentujesz niską samo ocenę
Dodano: 15.03.2019 08:52    Przez: ~Dd
Żona Kasprzaka już nie może się doczekać kiedy zrbi swojego nieudolnego mężusia dyrektorem, ambitna jest,pilnuje swojej kasy
Dodano: 15.03.2019 12:51    Przez: ~Pp
Reprezentuję samo ocenę? Możesz przetłumaczyć na język polski?
Dodano: 17.03.2019 17:29    Przez: ~Oli
Już widać w naszej szkole brak kompetencji, puszczenie samopas pracowników. Strach pomyśleć, co będzie dalej. Kolesiostwo kolesiostwem, ale zasługujemy na dyrektora z prawdziwego zdarzenia. Już niedługo wszyscy pożałujemy, że pozwoliliśmy kasprzakowej, wojdynskiemu, durczynskuemu, mirkowi na tę ustawkę. Moje dzieci na szczęście tę szkołę już ukończyły. Adieu