Dzisiaj jest środa 24 lipca 2019, imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19442) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
25 / 19oC
Jutropogoda
26 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dyrektor MOPR odchodzi na emeryturę. Nowy szef w t ... (3)III liga. Przygotowania rywali Sokoła Kleczew i Gó ... (0)

Polska TV w Londynie – jak odbierać polskie programy telewizyjne w UK?

Materiał promocyjny

Dodano: 21.03.2019 12:47
  • Polska TV w Londynie – jak odbierać polskie programy telewizyjne w UK?

Chcesz oglądać polską telewizję w Londynie, ale nie wiesz, jak to zrobić? Teraz to naprawdę żaden problem!

Wielu Polakom, którzy wyjeżdżają do Wielkiej Brytanii, brakuje na miejscu polskich programów telewizyjnych. Ulubione seriale, programy informacyjne, kabarety czy filmy w polskiej wersji językowej – jeśli również nie chcesz z nich rezygnować, warto wiedzieć, co zrobić, aby mieć do nich stały dostęp.

Osoby, które chcą odbierać polską telewizję w UK, mogą wybrać różne metody, aby korzystać z niej na co dzień. Na co postawić?

Polska telewizja przez internet w Wielkiej Brytanii

Dostęp do polskiej telewizji w Wielkiej Brytanii można obecnie uzyskać bez problemów przez internet – wystarczy tylko dostęp do sieci, która będzie cechowała się dobrą szybkością, aby streamowanie, czyli stały przesył multimediów przebiegał bez zakłóceń.

Polskie programy można oglądać przez internet na kilka sposobów. Najlepszy to wykorzystanie serwisów VOD, czyli Video-On-Demand, z którymi można uzyskać dostęp do najciekawszych programów na życzenie. Wiele serwisów tego rodzaju, na przykład TVP VOD, Ipla czy serwis VOD TVN, czyli Player pozwalają na darmowe oglądanie materiałów, ale tylko wtedy, gdy odblokujemy reklamy.

Widzowie, którzy chcieliby oglądać telewizję on-line bez reklam, a także w lepszej jakości oraz z dostępem do szerszej gamy programów, muszą już przygotować się na dodatkowy wydatek. Ceny zaczynają się od około 10 złotych na miesiąc zależnie od pakietu.

Druga propozycja dla osób chcących oglądać telewizję z Polski przez internet to serwisy, które przekazują na bieżąco obraz i dźwięk ze stacji – możemy wtedy korzystać z nich jak z normalnego telewizora. Problemem jest głównie niska jakość obrazu, a także częste przerwy w przesyle.

Gdy będziemy chcieli korzystać z telewizji internetowej tego rodzaju w wyższej jakości, wtedy także musimy już przygotować się na dodatkowy wydatek. Założenie konta premium to koszt około 20 złotych miesięcznie.

Polska telewizja satelitarna w UK

Druga propozycja dla osób, które chciałyby oglądać telewizję polską w Wielkiej Brytanii, to wykupienie dekodera jednej z popularnych telewizji satelitarnych. To także możliwe poza granicami Polski – bez potrzeby planowania podróży do kraju, aby tam podpisać umowę z dostawcą TV!

Taka polska telewizja w UK to zdecydowanie najlepszy wybór, ponieważ dzięki niej można uzyskać dostęp do szeregu programów w różnych stacjach – dokładanie tak, jak w Polsce. Nie trzeba także posiadać internetu, co jest dodatkowym plusem, ponieważ dostęp do szybkiej sieci w UK nie zawsze jest tak prosty, jak może się wydawać.

Polska telewizja satelitarna w UK to nic innego, jak usługa, która polega na montażu talerza telewizji satelitarnej oraz dekodera w domu klienta. Rozliczenie może odbywać się wówczas na dwa sposoby – w tradycyjnym abonamencie albo za pomocą karty pre-paid, czyli za dostęp do TV płacimy tylko wtedy, gdy chcemy z niej korzystać, bez potrzeby regularnego opłacania abonamentu.

W miastach w Wielkiej Brytanii działa wiele firm, które zajmują się kompleksową obsługą klientów przy instalacji polskiej telewizji satelitarnej. To sprawdzony wybór dla tych osób, które w danym miejscu chcą zamieszkać na dłużej. Oczywiście, warto otrzymać również pozwolenie właściciela lokalu (landlorda), aby montaż odbył się bez problemów.

W Londynie usługi tego rodzaju oferuje firma Fix-Sat - polska telewizja w UK.

Zatem osoby, które chcą uzyskać dostęp do polskiej telewizji w Wielkiej Brytanii, mają do dyspozycji dwie główne propozycje – programy dostępne on-line oraz programy za pośrednictwem polskiej telewizji satelitarnej w UK. Dzięki temu można korzystać z polskich stacji telewizyjnych także z dala od ojczyzny!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:tv,   wielka brytania

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

TVP w Londynie, o'key, tylko nie proponujcie nam TVN-u.
Dodano: 21.03.2019 16:03    Przez: ~Znad Tamizy
Proponuję TVPiS jako jedyne źródło najprawdziwszej prawdy, wzór niezależnej myśli politycznej, forum najznakomitszych autorytetów dziennikarskich i komentatorskich, forum najwyższych lotów sztuk wszelakich, a przede wszystkim rozgłośnię propagującą disco polo jakże cenionej przez lud boży rozrywki najwyższej próby. .
Dodano: 21.03.2019 16:27    Przez: ~jaś
Wystarczy, że TVP serwuje nam prawdę i tylko prawdę, zaś stacje komercyjne z prawdą mają niewiele do czynienia.
Dodano: 21.03.2019 16:36    Przez: ~Widz TVP
Proponuję Trwam.
Dodano: 22.03.2019 07:47    Przez: ~TVP
Telewizję oglądają tylko emeryci
Dodano: 22.03.2019 09:13    Przez: ~Młodzież
Ja polecam POL BOX.pl działa w Polsce i UK kod można udostępnić wielu osoba i jest taniej od polskie oferty np. N , cyfry ,Polsatu cyfrowego sprawdziłem i jest taniej Informuje ze nie jestem konkurencja do którejś z wymienionych firm ,jestem tylko zwykłym użytkownikiem .Można odważać tydzień do tyłu to jest fajna funkcja i sa prawie wszystkie ciekawe kanały.
Dodano: 22.03.2019 08:00    Przez: ~xxx
JAK SIĘ PRACUJE ,TO ?PO CO ,,SIĘ'' OTĘPIAĆ ?. Z 10 MINUT ,I JUŻ ORGANIZM MA DOŚĆ . PORNUSY WYWOŁUJĄ RZĄDZĘ ,KRYMINAŁY MARZENIA O , :- ,,HAZARDZIE'' . KSIĄDZ POWIEDZIAŁ : USŁYSZAŁEM CHŁOPAKA : MOJA DZIEWCZYNA MODLĄC SIĘ JEST PIĘKNA . ...
Dodano: 24.03.2019 19:16    Przez: ~L

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.