Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia 2019, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18954) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Licheń. Nic dodać, nic ująć - wystawa grafik Rembr ...W tabeli lepszy Mieszko, na boisku - Górnik. Zwyci ... (36)

Wybieramy oczyszczacz powietrza do 1000 zł

Materiał promocyjny

Dodano: 18.03.2019 09:55

Niska cena nie powinna decydować o wyborze odpowiedniego do potrzeb oczyszczacza powietrza, ale nie oznacza to, że za dobre urządzenie zawsze trzeba zapłacić majątek. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych o przeciętnym metrażu, a kosztują mniej niż 1000 zł. Oto trzy propozycje, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Xiaomi Air Purifier 2S – dla wielbicieli urządzeń mobilnych

Xiaomi Air Purifier 2S to jeden z najlepiej ocenianych oczyszczaczy powietrza na wybierzoczyszczacz.pl, co świadczy o jego znakomitym stosunku ceny do możliwości. Urządzenie kosztuje 799 zł, a ze względu na swoją wydajność idealnie pasuje do pomieszczeń o wielkości do 38,75 m². Wewnątrz oczyszczacza znajduje się zestaw filtrów złożony z filtra wstępnego, węglowego oraz HEPA. To rozwiązanie jest stosowane przez wielu producentów na rynku, charakteryzuje się wysoką skutecznością w usuwaniu alergenów i pyłów.

Oczyszczaczem powietrza Xiaomi Air Purifier 2S można sterować na odległość, za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz smartfona lub tabletu. Aplikacja Mi Home pozwala na synchronizację kilku oczyszczaczy marki Xiaomi, a także innych urządzeń tego producenta.

Model Xiaomi Air Purifier 2S jest ulepszoną wersją popularnego oczyszczacza Xiaomi Air Purifier 2. Jedną z najważniejszych różnic pomiędzy nimi stanowi typ czujnika wykrywającego zanieczyszczenia. W nowszym modelu zastosowany został laserowy sensor PM2,5, który zapewnia większą precyzję niż miernik podczerwony obecny w poprzedniej wersji oczyszczacza. Ponadto producent wykorzystał czujnik światła, który w trybie automatycznym umożliwia uwzględnienie nie tylko stanu powietrza, ale i pory dnia.

Dodatkowo Xiaomi Air Purifier 2S ma wyświetlacz w technologii oled, na którym prezentowany jest dokładny poziom pyłu zawieszonego PM2,5, temperatura, tryb pracy oraz wilgotność powietrza. Wcześniej większość danych można było kontrolować za pośrednictwem aplikacji.

Klarta Forste 2 – w trosce o estetykę wnętrza

Klarta Forste 2 to kolejne urządzenie będące ulepszoną wersją istniejącego już wcześniej oczyszczacza powietrza (Klarta Forste). Także i tutaj producent, którym jest polska firma Klarta, zdecydował się na zastąpienie czujnika na podczerwień dokładnym miernikiem laserowym trującego pyłu zawieszonego PM2,5. Sensor ten połączony jest z numerycznym wyświetlaczem, tak więc oczyszczacz nie tylko działa w trybie automatycznym, ale i na bieżąco informuje o dokładnym stężeniu pyłu.

Za oczyszczanie powietrza odpowiedzialny jest system filtracyjny, w skład którego wchodzą filtr wstępny, filtr węglowy oraz filtr HEPA. Ich pracę wspiera jonizator, który wytwarza jony łączące się z cząsteczkami wirusów, bakterii i alergenów, a w rezultacie ułatwia ich usunięcie. Urządzenie kosztuje 699 zł, a maksymalna powierzchnia filtracji to 34.62 m².

Oczyszczacze marki Klarta zdobyły dużą popularność nie tylko dzięki bardzo dobremu stosunkowi ceny do jakości, ale i z uwagi na dostępność kilku wersji kolorystycznych. Nowy model produkowany jest w kolorach czarnym, białym, srebrnym, różowym i złotym, podczas gdy znaczną część oczyszczaczy da się kupić tylko w jednym wariancie kolorystycznym.

Sharp KC-930EUW – do oczyszczania i nawilżania

Sharp KC-930EUW to urządzenie, które łączy funkcję oczyszczacza i nawilżacza powietrza, czyli umożliwia rozwiązanie jednocześnie dwóch częstych problemów z jakością powietrza wewnątrz budynków. Biorąc pod uwagę wydajność tego modelu możemy polecieć go do pomieszczeń o wielkości do 22,5 m².

W procesie filtrowania powietrza biorą udział filtr wstępny, filtr węglowy oraz filtr HEPA. Oprócz tego podobnie jak każdy inny oczyszczacz powietrza Sharp, model ten wyposażony jest w technologię jonizacji Plasmacluster. Wytwarzane przez jonizator jony charakteryzują się długą żywotnością, dlatego są w stanie dotrzeć we wszystkie zakamarki pomieszczenia, aby skutecznie wspomóc usuwanie patogenów i alergenów.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-930EUW został wyposażony w czujnik jakości powietrza, dlatego potrafi samodzielnie dostosować swoje ustawienia do aktualnego poziomu zanieczyszczeń. W procesie nawilżania wykorzystywana jest technologia ewaporacji.

Na https://homespot.pl/kategoria/oczyszczacze-powietrza-sharp można wyszukać też inne urządzenia marki Sharp w cenie do 1000 zł, które pełnią funkcję wyłącznie oczyszczacza powietrza.

  • Wybieramy oczyszczacz powietrza do 1000 zł

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zdrowie,   czyste powietrze,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ja sie zamknalem w niecalych 600 zl i wybralem warmtecahttps://wentsystem.com/pro - chodzi od 2-3 miesiecy i wszystko ok, wiec mysle ze nie warto przeplacac bo zasada dzialania wszystkich oczyszczaczy jest podobna, a nie potrzebuje jakichs bajerow typu super mega wyswietlacz albo inne dziwne wynalazki
Dodano: 19.03.2019 07:16    Przez: ~Marek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.