Dzisiaj jest niedziela 20 października 2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18499) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 14oC
Jutropogoda
18 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (0)Konin. Zlot MIG-iem po raz czwarty. Grali dla Mich ... (0)

Wypadek w Pąchowie. Strażacy wyciągali ze stawu ciągnik rolniczy

Dodano: 31.03.2019 12:18
Źródło: LM.pl

Około dwóch godzin trwała akcja wyciągania ze stawu ciągnika rolniczego.

Z niewyjaśnionych przyczyn traktor znalazł się w stawie w miejscowości Pąchów, gm. Kramsk. Do zdarzenia zadysponowano cztery jednostki straży pożarnej: JRG 1 i 2 z Konina, a także OSP Grąblin i OSP Pąchów. Wśród mundurowych była też specjalistyczna grupa ratownictwa wodno-nurkowego. Strażakom udało się wyciągnąć traktor z wody.

fot. OSP Kramsk

  • Wypadek w Pąchowie. Strażacy wyciągali ze stawu ciągnik rolniczy
  • Wypadek w Pąchowie. Strażacy wyciągali ze stawu ciągnik rolniczy
  • Wypadek w Pąchowie. Strażacy wyciągali ze stawu ciągnik rolniczy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Niech Pani Ewa sobie kupi ziemię i zobaczy jak jest dobrze na wsi😠
Dodano: 31.03.2019 17:23    Przez: ~Jan
Do Ewa,tak Cię w oczy kują te dopłaty,to przyjedź do mnie ,zobaczysz na co ja je wydaje,piszesz że rolnik ma zostawić swoje gospodarstwo,a nie pomyślałaś że on lubi robić w gospodarstwie,a żeby nie rolnik to byś nie miała co do gara włożyć.
Dodano: 31.03.2019 18:19    Przez: ~Rolniczka
Wielka pani z miasta
Dodano: 31.03.2019 18:04    Przez: ~Marc
Nic nie stoi na przeszkodzie abys kupiła 50 ha postawiła budynki i hej, tylko brać dopłaty 😀
Dodano: 31.03.2019 16:26    Przez: ~Knur
Nie było poszkodowanych???Człowiek reanimowany na miejscu i znalazł się w szpitalu tylko brak o tym informacji tutaj..
Dodano: 31.03.2019 15:27    Przez: ~Czyabynapewno

KOMENTARZE

taki ladny traktor i umyl sie przy okazji...
Dodano: 31.03.2019 14:11    Przez: ~ala
A ja się spytam tylko dlaczego lm wprowadza cenzurę prewencyjną pod zarówno pod postem o samochodzie III LO jak i pod filmem?? Wolność słowa? Wolne media?
Dodano: 31.03.2019 23:20    Przez: ~A ja
LM jak TVN, co ty o tym nie wiesz ?
Dodano: 01.04.2019 11:56    Przez: ~Polak
A u mnie na wsi to sołtys wyciągnął ze stawu całkiem dobrego kalosza i jakoś nie był to news w światowej prasie.
Dodano: 31.03.2019 14:46    Przez: ~on
Akcja w środę, news w nd :)Przyczyny znane...
Dodano: 31.03.2019 15:25    Przez: ~Lepiejpoznonizwcale
Niezła impreza.
Dodano: 31.03.2019 15:37    Przez: ~Stach
Ale dla Strażaków.
Dodano: 31.03.2019 15:57    Przez: ~Pąchów
Z artykułu wynika, że traktor sam wjechał do stawu i sam się utopił, toć to samobójca i topielec.
Dodano: 31.03.2019 15:59    Przez: ~Kramsk
Rolnicy mają tyle pieniędzy z dopłat z Uni że stać ich na topienie ciągników
Dodano: 31.03.2019 16:02    Przez: ~Ewa
Nic nie stoi na przeszkodzie abys kupiła 50 ha postawiła budynki i hej, tylko brać dopłaty 😀
Dodano: 31.03.2019 16:26    Przez: ~Knur
Niech Pani Ewa sobie kupi ziemię i zobaczy jak jest dobrze na wsi😠
Dodano: 31.03.2019 17:23    Przez: ~Jan
Janku rolnicy to tylko picie im w głowie i branie dopłat. Każdy z was tak narzeka a dalej w polu robicie
Dodano: 31.03.2019 18:02    Przez: ~Ewa
Wielka pani z miasta
Dodano: 31.03.2019 18:04    Przez: ~Marc
Nie dajcie się wpuszczać w maliny, to nie jest żadna Ewa, to jest prowokator z totalnej opozycji.
Dodano: 31.03.2019 18:33    Przez: ~Detektyw
oj Ewka .. coś czuję żeś mądra tylko w necie. Idź shakaj mi ogródek i przekop... byś po 5 minutach zrezygnowała. Nie pisze to rolas z dopłatami tylko kobieta mieszkająca na wsi i wiedząca jaka to praca, nie narzekam bo uwielbiam patrzeć jak rośnie warzywko i kwiaty, ale samo się nie zrobi, nie przehaka bo chwasty cały czas wyrastają. Nikt nie dał mi ani grosza na urządzenie ogródka ani państwo ani 500+ boś jeszcze nie posiadam dziecka ( najpierw myślę z czego utrzymać a potem sobie zrobię) , na wszystko sama haruje ale warto bo widok z rana kolejnego kwiatka jest bezcenny a swoja sałata, pomidor, ogórek na śniadanie...raj. Dlatego jeśli sądzi Pani że wszystko na polu się samo robi to nie ma pani racji, bo maszyna działa dużo ale siać i hakac i nawozić rolnik musi już sam robić.
Dodano: 31.03.2019 20:27    Przez: ~EmiliaK
Do Ewy-To mogłaś zostać lekarzem, księdzem lub rolnikiem. Póki co, jak widać zostałaś jakąś zgorzkniałą babą, która guzik wie o życiu. I zapewne to, co najlepiej Ci wychodzi to siedzenie i żerowanie na czyimś nieszczęściu. I dodam dla ścisłości, ze nie jestem rolnikiem.
Dodano: 01.04.2019 09:29    Przez: ~B.
Ela robi loda
Dodano: 01.04.2019 10:42    Przez: ~Burn
Do Ewa,tak Cię w oczy kują te dopłaty,to przyjedź do mnie ,zobaczysz na co ja je wydaje,piszesz że rolnik ma zostawić swoje gospodarstwo,a nie pomyślałaś że on lubi robić w gospodarstwie,a żeby nie rolnik to byś nie miała co do gara włożyć.
Dodano: 31.03.2019 18:19    Przez: ~Rolniczka
Tylko z tego co słychać to rolnicy nic tylko narzekają. Na wszystko dofinansowania. Z tego wynika że najlepszy zawód to lekarz później ksiądz i rolnicy. Bo rolnicy to grupa społeczna która nic tylko ciągnie kasę z uni
Dodano: 31.03.2019 20:34    Przez: ~Ewa
dogara to od rolnika sie nie wklada rolniczko
Dodano: 31.03.2019 20:42    Przez: ~ogrodnik
,,POGŁĘBIĆ STAW CHCIAŁ PAN : R.''. UCZNIOWIE ZBUDOWALI : JAK ? SKOMENTOWAĆ ?. ...
Dodano: 31.03.2019 19:03    Przez: ~L
Ujakis czaas temu Policjant jeden z naczelnikow Komendy Miejskiej mial wypadek czwmu jic nie piszecie. czy tam byla przekroczona predkosc czy byl trzezwy czy nie stworzyl zagroenia dla ruchu drogowego? poporsimy o materi mamy prawo wiedziec
Dodano: 31.03.2019 21:03    Przez: ~Sielka
czemu kasujecje komenarze
Dodano: 31.03.2019 22:11    Przez: ~jkl[;l
Nie słyszałeś o cenzurze na LM, nie wolno krytykować lewicy.
Dodano: 01.04.2019 12:01    Przez: ~Jan
1 z 2
12>>