Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18069) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

O kolejny miesiąc przedłuży się zamknięcie Trasy Bursztynowej

Dodano: 27.03.2019 14:13

O kolejny miesiąc przedłuży się zamknięcie wschodniego odcinka Trasy Bursztynowej w Koninie z powodu naprawy dwóch kabli sprężajacych.  

- Po konsultacjach z ZDM i firmą, która wykonuje naprawę na przeprawie, podjęliśmy decyzję, że wyłączenie z ruchu będzie trwało jeszcze miesiąc – powiedział Piotr Korytkowski, prezydent Konina. - Będą kontynuowane naprawy kabli na odcinku, który jest obecnie zamknięty. Te prace zostaną wykonane na koszt wykonawców. Z budżetu miasta nie zostanie zapłacona za to ani złotówka.

Do końca marca miała trwać naprawa kabli na zamkniętej obecnie części przeprawy przez Wartę. Ten czas się wydłuży o kolejny miesiąc. Prace naprawcze potrwają prawdopodobnie do końca kwietnia bieżącego roku. - W tym przypadku będziemy mieli zrobione wszystkie kable w odcinku wschodnim estakady – powiedział Piotr Korytkowski.

 

 

 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jeszcze jeden most by się w Koninie przydał bo te korki wykańczają.
Dodano: 27.03.2019 14:22    Przez: ~Bianka
przeprowadź się do starego Konina. u nas jest fajnie. tańce na ryneczku i ogólnie pustki jak w Czernobylu
Dodano: 27.03.2019 14:29    Przez: ~PO
to bylo" z góry wiadome"
Dodano: 27.03.2019 14:27    Przez: ~Koninski Petru
Hehe ale ludzi oraz swoich wyborców w jajo robią
Dodano: 27.03.2019 14:25    Przez: ~Sprawdzę
Razem z tym mostem zamknąć, zlikwidować ten Zarząd Drug Miejskich w Koninie, który powstał, został utworzony stosunkowo niedawno. Co do mostu to hm nie ma innej chyba opcji jak postawić nowy w innym miejscu bo nawet jak teraz zostanie naprawiony to nie wróży za dobrze na przyszłość.
Dodano: 27.03.2019 16:09    Przez: ~do likwidacji

KOMENTARZE

Jeszcze jeden most by się w Koninie przydał bo te korki wykańczają.
Dodano: 27.03.2019 14:22    Przez: ~Bianka
W mieście które UPADA nie ma korków...
Dodano: 27.03.2019 14:27    Przez: ~Jan
przeprowadź się do starego Konina. u nas jest fajnie. tańce na ryneczku i ogólnie pustki jak w Czernobylu
Dodano: 27.03.2019 14:29    Przez: ~PO
A gdzie są mosty obiecane przez Morawieckiego?
Dodano: 27.03.2019 14:30    Przez: ~Mały
Będą tam, gdzie ich w tej chwili nie ma, a mieszkańcy kilometrami muszą objeżdzać aby przeprawić się na drugą stronę.
Dodano: 27.03.2019 16:33    Przez: ~Proste
Do Małego, Morawiecki nie obiecał mieszkańcom Konina żadnego mostu
Dodano: 27.03.2019 17:42    Przez: ~K
"Do Małego, Morawiecki nie obiecał mieszkańcom Konina żadnego mostu" no jak to nie? Na mapie był most między Koninem a Kołem więc go nie broń
Dodano: 28.03.2019 08:47    Przez: ~Biboj
Czemu mnie to nie dziwi
Dodano: 28.03.2019 10:53    Przez: ~H
Korki w koninie??? Bez przesady. 15 minut to nie korek
Dodano: 28.03.2019 10:54    Przez: ~POZ
Brawo PO
Dodano: 27.03.2019 14:23    Przez: ~Mieszkaniec
Za co ? To dzięki SLD I Prezydentowi Kazimierzowi Pałaszowi mamy ten most, szkoda że tak spartolony przez wykonawcę. Ktoś z UM za czasów towarzysza Kazimierza też powinien za to "beknąć", ale winnych nie ma ?
Dodano: 27.03.2019 16:40    Przez: ~Temat zamieciony pod dywan
Za co dziękować PO???
Dodano: 27.03.2019 17:43    Przez: ~????
Może za to, że wynegocjowała naprawę na koszt wykonawcy, choć gwarancja dawno minęła.
Dodano: 27.03.2019 20:41    Przez: ~realista
Hehe ale ludzi oraz swoich wyborców w jajo robią
Dodano: 27.03.2019 14:25    Przez: ~Sprawdzę
Tępy jak każdy prawicowy tłuk
Dodano: 27.03.2019 20:42    Przez: ~Pershing
Tak to jest jak się oddaje przed wyborami most.
Dodano: 27.03.2019 14:25    Przez: ~Janusz
hahahahaha. pozdro dla idiotow ktorzy uwierzyli ludziom z PO. to bylo z gkrybwjqdome ze to będą robić spokojnie do jesieni. pamiętajcie nie wierzcie ludziom z PO i SLD bo to dzięki nim dług miasta to 140 mln zlotych.
Dodano: 27.03.2019 14:26    Przez: ~Koninski Petru
to bylo" z góry wiadome"
Dodano: 27.03.2019 14:27    Przez: ~Koninski Petru
Normalnie jakby Józefa słyszał
Dodano: 27.03.2019 14:37    Przez: ~heniek
Więcej i jeszcze więcej - usterek.
Dodano: 27.03.2019 16:45    Przez: ~Obietnice
CHODZI O TO ZE TO CO MIALO TRZYMAC PUŚCILO a to co miało puścić trzyma!
Dodano: 27.03.2019 14:50    Przez: ~złote usta juzefa
No łał to było logiczne wtedy prawie rok był zamkniety
Dodano: 27.03.2019 14:55    Przez: ~Ion
Przecież prima aprilis dopiero za kilka dni! Może lepiej od razu podajcie do wiadomości, że kolejne pół roku będzie można się bujać jedną nitką!
Dodano: 27.03.2019 14:58    Przez: ~1 kwietnia
Jakie PO taki most