Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia 2019, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19257) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Strzałkowo. Wypadł z drogi i zatrzymał się w przyd ... (12)Podsumowanie konsultacji w sprawie nowego rozkładu ... (24)

Gwiazdy z Cannes w Kinie Konesera

Materiał promocyjny

Dodano: 19.03.2019 11:23

„Girl” - objawienie festiwalu w Cannes oraz „Złodziejaszki” nagrodzone Złotą Palmą  będzie można zobaczyć w Kinie Konesera.

„Girl” w reżyserii Lukasa Dhonta to poruszający film doceniony na największych festiwalach filmowych na świecie. Zdobył "europejskiego Oscara" za debiut 2018 roku, nominację do Złotego Globu i wielu innych prestiżowych nagród. To subtelny portret dziewczyny uwięzionej w ciele chłopaka. W roli tytułowej, nagrodzony w Cannes, zjawiskowy Victor Polster. Film zobaczyć można w Kinie Konesera 22 marca o 19.00.

Nominacja do Oscara® dla filmu Koreedy to kontynuacja pasma sukcesów najnowszego dzieła japońskiego reżysera, które przyniosło mu Złotą Palmę na Festiwalu w Cannes 2018 oraz kilkadziesiąt innych wyróżnień i nagród, w tym tegoroczne nominacje do Złotego Globu, Independent Spirit Awards oraz BAFTA. „Złodziejaszki” to historia trzypokoleniowej ubogiej rodziny żyjącej na przedmieściach Tokio. Utrzymują się najróżniejszych dorywczych zajęć oraz drobnych kradzieży. I choć ledwo wiążąc koniec z końcem, to gdy jednak pewnego dnia w ich życiu pojawia się bezdomna dziewczynka, bez wahania decydują się zapewnić jej dach nad głową. To początek wydarzeń, które odsłonią skrywane tajemnice z rodzinnej przeszłości. Film w Kinie Konesera już 5 kwietnia o 19.00. Komentarze do filmów przygotował krytyk filmowy Łukasz Maciejewski.

  • Gwiazdy z Cannes w Kinie Konesera
  • Gwiazdy z Cannes w Kinie Konesera

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kino konesera,   ckis

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

PRZEPISY ? ABORCJI ? W ,,J''?. ....
Dodano: 20.03.2019 02:27    Przez: ~L

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.