Dzisiaj jest poniedziałek 27 maja 2019, imieniny: Jana, Juliusza, Radowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19965) SPORT FORUM FIRMY (5335) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
13 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Powiatowe Dni Rodziny i Gminny Dzień Dziecka na Dn ... (0)Trzy najważniejsze do tej pory punkty. Medyk lider ... (2)

Golina. To już kolejny konkurs na dyrektora szkoły podstawowej

Dodano: 13.03.2019 12:47
Źródło: LM.pl

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie poszukiwany. Burmistrz ogłosił konkurs na to stanowisko.

W ubiegłym roku sprawa dyrektora golińskiej podstawówki rozgrzewała do czerwoności miejscową społeczność. Ostatecznie, od 18 września stanowisko szefa placówki pełni Ewa Kutnik, była dyrektor Gimnazjum nr 5 w Koninie. Zostało ono powierzone jej na rok szkolny, czyli do 31 sierpnia tego roku.

Teraz rozpoczęła się kolejna procedura konkursowa. O stanowisko dyrektora szkoły w Golinie ubiegać się może każdy, kto spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z 11 sierpnia 2017 roku. Kandydaci do Urzędu Miejskiego w Golinie powinni dostarczyć m.in. uzasadnienie przystąpienia do konkursu oraz koncepcję funkcjonowania i rozwoju szkoły, a także życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej określający straż pracy.

Oferty przyjmowane są w terminie do 27 marca.

  • Golina. Kolejny konkurs na dyrektora szkoły podstawowej

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

W dyrektorowaniu tą szkołą niekoniecznie chodzi o jakość, tylko o to, żeby robić to co każę towarzystwo wzajemnej adoracji.
Dodano: 13.03.2019 13:17    Przez: ~x
Przywrócić poprzednią dyrektor bo lepszej nie macie.
Dodano: 13.03.2019 13:08    Przez: ~rodzic
Po czynach ją poznamy uśmiechać kazdy potrafi, zajmijcie się teraźniejszością
Dodano: 14.03.2019 11:09    Przez: ~świadomy rodzic
Powinnaś się podpisać, zeby p.Kutnik wiedziała, kto jej tak słodzi
Dodano: 14.03.2019 21:20    Przez: ~Izka
Janek wygra bo się mu kończy gimbaza hahaha
Dodano: 13.03.2019 13:39    Przez: ~zus

KOMENTARZE

Przywrócić poprzednią dyrektor bo lepszej nie macie.
Dodano: 13.03.2019 13:08    Przez: ~rodzic
Pozwólcie aby dzieci się wypowiedziały wraz ze swoimi rodzicami.Pani Krucka wygra w cuglach.
Dodano: 13.03.2019 17:24    Przez: ~Jaś i Małgosia
Jak wygra konkurs to będzie dyrektorem
Dodano: 13.03.2019 19:02    Przez: ~rodzic
To nie konkurs tylko układy i wzajemne zależności!!!
Dodano: 13.03.2019 19:46    Przez: ~rodzic
ale jak wygra poprzednia pani dyrektor to też układ i zależności ?
Dodano: 13.03.2019 20:25    Przez: ~rodzic
A morze przywrucić do pracy panią Jolante ona była dobrym dyrektorem
Dodano: 13.03.2019 13:15    Przez: ~Gen
Jak widać uczniów miala słabych. Chyba że może pomyliło ci się z morzem? 😁
Dodano: 13.03.2019 13:46    Przez: ~Pio
W dyrektorowaniu tą szkołą niekoniecznie chodzi o jakość, tylko o to, żeby robić to co każę towarzystwo wzajemnej adoracji.
Dodano: 13.03.2019 13:17    Przez: ~x
Janek wygra bo się mu kończy gimbaza hahaha
Dodano: 13.03.2019 13:39    Przez: ~zus
Janek i B M W to towarzystwo wzajemnej adoracji, chodzi tylko o interesy ich rodzin
Dodano: 13.03.2019 15:15    Przez: ~Aa
niech wygra Janek, zasługują na kiepskiego dyrektora, nauczyciele najbardziej
Dodano: 14.03.2019 09:42    Przez: ~AK
UWAGA!Stanowisko tylko dla odważnych, lubiących zły dotyk!
Dodano: 13.03.2019 18:37    Przez: ~AHA
Mam nadzieję że dyrektorem szkoły podstawowej zostanie Pani Kutnik . Osoba jak najbardziej odpowiednia na to stanowisko . Jako rodzic jestem tą Panią zachwycona ; człowiek z sercem na dłoni ...... . Pani Krucka powinna odejsc do lamusa ......
Dodano: 14.03.2019 10:29    Przez: ~Rodzic
zgadzam się całkowicie z komentarzem Rodzica , bardzo miła ,kompetentna i bezkonfliktowa osoba
Dodano: 14.03.2019 11:05    Przez: ~mama
Po czynach ją poznamy uśmiechać kazdy potrafi, zajmijcie się teraźniejszością
Dodano: 14.03.2019 11:09    Przez: ~świadomy rodzic
Pani Ewa jest kompetentnym dyrektorem, pedagogiem wysokiej klasy i dobrym człowiekiem. Byłam jej nauczycielką wiele lat temu i już wtedy zauważałam jej umiejętności i predyspozycje nauczycielskie. Ewuniu, życzę powodzenia.
Dodano: 14.03.2019 12:57    Przez: ~Nauczycielka z LO
Od kilku miesięcy jest dyrektorem, a ty już wiesz, że jest odpowiednią osobą na tym stanowisku? Masz kompetencje, by to ocenić w tak krótkim czasie. A ja już widzę bałagan w naszej szkole, rozluźnienie, dzieci na tym tracą. Kontrole z kuratorium, ciekawe dlaczego
Dodano: 14.03.2019 21:15    Przez: ~Ak
Powinnaś się podpisać, zeby p.Kutnik wiedziała, kto jej tak słodzi
Dodano: 14.03.2019 21:20    Przez: ~Izka
Miła i bezkonfliktowa to z całym szacunkiem może być pani woźna, a nie dyrektorka szkoły
Dodano: 18.03.2019 12:57    Przez: ~ewka
Ten konkurs jest ustawiony powino zajac sie ta sprawa prokuratura
Dodano: 14.03.2019 11:39    Przez: ~Xxxxcc
A po co? Ja im życzę takiego dyrektora jak Kasprzak lub Kutnik. Na psy zejdzie ta szkoła. Bokiem wam wyjdzie ich dyrektorowanie
Dodano: 14.03.2019 21:17    Przez: ~Oli
Caly urzad gminy jest skorumpowany w golinie co bedzie chcial tak burmistrz zrobi
Dodano: 14.03.2019 12:38    Przez: ~X
Oli stukni sie w glowe oczerniasz kasprzaka i kutnik bo sama reorezentujesz niską samo ocenę
Dodano: 15.03.2019 08:52    Przez: ~Dd
Żona Kasprzaka już nie może się doczekać kiedy zrbi swojego nieudolnego mężusia dyrektorem, ambitna jest,pilnuje swojej kasy
Dodano: 15.03.2019 12:51    Przez: ~Pp
Reprezentuję samo ocenę? Możesz przetłumaczyć na język polski?
Dodano: 17.03.2019 17:29    Przez: ~Oli
Już widać w naszej szkole brak kompetencji, puszczenie samopas pracowników. Strach pomyśleć, co będzie dalej. Kolesiostwo kolesiostwem, ale zasługujemy na dyrektora z prawdziwego zdarzenia. Już niedługo wszyscy pożałujemy, że pozwoliliśmy kasprzakowej, wojdynskiemu, durczynskuemu, mirkowi na tę ustawkę. Moje dzieci na szczęście tę szkołę już ukończyły. Adieu