Dzisiaj jest czwartek 23 maja 2019, imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19532) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski: Finał nie dla Sokoła. KKS 1925 leps ... (6)Żychlin. Pałac Bronikowskich i pobliskie zabudowan ... (8)

Wypadek na drodze Golina - Kazimierz Biskupi. Auto na płocie

Dodano: 23.03.2019 08:33

O szczęściu mogą mówić uczestniczki porannego wypadku na drodze powiatowej z Goliny do Kazimierza Biskupiego. Zarówno kierująca, jak i pasażerka nie odniosły poważnych obrażeń.

W sobotę, przed godziną 5.00, na drodze 3230P w miejscowości Adamów, w gminie Golina, kierująca sosobowym volkswagenem - młoda kobieta, najprawdopodobniej straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w betonowe ogrodzenie jednej z posesji.

- Mimo silnego uderzenia i zniszczenia pojazdu, kobiety nie odniosły większych obrażeń – informują na swojej stronie strażacy ochotnicy z OSP Golina, którzy uczestniczyli w akcji ratunkowej. - O prawdziwym cudzie może mówić pasażerka pojazdu, która została zakleszczona w pojeździe. Po ewakuacji - przytomna została przekazana ZRM. Natomiast kierująca pojazdem wyszła z samochodu o własnych siłach.

Na czas działań, droga powiatowa była zablokowana nad ranem. Na miejsce wysłano zastępy z JRG nr 1 i 2 w Koninie, a także 2 zastępy z OSP Golina i zastęp z OSP Przyjma.

Fot. KSRG - Ochotnicza Straż Pożarna w Golinie 

  • Wypadek na drodze Golina - Kazimierz Biskupi. Auto na płocie
  • Wypadek na drodze Golina - Kazimierz Biskupi. Auto na płocie
  • Wypadek na drodze Golina - Kazimierz Biskupi. Auto na płocie
  • Wypadek na drodze Golina - Kazimierz Biskupi. Auto na płocie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   OSP Golina,   wypadek,   komunikacja,   uderzyła w ogrodzenie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo dla murarza. Solidne ogrodzenie
Dodano: 23.03.2019 09:41    Przez: ~Chirs
Za wolno jechały...
Dodano: 23.03.2019 08:46    Przez: ~Zz
jak? ja się pytam! ładny koziołek poszedł a tak wogóle prędkość trzeba dostosować do warunków 1. na drodze 2.atmosferycznych
Dodano: 23.03.2019 09:00    Przez: ~jak????
Brawo dla murarza. Ogrodzenie solidne czego nie powiem o kierowcy
Dodano: 23.03.2019 09:43    Przez: ~Chirs
Mistrzynie prostej ....
Dodano: 23.03.2019 11:04    Przez: ~Kkk

KOMENTARZE

Za wolno jechały...
Dodano: 23.03.2019 08:46    Przez: ~Zz
Mistrzynie prostej ....
Dodano: 23.03.2019 11:04    Przez: ~Kkk
Bedzie mial nowy plot
Dodano: 23.03.2019 12:18    Przez: ~Gdh
5 zastepow strazy do czego ,marnotractwo pieniedzy podatnikow !
Dodano: 23.03.2019 12:28    Przez: ~Luk
Przepraszam czy ktoś ma namiar na tego murarza?
Dodano: 23.03.2019 19:25    Przez: ~Ryszard
To murował korki, z v os Dzwonić po namiar do konbetu.
Dodano: 23.03.2019 19:28    Przez: ~Maniu
szybkość zabija,nie spieszmy się !
Dodano: 23.03.2019 08:52    Przez: ~Koniniak
Szybkość nie zabija, zabija gwałtowne zatrzymanie.
Dodano: 23.03.2019 09:41    Przez: ~Darek
I znow sołtyso- radnego płot moze wreszcie sie obudzi i cos zrobi na tek drodze dla bezpieczenstwa mieszkancow bo co tu kierowcy wyrabiaja to sie w glowie nie miesci ,predkosc ,wyprzedzanie itp.
Dodano: 23.03.2019 11:03    Przez: ~Aas
jak? ja się pytam! ładny koziołek poszedł a tak wogóle prędkość trzeba dostosować do warunków 1. na drodze 2.atmosferycznych
Dodano: 23.03.2019 09:00    Przez: ~jak????
Tatę das auto? nie... Skoda
Dodano: 23.03.2019 09:17    Przez: ~U
Szybkie i wściekłe...
Dodano: 23.03.2019 09:28    Przez: ~Lm_
oho już znawcy się odzywają
Dodano: 23.03.2019 09:40    Przez: ~***
Brawo dla murarza. Solidne ogrodzenie
Dodano: 23.03.2019 09:41    Przez: ~Chirs
Brawo dla murarza. Ogrodzenie solidne czego nie powiem o kierowcy
Dodano: 23.03.2019 09:43    Przez: ~Chirs
Ma ktoś kontakt do murarza? Potrzebuje takiego 😁
Dodano: 23.03.2019 11:07    Przez: ~Mieszkaniec
Jestem zajęty na przeprawie
Dodano: 23.03.2019 15:49    Przez: ~Murarz
Zrób sobie sam, w środek zbrojenie - 4 druty w jodełkę fi 12 otulone co najmniej 7 cm betonu , zalej wszystko betonem b20.
Dodano: 23.03.2019 18:01    Przez: ~Murzarz
Ma ktoś nr do tego murarza?
Dodano: 23.03.2019 11:08    Przez: ~Mieszkaniec
To sołtys tej wsi:) I zarazem właścicel tej posesji. Już chyba z 3 raz będzie ten płot stawiał przez te fruwające auta...