Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18498) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (0)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Szybka gotówka na nagłe potrzeby

Materiał promocyjny

Dodano: 14.03.2019 12:18

Prawie każdy miewa w życiu moment, w którym nagle potrzebuje natychmiastowego przypływu gotówki - powodów może być bardzo wiele. Istnieje możliwość pójścia do banku i złożenia wniosku o kredyt, można też poprosić o pomoc rodzinę i znajomych lub skorzystać z szerokiej oferty dostępnych na rynku pozabankowych pożyczek ratalnych.

Kiedy warto sięgnąć po pozabankowe pożyczki ratalne?
Życie pisze różne scenariusze. Pieniądze na szybko mogą być potrzebne, bo zepsuł się samochód, którym zarabiasz na życie, możesz nagle potrzebować pomocy lekarskiej, a na służbę zdrowia możesz liczyć dopiero za kilka miesięcy, albo… po prostu trafiła się znakomita okazja zakupu czegoś, co jest dla ciebie ważne, a później cena wzrośnie. Być może masz perspektywę przypływu gotówki, ale nie w tym momencie. Co wtedy? Wycieczka po kredyt do banku prawdopodobnie skończy się na kilku wizytach, podczas których będziesz musiał przynosić szereg dokumentów mających formalnie udowodnić, że jesteś w stanie spłacać raty. Bardzo często po długim procesie weryfikacji bank ostatecznie informuje o odmowie zgody na wzięcie kredytu. Możesz też poprosić bliskich o pomoc, ale ci mogą po prostu sami nie mieć odpowiedniej kondycji finansowej lub nie chcieć udzielać takich pożyczek. Wtedy rozwiązaniem są pozabankowe pożyczki ratalne.

Jak działają pozabankowe pożyczki ratalne?
Pozabankowe pożyczki ratalne to doskonały sposób na szybką gotówkę. Takie usługi często deklarują decyzję w ciągu kilkunastu minut, kwota waha się o kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ważne zanim się zdecydujesz, abyś dokładnie skontrolował zasady na jakich działa usługodawca, dowiedział się o wszelkich kosztach, które będziesz zobowiązany pokryć oraz przeczytał opinie użytkowników.

Czy pozabankowe pożyczki ratalne są droższe niż kredyty bankowe?
Najczęściej stopa procentowa jest wyższa niż w banku, ale znacznie częściej pożyczane kwoty są znacznie niższe. W zamian za niewiele większe opłaty, masz możliwość otrzymania gotówki nawet w ciągu kilkunastu minut od momentu, kiedy zdecydowałeś się na taki krok. Możesz również poszukać ofert, które zakładają, że pierwsza pożyczka, jaką podejmujesz w danej firmie jest darmowa. W rezultacie możesz pożyczyć na przykład kilkanaście tysięcy i spłacać przez kilkadziesiąt miesięcy. Część ludzi potrzebuje wyjątkowych ofert - najczęściej są to pożyczki, których usługodawca udziela bez kontroli BiK oraz takie, w ramach których pieniądze są przekazywane w fizycznej formie (bez przelewu na konto bankowe, które może być zajęte przez komornika).

  • Szybka gotówka na nagłe potrzeby

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kredyt,   budżet domowy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.