Dzisiaj jest wtorek 25 czerwca 2019, imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20115) SPORT FORUM FIRMY (5339) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 21oC
Jutropogoda
30 / 18oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Władze Koła będą sprawdzać i weryfikować deklaracj ... (0)Cała jesteś w skowronkach, czyli suknie ślubne kon ...

Dwa wypadki jednego dnia. Wśród poszkodowanych jest dziecko

Dodano: 1.04.2019 17:43
Źródło: LM.pl

Dwa wypadki jednego dnia. Do szpitala trafiły w sumie trzy osoby, w tym dziecko.

Tuż przed godz. 9 na drodze wojewódzkiej nr 443 w miejscowości Jaroszewice Rychwalskie, gm. Rychwał doszło do dachowania samochodu osobowego marki Opel. Autem podróżowała kobieta z dzieckiem. Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej, oboje zostali przetransportowani do szpitala.

Tam też trafiła kierująca samochodem osobowym, która zderzyła się z ciężarówką w Kazimierzu Biskupim. Do wypadku doszło przed południem na drodze wojewódzkiej nr 264. Na miejscu pracowały Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze nr 1 i 2 z Konina, a także druhowie OSP Kleczew i OSP Kazimierz Biskupi.

fot. KM PSP Konin

  • Dwa wypadki jednego dnia. Wśród poszkodowanych jest dziecko
  • Dwa wypadki jednego dnia. Wśród poszkodowanych jest dziecko

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

O jaki wypadek skoro nie można wyprzedza ??? Chyba ci się rajtuzy w łańcuchu wkręciły, była gleba i kask nie pomógł...
Dodano: 1.04.2019 19:00    Przez: ~Grzegorz
tradycyjne IQ rowerka
Dodano: 1.04.2019 20:04    Przez: ~nie spadnij z rowerka
Kobiety coraz więcej powodują wypadków i to wiozące dzieci jak ta matka z dwójką dzieci na Mazowszu, która wyprzedzając inne pojazdy zderzyła się czołowo z ciężarówką i dwoje własnych dzieci zabiła.
Dodano: 1.04.2019 18:18    Przez: ~K-n
Rowerzysta ty to lepiej patrz na drogę a nie na prędkość ile na przeprawie auta jeżdżą ....
Dodano: 1.04.2019 19:19    Przez: ~BETONIARKA ZAMIATARKA Z PŁU

KOMENTARZE

Co sie stalo z ta dziewczyna z opla???
Dodano: 01.04.2019 18:06    Przez: ~A
Jakiś bezpieczny fotelik dla dziecka ktoś poleci?
Dodano: 01.04.2019 18:06    Przez: ~Tymon
wuwuzela model T2000
Dodano: 01.04.2019 18:23    Przez: ~12
Axkid Minikid :)
Dodano: 02.04.2019 09:06    Przez: ~8gwiazdek na fb polecam
Każdy montowany tyłem do kierunku jazdy.
Dodano: 02.04.2019 10:14    Przez: ~Ona
Tyłem do kierunku jazdy to można niemowlaki wozić. A fotelik łatwo sprawdzić jaki jest godny kupna bo wiele jest testów poważnych instytutów. Fotelik ma być bezpieczny i skuteczny, a nie ładny pasujący do auta czy ciuszków dziecka. Niestety pomimo tego, że producenci podają szeroki zakres wagowy i wiekowy dziecka niezawsze jest to prawidłowe. Foteliki naprawdę często trzeba zmieniać. Ja sam przerobiłem 4 foteliki i dwie podkładki aż syn osiągnął wzrost odpowiedni do pasów w aucie. Ze zgrozą patrzę na rodziców wożących dzieci na fotelu pasażera z pasem przez szyję. Należy pamiętać o nowelizacji ustawy i nie wiek lecz wzrost decyduje o tym czy dziecko jeździ w foteliku czy specjalnej podkładce. A nawet 150cm nie gwarantuje w niektórych autach możliwości prawidłowego zapięcia pasa .
Dodano: 05.04.2019 10:51    Przez: ~Kubek
Kobiety coraz więcej powodują wypadków i to wiozące dzieci jak ta matka z dwójką dzieci na Mazowszu, która wyprzedzając inne pojazdy zderzyła się czołowo z ciężarówką i dwoje własnych dzieci zabiła.
Dodano: 01.04.2019 18:18    Przez: ~K-n
Na nowej Przeprawie jest ograniczenie do 40 km na godz., a samochody śmigają 80 km na godz, tylko samochody nauki jazdy z literką L jadą przepisowo, czy Policja o tym wie ? O wypadek tam nietrudno.
Dodano: 01.04.2019 18:24    Przez: ~Rowerzysta
O jaki wypadek skoro nie można wyprzedza ??? Chyba ci się rajtuzy w łańcuchu wkręciły, była gleba i kask nie pomógł...
Dodano: 01.04.2019 19:00    Przez: ~Grzegorz
tradycyjne IQ rowerka
Dodano: 01.04.2019 20:04    Przez: ~nie spadnij z rowerka
Policjanci tym wie oczywiście bo sami tam nie jeżdżą 40 km/h
Dodano: 02.04.2019 04:45    Przez: ~oj
Rowerzysta ty to lepiej patrz na drogę a nie na prędkość ile na przeprawie auta jeżdżą ....
Dodano: 01.04.2019 19:19    Przez: ~BETONIARKA ZAMIATARKA Z PŁU
Na kobiety trzeba uwazac.
Dodano: 02.04.2019 05:08    Przez: ~Pn
Masz problemy z żoną czy z teściową ?
Dodano: 02.04.2019 11:56    Przez: ~Biją cię ?
Usunęli komentarz w którym były napisane dwa słowa Blue..MON...nie no tego już nie ogarne, co za portal.
Dodano: 02.04.2019 09:00    Przez: ~dno
firma tom-bud to pomyłka !!
Dodano: 02.04.2019 13:04    Przez: ~bąk