Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19139) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 14oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 19oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (27)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Brzeźno. Na pomoc uwięzionej sarnie, która utknęła w ogrodzeniu

Dodano: 1.04.2019 15:19

W minioną niedzielę po godz. 19.00, konińscy strażacy zostali wezwani do uwięzionej sarny w Brzeźnie przy ul. Kwiatowej.

Młoda sarna utknęła między metalowymi prętami ogrodzenia. Strażacy po rozgięciu ogrodzenia, przy pomocy urządzeń hydraulicznych, uwolnili sarnę. Przestraszone zwierzę zostało przekazane przedstawicielowi Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

W zdarzeniu udział brali strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Brzeźno.

Fot. JRG nr 2

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:straż pożarna Konin,   OSP Brzeźno,   sarna w ogrodzeniu,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Na łąkach nadwarciańskich w Koninie pasą się sarny, a ludzie tam wychodzą z dużymi psami bez smyczy, bez kagańca, aby się psy wybiegały, czy te psy nie atakują saren ? Czy Policja nie powinna się zająć tymi nieodpowiedzialnymi psiarkami ?
Dodano: 1.04.2019 18:30    Przez: ~Wędkarz
Biedula. Można ...można Brawo wy
Dodano: 1.04.2019 20:21    Przez: ~Gitara
Dzieciaku co bez aplikacji w telefonie sam do domu nie trafi.Jedyne co ty umiesz ugotować i zeżreć to zupkę chinską.
Dodano: 1.04.2019 22:53    Przez: ~lex

KOMENTARZE

Ależ ja uwielbiam mięso z sarny... pychotka!
Dodano: 01.04.2019 15:52    Przez: ~Sss
A gdzie je kupić ?
Dodano: 01.04.2019 16:43    Przez: ~Dziczyzna
Po jakiego grzyba wysyła się 2 wozy bojowe ? Kawałkiem kija każdy miernota rozchylił by te pręty i po krzyku!
Dodano: 01.04.2019 20:35    Przez: ~Waldek sraŻAK
Możesz kupić w punktach skupu dziczyzny
Dodano: 01.04.2019 17:36    Przez: ~Asas
Na łąkach nadwarciańskich w Koninie pasą się sarny, a ludzie tam wychodzą z dużymi psami bez smyczy, bez kagańca, aby się psy wybiegały, czy te psy nie atakują saren ? Czy Policja nie powinna się zająć tymi nieodpowiedzialnymi psiarkami ?
Dodano: 01.04.2019 18:30    Przez: ~Wędkarz
Biedula. Można ...można Brawo wy
Dodano: 01.04.2019 20:21    Przez: ~Gitara
Jako myśliwy bardzo dziękuje za uratowanie sarenki. Jeszcze do weekendu ją zastrzelę (oj, przepraszam- pozyskam) i zeżrę. Naprawdę dziękuję za uratowanie mi i moim znajomym kilku obiadów.
Dodano: 01.04.2019 20:52    Przez: ~Myśliwy
Dzieciaku co bez aplikacji w telefonie sam do domu nie trafi.Jedyne co ty umiesz ugotować i zeżreć to zupkę chinską.
Dodano: 01.04.2019 22:53    Przez: ~lex
uciekaj sarenko od złych ludzi, bo księża palą książki, a kiedyś ludzi na stosach = postęp!
Dodano: 02.04.2019 08:51    Przez: ~ministrant
Brawo Strażacy, za to właśnie jesteście najbardziej szanowani ze służb mundurowych!Bezinteresowna pomoc każdemu kto jej potrzebuje.
Dodano: 02.04.2019 13:27    Przez: ~Radosław
Okolice Brzeźna są bardzo ładne. Fajnie się tam jeździ rowerem. Szkoda tylko, że ludziska palą śmieci w swoich kominach !!! Kominy okopcone jak w ruskim czołgu.....
Dodano: 03.04.2019 09:22    Przez: ~Brzeźno ładne jest !