Dzisiaj jest środa 26 czerwca 2019, imieniny: Jana, Pawła, Miromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20203) SPORT FORUM FIRMY (5341) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
30 / 21oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Konina do Madrytu. Tancerka "Rytmixu" na scenie ... (0)Golina. Umowa na rewitalizację osiedla Starówka po ... (0)

Konin. Wypadkowe skrzyżowanie ulicy Kolskiej z Wałem Tarejwy

Dodano: 21.03.2019 17:03

Do dwóch wypadków doszło na skrzyżowaniu ulicy Kolskiej z ulicą Wał Tarejwy w Koninie. Po zmianie organizacji ruchu w tym miejscu, dochodzi do wielu kolizji i wypadków.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce19 marca 2019 r. około godz. 8.30. osobowy renault zderzył się z peugeotem. Będący na miejscu zdarzenia Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił pomocy kierowcy renault, którego przetransportował do szpitala.

Następnego dnia, tuż po godz. 15.00, na tym samym skrzyżowaniu, doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego daewoo z motocyklem suzuki. Samochodem osobowym podróżowały cztery osoby, które same opuściły pojazd przed przyjazdem służb. Pomocy poszkodowanemu motocykliście udzielił Zespół Ratownictwa Medycznego i przetransportował go do szpitala.

Skutki tych zdarzeń drogowych usuwali strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie.

Fot. JRG Nr 2 w Koninie

  • Konin. Wypadkowe skrzyżowanie ulicy Kolskiej z Wałem Tarejwy
  • Konin. Wypadkowe skrzyżowanie ulicy Kolskiej z Wałem Tarejwy

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   straż pożarna Konin,   Kolska,   Wał Tarejwy,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Najdurniejsze skrzyżowanie w Koninie
Dodano: 21.03.2019 17:34    Przez: ~Kierowca
Co za idiota wymyślił nowe zasady na tym skrzyżowaniu. Ciekawe czy jest kierowcą , a jeśli tak to czy przyjeżdżał to skrzyżowanie jadąc cały czas ul. Kolską. Dobrze, że tylko tyle wypadków było na tym skrzyżowaniu!!!! A może, by tak zamontować tam światła!!!!!!!!!!!!
Dodano: 21.03.2019 18:29    Przez: ~GosiaT
Bez pojęcia tam jest organizacją ruchu . Ci ze świętojańskiej pędzą w dół w wal tarejwy i na odwrót, a Ci z bocznych kolskiej stoją i stoją i stoją . Zjeżdża się na czuja,albo zdąze albo nie .
Dodano: 21.03.2019 18:38    Przez: ~Nnn
Przede wszystkim ludzie powinni zwracać uwagę na znaki i manewry jakie wykonują . To co możemy tam zaobserwować objawia się tylko brakiem umiejętności kierowców, a zarazem hamstwem w stosunku do siebie.
Dodano: 21.03.2019 17:41    Przez: ~Xxxx
Powinny tam być światła!! Bo później dochodzi do nieszczęść.. A o to nie problem..
Dodano: 21.03.2019 17:37    Przez: ~Aw

KOMENTARZE

Nr 1 - piękne zdjęcie - samochody bratnich służb razem
Dodano: 21.03.2019 17:14    Przez: ~tak przynajmniej powinno by
Tam to jest jazda:)))))))
Dodano: 21.03.2019 18:54    Przez: ~Kiero
przepiekne zdjęcie. Motopi..a na glebie. Zapewne nawet nie zwolnil przed skrzyżowaniem. Sezon uważam na otwarty!
Dodano: 22.03.2019 07:08    Przez: ~ogrodnik
Bratnie służby dobre
Dodano: 22.03.2019 08:48    Przez: ~.
Bratnie służby dobre
Dodano: 22.03.2019 08:49    Przez: ~.
Bratnie służby dobre
Dodano: 22.03.2019 08:49    Przez: ~.
to nie są służby
Dodano: 22.03.2019 09:58    Przez: ~x
Najdurniejsze skrzyżowanie w Koninie
Dodano: 21.03.2019 17:34    Przez: ~Kierowca
Nie oczekujmy mądrości po władzach miasta w końcu ktoś kto zadłużył miasto na 140 000 000 nie może mieć pojęcia o rządzeniu.
Dodano: 21.03.2019 20:18    Przez: ~fdew
Cale to miasto jest durne
Dodano: 21.03.2019 20:23    Przez: ~U
pajonk Ty jesteś jednak debesciak. za to skrzyżowanie nagroda Ci się należy. złoty zderzak od matiza
Dodano: 21.03.2019 22:35    Przez: ~oc
A wystarczyło by dać sygnalizację świetlną !!! I po kłopocie
Dodano: 22.03.2019 08:46    Przez: ~Niki
A wystarczyło aby dać sygnalizację świetlną - i po kłopocie !!! No, ale to trzeba pomyśleć !!
Dodano: 22.03.2019 08:48    Przez: ~Niki
Nie najtrudniejsze, tylko trzeba patrzeć na znaki, a nie jeździć na pamięć....
Dodano: 22.03.2019 13:18    Przez: ~.
Nie najtrudniejsze, tylko trzeba na znaki patrzeć, a nie na pamięć jeździć, co jakiś czas powinni zmieniać oraganizacje ruchu, od taka selekcja naturalna kierowców na drodzie.
Dodano: 22.03.2019 13:19    Przez: ~.
Powinny tam być światła!! Bo później dochodzi do nieszczęść.. A o to nie problem..
Dodano: 21.03.2019 17:37    Przez: ~Aw
Przede wszystkim ludzie powinni zwracać uwagę na znaki i manewry jakie wykonują . To co możemy tam zaobserwować objawia się tylko brakiem umiejętności kierowców, a zarazem hamstwem w stosunku do siebie.
Dodano: 21.03.2019 17:41    Przez: ~Xxxx
Powinni, ale nie zwracają. Coś trzeba tam zrobic, zmienić, ulepszyc, zeby było inaczej
Dodano: 21.03.2019 17:56    Przez: ~ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
A kiedy tam była zmiana organizacji ruchu?
Dodano: 21.03.2019 18:23    Przez: ~
jak zaczela sie budowa wiaduktu im odje..ało. był słabo ale dało sie jechać. Było to nieprzyjemne skrzyżowanie ktore lepiej było omijac jak ktos nei ma doswiadczenia z akółkiem. A teraz to ruletka. Nawet jak jedziesz z pierszeństwem to jakis Pn czy inny czlowiek ci w bok wjedzie...ten dom wszystko zasłania. Powinni go zburzyć. Burzenie im wychodzi dobrze.
Dodano: 22.03.2019 07:12    Przez: ~12
Rondo rozwiązałoby problemy
Dodano: 21.03.2019 18:27    Przez: ~rondo
i właśnie ten komentarz pokazuje nam wszystkim jak koninscy kierowcy zwracają uwagę na znaki ... Co się dziwić ze są wypadki jeśli kierowcy jeżdżą na pamięć.
Dodano: 21.03.2019 18:51    Przez: ~Yyy
Co za idiota wymyślił nowe zasady na tym skrzyżowaniu. Ciekawe czy jest kierowcą , a jeśli tak to czy przyjeżdżał to skrzyżowanie jadąc cały czas ul. Kolską. Dobrze, że tylko tyle wypadków było na tym skrzyżowaniu!!!! A może, by tak zamontować tam światła!!!!!!!!!!!!
Dodano: 21.03.2019 18:29    Przez: ~GosiaT
Bez pojęcia tam jest organizacją ruchu . Ci ze świętojańskiej pędzą w dół w wal tarejwy i na odwrót, a Ci z bocznych kolskiej stoją i stoją i stoją . Zjeżdża się na czuja,albo zdąze albo nie .
Dodano: 21.03.2019 18:38    Przez: ~Nnn
Ta organizacja jest bez pojęcia
Dodano: 21.03.2019 18:38    Przez: ~Nnn
Kobieto tam sa tak oczywiste znaki że nawet idiota powinien zrozumiec. Ale widac koninscy kierowcy rozrozniaja tylko kolory na sygnalizatorach w sumie dobre i to. A Ty piszac takie komentarze tylko sie osmieszasz.
Dodano: 21.03.2019 20:05    Przez: ~Ewelina
wywalić ten dom na wprost zrobić rondo i klasa !
Dodano: 21.03.2019 18:40    Przez: ~F
Jakby tam, sie jakis lidl albo biedra zmieściła juz by byli ludzie wyebani na bruk dawno temu. a tak niewiadomo co z tym zrobić...