Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17904) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Wiosenne igraszki Dzieciaków w kinie Centrum. Warsztaty filmowe

Dodano: 24.03.2019 21:23

O roli reżysera, scenografa, aktora i operatora rozmawiali podczas warsztatów filmowych młodzi widzowie Kina Centrum w Koninie. 

Warsztaty odbyły się w niedzielę, 24 marca, w ramach projektu realizowanego przez kino ,,Dzieciaki w Centrum”. Patronat nad projektem sprawuje elitarna sieć kin Europa Cinemas. Młodzi widzowie wspólnie z rodzicami obejrzeli film ,,Jak wytresować smoka 3”, następnie wzięli udział w warsztatach filmowych. Tematem niedzielnych zajęć była wiosna i oczywiście smoki. Na zajęciach warsztatowych dzieciaki wspólnie z Elżbietą Gierasimow-Zakowany omówiły zawody związanych z kinem. Młodzi widzowie wzięli udział w zajęciach tanecznych prowadzonych przez Grzegorza Ambroziaka oraz warsztatach plastycznych, które przygotowała Marta Merdzińska. Była więc wiosenna taneczna pobudka z pokazywaniem zwierzaków za pomocą szalonych ruchów, zajęcia plastyczne związane z filmem i przyrodą oraz wiosenne gry i zabawy.  Podczas gdy młodzi widzowie bawili się pod czujnym okiem trenerów, ich opiekunowie obejrzeli film ,,Kurier”, inspirowany życiem legendarnego ,,kuriera z Warszawy” Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Kolejna odsłona projektu ,,Dzieciaki w Centrum” odbędzie się 14 kwietnia. Zapisy na warsztaty kino przyjmować będzie od 8 kwietnia.

  • Wiosenne igraszki Dzieciaków w kinie Centrum. Warsztaty filmowe
  • Wiosenne igraszki Dzieciaków w kinie Centrum. Warsztaty filmowe
  • Wiosenne igraszki Dzieciaków w kinie Centrum. Warsztaty filmowe
  • Wiosenne igraszki Dzieciaków w kinie Centrum. Warsztaty filmowe
  • Wiosenne igraszki Dzieciaków w kinie Centrum. Warsztaty filmowe

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dzieciaki w Centrum,   warsztaty filmowe,   KDK,   kino Centrum,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Kto o tym wiedział, dlaczego nie było żadnej informacji, czy to impreza tylko dla znajomych i rodziny? Jak bym wiedział to wraz z wnukiem który co tydzień jest na seansie filmowym w kinie na filmie, bym poszedł. Jest duży brak przepływu informacji może ktoś wreszcie by sie za to wziął i zrobił by z tym porzadek, przecież żyjecie i egzystujecie za moje pieniądze z podatków i żadnej łaski nie robicie bo dostęp do kultury a w szczególności dla dzieci powinien być dla wszystkich.
Dodano: 25.03.2019 10:13    Przez: ~Marian
Pani Marianie, projekt Dzieciaki w Centrum jest realizowany od 3 lat i informacje ukazują się co miesiąc z dokładnym wskazaniem dni i godzin. Zapowiedź jest również na tym portalu w wydarzeniach, na FB KDK, Kina Centrum, na stronie internetowej KDK, we wszystkich mediach... Ulotki leżą przy kasie w KDK... kolejne spotkanie 14 kwietnia.
Dodano: 25.03.2019 12:39    Przez: ~miłego dnia
WIRTUALNE GRY TO PRZYSZŁOŚĆ , PROGRAMOWANIE DA UTRZYMANIE ,CHYBA ŻE PORNO . ...
Dodano: 26.03.2019 02:53    Przez: ~L

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.