Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18922) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
13 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Brzeźno. Na pomoc uwięzionej sarnie, która utknęła w ogrodzeniu

Dodano: 1.04.2019 15:19

W minioną niedzielę po godz. 19.00, konińscy strażacy zostali wezwani do uwięzionej sarny w Brzeźnie przy ul. Kwiatowej.

Młoda sarna utknęła między metalowymi prętami ogrodzenia. Strażacy po rozgięciu ogrodzenia, przy pomocy urządzeń hydraulicznych, uwolnili sarnę. Przestraszone zwierzę zostało przekazane przedstawicielowi Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

W zdarzeniu udział brali strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Brzeźno.

Fot. JRG nr 2

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   OSP Brzeźno,   sarna w ogrodzeniu,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Na łąkach nadwarciańskich w Koninie pasą się sarny, a ludzie tam wychodzą z dużymi psami bez smyczy, bez kagańca, aby się psy wybiegały, czy te psy nie atakują saren ? Czy Policja nie powinna się zająć tymi nieodpowiedzialnymi psiarkami ?
Dodano: 1.04.2019 18:30    Przez: ~Wędkarz
Biedula. Można ...można Brawo wy
Dodano: 1.04.2019 20:21    Przez: ~Gitara
Dzieciaku co bez aplikacji w telefonie sam do domu nie trafi.Jedyne co ty umiesz ugotować i zeżreć to zupkę chinską.
Dodano: 1.04.2019 22:53    Przez: ~lex

KOMENTARZE

Ależ ja uwielbiam mięso z sarny... pychotka!
Dodano: 01.04.2019 15:52    Przez: ~Sss
A gdzie je kupić ?
Dodano: 01.04.2019 16:43    Przez: ~Dziczyzna
Po jakiego grzyba wysyła się 2 wozy bojowe ? Kawałkiem kija każdy miernota rozchylił by te pręty i po krzyku!
Dodano: 01.04.2019 20:35    Przez: ~Waldek sraŻAK
Możesz kupić w punktach skupu dziczyzny
Dodano: 01.04.2019 17:36    Przez: ~Asas
Na łąkach nadwarciańskich w Koninie pasą się sarny, a ludzie tam wychodzą z dużymi psami bez smyczy, bez kagańca, aby się psy wybiegały, czy te psy nie atakują saren ? Czy Policja nie powinna się zająć tymi nieodpowiedzialnymi psiarkami ?
Dodano: 01.04.2019 18:30    Przez: ~Wędkarz
Biedula. Można ...można Brawo wy
Dodano: 01.04.2019 20:21    Przez: ~Gitara
Jako myśliwy bardzo dziękuje za uratowanie sarenki. Jeszcze do weekendu ją zastrzelę (oj, przepraszam- pozyskam) i zeżrę. Naprawdę dziękuję za uratowanie mi i moim znajomym kilku obiadów.
Dodano: 01.04.2019 20:52    Przez: ~Myśliwy
Dzieciaku co bez aplikacji w telefonie sam do domu nie trafi.Jedyne co ty umiesz ugotować i zeżreć to zupkę chinską.
Dodano: 01.04.2019 22:53    Przez: ~lex
uciekaj sarenko od złych ludzi, bo księża palą książki, a kiedyś ludzi na stosach = postęp!
Dodano: 02.04.2019 08:51    Przez: ~ministrant
Brawo Strażacy, za to właśnie jesteście najbardziej szanowani ze służb mundurowych!Bezinteresowna pomoc każdemu kto jej potrzebuje.
Dodano: 02.04.2019 13:27    Przez: ~Radosław
Okolice Brzeźna są bardzo ładne. Fajnie się tam jeździ rowerem. Szkoda tylko, że ludziska palą śmieci w swoich kominach !!! Kominy okopcone jak w ruskim czołgu.....
Dodano: 03.04.2019 09:22    Przez: ~Brzeźno ładne jest !