Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18850) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)Od patyka do koszyka, czyli warsztaty wikliniarski ... (0)

„Wiosenne porządki”, czyli jak kształtują się zarobki urzędników

Dodano: 15.03.2019 14:50

Pod hasłem „Wiosenne porządki”, działaczki i działacze Wiosny złożyli w Urzędzie Miejskim w Koninie wniosek o udostępnienie informacji o zarobkach urzędników. 

I to na każdym stanowisku, począwszy od podinspektora po dyrektorów wydziałów i prezesów spółek miejskich. - W ramach ogólnopolskiej akcji zwracamy się do instytucji publicznych o to, aby udostępniły w ramach informacji publicznej dane o zarobkach oraz zasadach powoływania na stanowiska – wyjaśnia Ewa Jeżak, regionalna koordynatorka Wiosny w Koninie. - Zaczęło się od NBP, gdzie jak się okazuje, pracuje osoba z wykształcenia nauczycielka języka rosyjskiego i dostaje prawie 50 tys złotych wynagrodzenia, a jej koleżanka, która ma takie samo wykształcenie dostaje dużo, dużo mniej. Chcemy także porównać zarobki w poszczególnych wydziałach, czy to są przejrzyste, czytelne dane.

  • „Wiosenne porządki”, czyli jak kształtują się zarobki w urzędników
  • „Wiosenne porządki”, czyli jak kształtują się zarobki w urzędników

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Wiosna,   Ewa Jeżak,   zarobki,   Urząd Miejski Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Widzę ,że Jeżakowa chce tym razem Pociągnąć na dno młodych!
Dodano: 15.03.2019 15:18    Przez: ~ADAM
Zacznijcie od układów w placówkach kulturalnych... Tam to się dzieje. Układy, układy największa mafia kumplowska i rodzinna...
Dodano: 15.03.2019 17:08    Przez: ~Krzysiu
Tak, jeszcze niech podadzą ile zarabiają sprzątaczki
Dodano: 15.03.2019 16:58    Przez: ~Zzz
DOROŚLI WSTYDZILI SIĘ POKAZAĆ Z JEŻAKOWĄ TO ZABRAŁA DZIECI ha, ha
Dodano: 15.03.2019 20:58    Przez: ~przednówek
Super. Będziecie w szoku jak mało!
Dodano: 15.03.2019 15:34    Przez: ~Urzędnik

KOMENTARZE

Popieram
Dodano: 15.03.2019 15:11    Przez: ~Realll
Tak, jeszcze niech podadzą ile zarabiają sprzątaczki
Dodano: 15.03.2019 16:58    Przez: ~Zzz
Popieram, tylko wszystkich . Nie ma sensu tych którzy składają oświadczenia z obowiązku ustawy. Pewnie Najbardziej będą sami urzędnicy zaskoczeni i zdziwieni jakie są dysproporcje między nimi. Brawo.
Dodano: 15.03.2019 18:29    Przez: ~Około wszystkiego
Jedna Jeżak wiosny nie czyni.
Dodano: 15.03.2019 18:50    Przez: ~Popłuczyny po Palikocie
A nie mówiłem że Biedroń się wam do tyłka dobierze.
Dodano: 15.03.2019 18:57    Przez: ~Szurkowski
Dobre !!!
Dodano: 15.03.2019 19:18    Przez: ~Do tyłka !!!
Ale ta Pani na zdjęciu ma dużo dzieci
Dodano: 15.03.2019 19:34    Przez: ~xd
Ewa właśnie z wyrośniętymi przedszkolakami poszła palić marzannę... zamiast nad Wartę trafiła do urzędu,ojrowybory już blisko to i trzeba wyjść na ulicę,a gdzie wasza tęczowa flaga??.?
Dodano: 15.03.2019 20:38    Przez: ~Obserwator nadwarciański
DOROŚLI WSTYDZILI SIĘ POKAZAĆ Z JEŻAKOWĄ TO ZABRAŁA DZIECI ha, ha
Dodano: 15.03.2019 20:58    Przez: ~przednówek
Ruch Roberta Biedronia utracił 6 punktów proc. poparcia i nie przekroczy progu wyborczego. Takie sensacyjne wyniki przynosi najnowszy sondaż CBOS. Jeszcze się wiosna nie zaczęła a już powoli się kończy.
Dodano: 16.03.2019 00:25    Przez: ~Jerzyk
Czy Wiosna to jest ta partia, która chce likwidacji polskich kopalń węgla? Może pani Jeżak następny happening urządzi pod siedzibą KWB?
Dodano: 16.03.2019 04:34    Przez: ~mamut kopalny
Jeżaki to chyba w Brzeźno. Zarobki sprawdzajcie również u siebie i w powiecie. Inaczej wygląda to na tani populizm i dziecinadę rozkaoryszonej panienki.
Dodano: 16.03.2019 09:12    Przez: ~Nagaprawda
Ile Jeżakowa by oddała, aby móc wrócić do PO, teraz przy dobrych notowaniach Koalicji Europejskiej i wygranej KO w Koninie. Niestety Ewka... WARTO BYĆ PRZYZWOITYM!
Dodano: 16.03.2019 09:34    Przez: ~WB
Zapytajmy jeszcze o finanse dla Rad Nadzorczych, np. RN Geotermii, która dwa lata mało co zrobiła.Rada Nadzorcza1. Przewodniczący RN - Robert Jeżak2. Wiceprzewodniczący RN - Adam Strakowski 3. Członek RN - Mikołaj Kasprzak
Dodano: 16.03.2019 12:58    Przez: ~łoczsuka
Widzę ,że Jeżakowa chce tym razem Pociągnąć na dno młodych!
Dodano: 15.03.2019 15:18    Przez: ~ADAM
to chyba dzieci tej kobiety,sporo,szacun
Dodano: 15.03.2019 19:36    Przez: ~olo
Super. Będziecie w szoku jak mało!
Dodano: 15.03.2019 15:34    Przez: ~Urzędnik
Mniej od nauczycieli na pewno nie macie. Zreszta te premie dodatkowe na koniec roku pokazuja, że "wam sie nalezalo". Jak tym z (nie)rzadu piss.....
Dodano: 15.03.2019 16:34    Przez: ~Pn
Idzie Wiosna w osobie Ewy Jeżak, tak ?
Dodano: 15.03.2019 15:42    Przez: ~Hetero
Wiosna to pora miłosna, ale dziewczyny i chłopaka, kobiety i mężczyzny, a u R. Biedronia jak jest ?
Dodano: 15.03.2019 15:44    Przez: ~Hetero
Co to za klientka jest ta Ewa Jeżak ?
Dodano: 15.03.2019 15:45    Przez: ~Tylko pytam
Zmieniamy Konin również omamiło mnóstwo młodych ludzi i co z tego wyszło było widać po wyborach. Jedynie MałgośBro, jak się dowiedzieliśmy w ostatnich dniach dobrze na tym wyszła...
Dodano: 15.03.2019 15:48    Przez: ~Marek
Lepiej to niż LGBT
Dodano: 15.03.2019 16:15    Przez: ~dfd
Czy ta pani w okularach też promuje LGBT ?
Dodano: 15.03.2019 16:36    Przez: ~Zwierzak
Jak najbardziej !!!!
Dodano: 15.03.2019 17:17    Przez: ~TW,PO i jeszcze coś
ale na tym zdjęciu to faktycznie sama TĘcza
Dodano: 15.03.2019 16:16    Przez: ~dfd
"Zaczęło się od NBP, gdzie jak się okazuje, pracuje osoba z wykształcenia nauczycielka języka rosyjskiego i dostaje prawie 50 tys złotych wynagrodzenia, a jej koleżanka, która ma takie samo wykształcenie dostaje dużo, dużo mniej." Bo tak dziala DOJNA zmiana. Normalnirvta panivpowinna zarabisc tyle ile ma zwykly nauczyciel, czyli maks. 3000 zl na teke miesięcznie. A nie jak psni z NBP, ktora 3000 ma ale na godzine nicnierobienia.
Dodano: 15.03.2019 16:21    Przez: ~Pn
Czy Pn zapisał się już do nowej partii R. Biedronia pod nazwą Wiosna, czy jeszcze się waha ?
Dodano: 15.03.2019 18:14    Przez: ~Iza
1 z 3
123>>