Dzisiaj jest piątek 6 grudnia 2019, imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19617) SPORT FORUM FIRMY (5426) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 4oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dzieci z rodzin zastępczych bawiły się w "Pracowni ... (0)Ostatnie spotkanie KKF Automobile Torino w tym rok ... (0)

Wybieramy oczyszczacz powietrza do 1000 zł

Materiał promocyjny

Dodano: 18.03.2019 09:55

Niska cena nie powinna decydować o wyborze odpowiedniego do potrzeb oczyszczacza powietrza, ale nie oznacza to, że za dobre urządzenie zawsze trzeba zapłacić majątek. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych o przeciętnym metrażu, a kosztują mniej niż 1000 zł. Oto trzy propozycje, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Xiaomi Air Purifier 2S – dla wielbicieli urządzeń mobilnych

Xiaomi Air Purifier 2S to jeden z najlepiej ocenianych oczyszczaczy powietrza na wybierzoczyszczacz.pl, co świadczy o jego znakomitym stosunku ceny do możliwości. Urządzenie kosztuje 799 zł, a ze względu na swoją wydajność idealnie pasuje do pomieszczeń o wielkości do 38,75 m². Wewnątrz oczyszczacza znajduje się zestaw filtrów złożony z filtra wstępnego, węglowego oraz HEPA. To rozwiązanie jest stosowane przez wielu producentów na rynku, charakteryzuje się wysoką skutecznością w usuwaniu alergenów i pyłów.

Oczyszczaczem powietrza Xiaomi Air Purifier 2S można sterować na odległość, za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz smartfona lub tabletu. Aplikacja Mi Home pozwala na synchronizację kilku oczyszczaczy marki Xiaomi, a także innych urządzeń tego producenta.

Model Xiaomi Air Purifier 2S jest ulepszoną wersją popularnego oczyszczacza Xiaomi Air Purifier 2. Jedną z najważniejszych różnic pomiędzy nimi stanowi typ czujnika wykrywającego zanieczyszczenia. W nowszym modelu zastosowany został laserowy sensor PM2,5, który zapewnia większą precyzję niż miernik podczerwony obecny w poprzedniej wersji oczyszczacza. Ponadto producent wykorzystał czujnik światła, który w trybie automatycznym umożliwia uwzględnienie nie tylko stanu powietrza, ale i pory dnia.

Dodatkowo Xiaomi Air Purifier 2S ma wyświetlacz w technologii oled, na którym prezentowany jest dokładny poziom pyłu zawieszonego PM2,5, temperatura, tryb pracy oraz wilgotność powietrza. Wcześniej większość danych można było kontrolować za pośrednictwem aplikacji.

Klarta Forste 2 – w trosce o estetykę wnętrza

Klarta Forste 2 to kolejne urządzenie będące ulepszoną wersją istniejącego już wcześniej oczyszczacza powietrza (Klarta Forste). Także i tutaj producent, którym jest polska firma Klarta, zdecydował się na zastąpienie czujnika na podczerwień dokładnym miernikiem laserowym trującego pyłu zawieszonego PM2,5. Sensor ten połączony jest z numerycznym wyświetlaczem, tak więc oczyszczacz nie tylko działa w trybie automatycznym, ale i na bieżąco informuje o dokładnym stężeniu pyłu.

Za oczyszczanie powietrza odpowiedzialny jest system filtracyjny, w skład którego wchodzą filtr wstępny, filtr węglowy oraz filtr HEPA. Ich pracę wspiera jonizator, który wytwarza jony łączące się z cząsteczkami wirusów, bakterii i alergenów, a w rezultacie ułatwia ich usunięcie. Urządzenie kosztuje 699 zł, a maksymalna powierzchnia filtracji to 34.62 m².

Oczyszczacze marki Klarta zdobyły dużą popularność nie tylko dzięki bardzo dobremu stosunkowi ceny do jakości, ale i z uwagi na dostępność kilku wersji kolorystycznych. Nowy model produkowany jest w kolorach czarnym, białym, srebrnym, różowym i złotym, podczas gdy znaczną część oczyszczaczy da się kupić tylko w jednym wariancie kolorystycznym.

Sharp KC-930EUW – do oczyszczania i nawilżania

Sharp KC-930EUW to urządzenie, które łączy funkcję oczyszczacza i nawilżacza powietrza, czyli umożliwia rozwiązanie jednocześnie dwóch częstych problemów z jakością powietrza wewnątrz budynków. Biorąc pod uwagę wydajność tego modelu możemy polecieć go do pomieszczeń o wielkości do 22,5 m².

W procesie filtrowania powietrza biorą udział filtr wstępny, filtr węglowy oraz filtr HEPA. Oprócz tego podobnie jak każdy inny oczyszczacz powietrza Sharp, model ten wyposażony jest w technologię jonizacji Plasmacluster. Wytwarzane przez jonizator jony charakteryzują się długą żywotnością, dlatego są w stanie dotrzeć we wszystkie zakamarki pomieszczenia, aby skutecznie wspomóc usuwanie patogenów i alergenów.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-930EUW został wyposażony w czujnik jakości powietrza, dlatego potrafi samodzielnie dostosować swoje ustawienia do aktualnego poziomu zanieczyszczeń. W procesie nawilżania wykorzystywana jest technologia ewaporacji.

Na https://homespot.pl/kategoria/oczyszczacze-powietrza-sharp można wyszukać też inne urządzenia marki Sharp w cenie do 1000 zł, które pełnią funkcję wyłącznie oczyszczacza powietrza.

  • Wybieramy oczyszczacz powietrza do 1000 zł

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zdrowie,   czyste powietrze,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Ja sie zamknalem w niecalych 600 zl i wybralem warmtecahttps://wentsystem.com/pro - chodzi od 2-3 miesiecy i wszystko ok, wiec mysle ze nie warto przeplacac bo zasada dzialania wszystkich oczyszczaczy jest podobna, a nie potrzebuje jakichs bajerow typu super mega wyswietlacz albo inne dziwne wynalazki
Dodano: 19.03.2019 07:16    Przez: ~Marek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.